تام Steyer است پوشانده کارولینای جنوبی ، بیش از هفت ماه گذشته او صرف 14 میلیون دلار در رادیو و تلویزیون تبلیغات صرف بیش از $100,000 در تبلیغات در سیاه و سفید متعلق به روزنامه, استخدام 93 کارکنان ارتش از داوطلبان و مونتاژ بزرگترین دولت-عملیات گسترده از هر گونه مبارزه است.

میلیاردر فعال است ریخت و پول بیشتر به کارولینای جنوبی در یک دوره کوتاه از زمان بیش از هر کس در دولت می تواند به یاد داشته باشید و آن ها شروع به تغییر شکل خطوط Feb. 29 اولیه.

“نرخ بیکاری در کارولینای جنوبی احتمالا کاهش یافته است کل یک درصد به لطف تام Steyer کمپین گفت:” تایلر جونز دموکراتیک استراتژیست مستقر در کارولینای جنوبی است. “هر ویدیو یوتیوب می آید که در کارولینای جنوبی است تام Steyer تبلیغ در مقابل آن. و او می گوید: چیزهایی که هر حزب دموکرات موافق با.”

در حالی که وجود ندارد مقدار رای گیری عمومی در دولت Steyer شده است در دو رقم در هر سه نظرسنجی منتشر شده در این ماه. با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط Steyer است دوم تنها به جو بایدن در دولت با برنی ساندرز یک سوم است.

در یک وضعیت که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار در حال انتظار برای بازیگران بیش از نیمی از مواد اولیه رای دادن بایدن کمپین به مدت طولانی برگزار شد تا کارولینای جنوبی به عنوان فایروال با توجه به مقدار زیادی از رای دهندگان به حمایت از او وجود دارد. رقیب کمپین تلاش برای بستن شکاف. اما به عنوان Steyer همچنان نه تنها به صرف در تبلیغات تلویزیون بلکه در رسانه های اقلیت های محلی او شده است قادر به به طور پیوسته به دست آوردن زمین در میان برخی از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی.

“رای دهندگان سیاه دیدن دموکرات که حزب قرار می دهد که یک نامزد جلو و می گوید آنها باید برای آنها رای” گفت: Michael Bailey ناشر اقلیت چشم یکی از بزرگترین سیاه و سفید متعلق به انتشارات در کارولینای جنوبی و یک مقاله است که در آن Steyer خریداری $27,735 در چاپ و تبلیغات با توجه به آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی. “Steyer است که با داشتن یک گفتگو مختلف, سیاه و رسانه های اقلیت. این است که جو بایدن و یا هر نامزد دیگر بد است و آنها فقط فکر نمی کنم که در راه است.”

Jarrod Loadholt یک آتلانتا-بر اساس دموکراتیک سیاسی استراتژیست با اشاره به موفقیت از تام Steyer دولت عملیات است که تشکیل شده است تقریبا به طور کامل از بومی اهالی کارولینای جنوبی.

“این بهتر از تبلیغات” او گفت:.

Johnnie کردرو صندلی از کارولینای جنوبی حزب دموکرات سیاه حزبی و Steyer ستایش موافقت کرد.

“این روز رفته اند که در آن شما می توانید به کارولینای جنوبی و به خدمه خود را از سی و بپرسید سیاه اهالی کارولینای جنوبی به خود داوطلبان” کردرو گفت.

Steyer را افزایش مشخصات و تمایل به ریزش نم نم نقدی در سراسر کشور قرار داده و او را در مسیر برخورد با رقیب مبارزات و برخی از دولت جانبازان. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه بهداشت ، کیر Harpootlian سابق دولت صندلی که بایدن حامی و مشخصات بالا bundler پیشنهاد که Steyer پرداخت دولت Rep. جری Govan صندلی قوه مقننه سیاه حزبی برای حمایت خود را.

سیاه قانونگذاران ایالتی بلافاصله به نام برای بایدن به رد نظرات و همچنین به عنوان قدیمی دهه Harpootlian سخن گفتن از یک سال 1986 شورای شهر مسابقه که در آن او گفت: “من نمی خواهم به خرید رای سیاه پوستان. من فقط می خواهم به اجاره آن را برای یک روز.”

“اگر بایدن همچنان به [Harpootlian] در تیم او نه تنها شکست او شکست خورده است کارولینای جنوبی” گفت: جان پادشاه, یک دولت نماینده و عضو قوه مقننه سیاه حزبی و اضافه کرد که او “آشفته” توسط سناتور ایالت نظرات.

بایدن نمایندگان حفظ آن Harpootlian هیچ رسمی وابستگی با کمپین و خشم اطراف خود را از نظر گسترش مداوم سیاسی تف می کند که شامل بایدن یا Steyer.

یک پست و پیک گزارش آشکار است که Govan یک بار بایدن متحد دریافت بیش از $43,000 از Steyer کمپین برای خدمات مشاوره ای بیشتر دامن زده تنش بین بایدن مبارزات انتخاباتی و برخی از قانونگذاران کارولینای جنوبی.

Steyer حامیان دفاع کرده اند Govan گفت: پرداخت برای خدمات مشاوره ای حتی به عنوان یک انتخاب رسمی غیر قانونی نیست.

“همه از من می پرسند این است که اگر شما در حال صرف پول شما صرف آن در جامعه” کردرو گفت. “مردم ما در حال گرفتن پرداخت می شود. و آنها عشق تام Steyer.”

Steyer در واقع تایید توسط تعداد فزاینده ای از کارولینای جنوبی, سیاه, رهبران, از جمله دولت سیاه زنان حزبی و شهرستان گرینوود councilwoman ادیت کودکان که ابداع “از کار اخراج شدند تا آماده رفتن به” شعار برای باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008. او به نظر می رسد در یکی از Steyer را , جدیدترین آگهی های تلویزیونی در دولت است.

Steyer را کارولینای جنوبی محور مبارزات انتخاباتی بود شواهد جمعه شب هنگامی که او ذکر شده دولت چندین بار در طول بحث دموکراتیک و غالبا در مورد موضوع مسابقه. به رای دهندگان در این ایالت که خسته از بودن استقبال دموکراتیک داوطلبانی که فقط به نظر می رسد نزدیک به اولیه روز Steyer صرف و توجه است به عنوان نشانه ای از یک نامزد حاضر به طور کامل سرمایه گذاری در آنها.

“چند ماه پشت او نمی خواهد که حتی شده در رادار” کردرو گفت. “در حال حاضر مردم در حال صحبت کردن در مورد او. و آن را ‘این مرد سفید صرف این همه پول.’ این چیزی است که او فکر می کند و چه کسی او را.”

Tiffiany جونز Steyer را کارولینای جنوبی مدیر ارتباطات گفت: این کمپین برنامه ریزی شده است به “ادامه به اشباع دولت با تام پیام است.” او بیش از $672,000 در اعتبار رزرو در هفته آینده در کارولینای جنوبی و برنامه ریزی برای سازماندهی 100 کمپین حوادث در دولت شروع در روز یکشنبه از طریق Feb. 25 اولیه.

حتی پس از Steyer چهره منتقدان بر این باورند که شانس خود را در پلمتو دولت باریک باقی می ماند.

“من فقط نمی دانم اگر حمایت واقعی است” گفت: Tyler جونز استراتژیست. “در پایان روز سیاه رای دهندگان رفتن به رای دادن برای کسی که 0% در آیووا? تا زمانی که جو بایدن به آنها یک دلیل برای ترک آنها در حال رفتن به ترک.”

ژاک Montellaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im