این Okanagan College بنیاد می گوید آن را دریافت بزرگترین کمک مالی تا کنون به آن دانش آموزان ما سلامت خود را در مبارزات انتخاباتی.

این Stober بنیاد متعهد $500,000 در طول پنج سال آینده برای حمایت از توسعه جدید دولت از هنر و علوم بهداشتی مرکز در اکنگن کالج Kelowna پردیس.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما می دانیم بحرانی نقش خط مقدم مراقبت های بهداشتی حرفه ای” گفت: Keith Brewster Stober بنیاد مدیر اجرایی.

“این یک سرمایه گذاری استراتژیک در جامعه ما سلامت و رفاه. COVID-19 همچنان به نماد فداکاری و تعهد از تمام کسانی که در خط اول جبهه در جامعه ما به طور خاص مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. ما فوق العاده افتخار و افتخار قادر به پشتیبانی آموزش و پرورش از کسانی که برای مراقبت از جامعه ما هنگامی که ما به آن نیاز است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ملانوم دوشنبه — Kelowna پزشک هشدار مرگبار سرطان پوست

کالج می گوید اهدا خواهد شد و به طور خاص حمایت از تکمیل مرکز بهداشتی آزمایشگاه که در آن پرستاران و سلامت-مراقبت از دستیاران آموزش داده خواهد شد.

آن را نیز ایجاد بورس های تحصیلی و خزانه داری را قادر می سازد تا دانش آموزان به تکمیل مطالعات خود را در زمانی که بسیاری روبرو هستند و حتی بیشتر مالی و عدم قطعیت است.

“این هدیه ای است که یک عهد به رهبری و چشم انداز Stober خانواده و به ما کمک خواهد کرد تکمیل سطح جهانی امکانات که دانش آموزان ما و جامعه شایستگی به عنوان ما همچنان به ارائه حیاتی آموزش های مورد نیاز برای تقویت مراقبت های بهداشتی ما, بخش” جیم Hamilton, Okanagan College رئيس جمهور گفت: در یک نسخه.

ادامه مطلب: Coronavirus — Okanagan پدر شگفتی دختر با مراسم فارغ التحصیلی آنلاین

این دانشکده گفت: از آن خواهد شد ایجاد یک 250.000 دلار جایزه صندوق به افتخار Stober خانواده است.

صندوق استفاده می شود به ارائه کمک های مالی برای 100 نفر در بهداشت و درمان-مراقبت برنامه در کالج.

جدید علوم سلامت مرکز را به عنوان یک پیشرو آموزش توپی برای دانش آموزان در سراسر هشت بحرانی مراقبت بهداشتی و اجتماعی حرفه ای با توجه به کالج.

مرکز آموزش 450 دانش آموز در هر سال برای 40 سال آینده.

ادامه مطلب: پزشکی ماسک تسهیلات به زودی باز در اکنگن را تولید 20 میلیون یک ماه به شروع

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فارغ التحصیلان را در ارائه مراقبت در منطقه و بیمارستان و مراقبت طولانی مدت امکانات داروخانه ها, توانبخشی, تنظیمات, درمانگاه دندانپزشکی و خدمات بهداشت روانی با توجه به کالج.

B. C. دولت کمک $15.4 میلیون دلار به سمت $18.9 میلیون مرکز که به کالج می گوید که مجهز به تکنولوژی پیشرو به تکرار یک, مدرن, مراقبت از سلامت در محل کار.

“با تشکر از Stober, پایه ما در حال حاضر مطرح 2.5 میلیون دلار و در نیمه راه به سمت ما $5 میلیون کمپین هدف” گفت: Maxine DeHart ما دانش آموزان و سلامت خود را در مبارزات انتخاباتی سفیر.

“این نوع از رهبری در یک زمان از شکنندگی اقتصادی استثنایی است. این بسیار زمان به چالش کشیدن هر دو از نظر ما سلامت و اقتصاد, اما من امیدوارم که کسانی که می خواهد در نظر گرفتن حمایت از مبارزات انتخاباتی. ما نیاز به این مرکز بیش از همیشه است و ما نمی توانیم آن را کامل و بدون حمایت جامعه.”

مرکز جایگزین های بهداشتی آزمایشگاه و کلاس های درس ساخته شده بودند که در دهه 1960 است.

بعد از عزاداری نکات مهم ایمنی در کار در میان همه گیر

بعد از عزاداری نکات مهم ایمنی در کار در میان همه گیر

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر