جلوگیری از به دنبال در سمت روشن: ما خواهید بود پیچ با این بیماری همه گیر برای سال آمده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تیتر قطعا صدا قبر و پر از نشانه: “Coronavirus جهان تغییر خواهد کرد به طور دائم. در اینجا چگونه است.”

این واژه ها مزین بالای سیاسی, مجله داستان ماه گذشته در افتتاحیه روز جهانی تعطیل بودند و به اندازه کافی جذاب برای تنظیم یک رکورد جدید. این مقاله تلفیقی از “34 متفکران’ پیش بینی برای چه آمده,” در روز خوانده شده توسط بسیاری از میلیون ها نفر از افرادی که بالاترین ترافیک از هر قطعه در 13 سال سابقه این نشریه.

این یکی از آن لحظات—ایده مناسب در زمان مناسب—که آمار روزنامه نگاری نقطه شیرین. من فرو برد و با کنجکاوی که به تدریج تبدیل به خبري در نهایت به تحریک.

با توجه به drumbeat از اخبار در آن زمان من در انتظار آخرالزمانی نبوت. اکثر پیش بینی ها این صدا نه تنها قابل تحمل بلکه مثبت خوب است. “علم حاکم است.” “بازگشت به ایمان جدی کارشناسان است.” “کاهش در قطبش.” “یک نوع جدید از میهن پرستی.” “نوع جدیدی از اصلاحات است.” “سالم زندگی دیجیتال.” “احیای پارک.” و….

هممم … از یک طرف: تعداد من در مشرب آینده ای که در انتظار زمانی که ما گذشته این ویروس تند و زننده. از سوی دیگر: ما مطمئن هستیم این پیش بینی ها را در پاسخ به همه گیر نیست و به سادگی ایده های نویسندگان بوده است و اسناد برای مدت طولانی قبل از Covid-19?

هیچ چیز اشتباه نیست البته به دنبال در سمت روشن و به یاد بیاورید که تفسیر زد در اواسط ماه مارس هنگامی که یک چشم انداز از آمریکایی ها گره با هم برابر ویروس مسلما هنوز هم یک چشم انداز واقع بینانه. من می دانم و احترام چند تن از نویسندگان. بنابراین آن را در ابتدا روشن چرا این رو به آفتاب-side-up نمایش پست-همه گیر آینده باید مرا عبوس و تکبر.

تا حدودی این نشان دهنده خلق و خوی از لحظه ای. برجسته اطراف توسط مقامات claustrophobic در خاموش کردن نامشخص ظهر من ruefully خودم با عق زدن ضربه به سمت مردم تبریک طاعون بیشتر با آرمان گرایی و تشویق خوب تر از من می تواند جمع اوری. خواندن برخی از متفکران مانند گرفتن یک suppertime دست کشیدن بر روی درب از ند فلاندر هومر سیمپسون سرحال و ریاکار ،

اساسا من با نگرانی به سمت دیدن این لیوان نیمه پر است و ریشه در تجربه نسل گذشته است. متاسفانه که تجربه ارائه می دهد کافی دلیلی برای بدبینی در مورد یک بعدی. افرادی که احساس می کنند که این بیماری همه گیر در حال رفتن به “شکستن تب” از چند دهه است که آن را در نهایت تخلیه زندگی عمومی از آن کینه توزی خود را اعتیاد به ظالم درگیری و تئوری توطئه شیطان آن-را-به-hindmost نیهیلیسم—حمل بار از اثبات است. من می خواهم به آن را خرید اما هنوز نمی تواند.

اگر به جای طلوع یک عصر جدید از احترام به علم—از جمله حقیقت آشکار است که بسیاری از سیاست سوالات در اطراف علم شامل مخلوط شواهد و احتمالات نسبی و نه مطلق یقین—چند سال آینده مشخص شده توسط یک تحریف شده و نادرست گفت:-شما-بنابراین بحث بیش از همه گیر? اگر به جای راه اندازی یک فصل جدید از منافع عمومی در یک اقتصاد ضعیف برگ کمی پول و یا اراده سیاسی برای حل طولانی معوق مشکلات مانند تغییر آب و هوا ؟ اگر چه این تحولات ناگهانی و عمده باعث می شود ما حتی بیشتر خودخواه و کوتاه مدت در تفکر ما?

در کوتاه: اگر چه ما در حال پیچ?

هیچ یک از این پیش بینی. و نه آن را یک نسل ضجه و زاری کردن. بر خلاف برخی از دوست جوان —که احساس آنها از سن آمد با حوادث توطئه علیه خود را از چشم انداز عمر و اموال در مورد آن—من در حال حاضر در سی سالگی من در نوبه خود از قرن و اساسی جهان بینی بود که به خوبی تنظیم شده است. که مشاهده شد که جزر و مد از زندگی مدرن در حال حرکت بودند به طور یکنواخت اما به طور اجتنابناپذیری به سمت لیبرال دموکراسی که سیاست اغلب می تواند تحریف با فساد و یا تعصب بود اما بیشتر منطقی از غیرمنطقی; که زندگی ستیز و پر هرج و مرج اما بیشتر در سطح کمتر نیست.

بنابراین مانند بسیاری از متفکران به سفارش POLITICO, ضربه من بود برای پاسخ به جانشینی حیرت انگیز می توانید-این-واقعا-شود-اتفاق می افتد حوادث 20 سال گذشته با فرض آنها ممکن است به نحوی بود موارد برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد برای بازگشت به حالت عادی. شاید عجیب قریب انتخابات است که در آن جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شد مورد مناقشه تحت شرایطی باعث خواهد شد او را به فراتر از ایدئولوژیک جنگ و یافتن زمینه های مشترک. شاید وحشت از 9/11 زیادی می خواهد وحدت رویداد در ایالات متحده و برای مردم متمدن در سراسر جهان است. شاید طوفان کاترینا تمرکز مفید توجه به تغییرات آب و هوایی و نیاز به سرمایه گذاری در بهبود زیر ساخت های ملی. شاید سال 2008 سقوط مالی را فشار به خرس در نابرابری درآمد. شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی تعجب خود را با او 2016 پیروزی خواهد شد و در واقع ثابت می شود موثر پست حزبی dealmaker.

و بله شاید همه گیر “را ترویج بیشتر سازنده الگوهای فرهنگی ما و گفتمان سیاسی” در کلمات از دانشگاه کلمبیا استاد روانشناسی Peter T. کلمن که شرکت در POLITICO Magazine مقاله. که نمی پیوستن به نویسنده و منتقد Michiko Kakutani در مایل برای احیای “استدلال روند سیاست” است که “مبتنی بر شواهد مبتنی بر علم و تاریخی و جغرافیای سیاسی دانش”?

می تواند اتفاق می افتد.

بیشتر از آن باید اتفاق می افتد. بازسازی گفتمان عمومی و تصمیم گیری های سیاسی و اخلاقی ضروری از نسل بعدی. کم عمق بدبینی کمتر جذاب حتی از کم عمق خوش بینی. شاید رئالیسم خواهد ما را نجات دهد. در روح تعامل با POLITICO Magazine پيشگو من می خواهم به ارائه یک تعداد انگشت شماری از سوالات که در نتیجه این شگفت آور فصل از تاریخ ناشی از کوروناویروس خواهد لولا:

آیا ما باید اعتماد به نفس در اقتصاد?

این رشته با نفوذ ترین علوم اجتماعی از آنجا که بسیاری از مردم توجه آن پزشکان مانند پزشکان—در اختیار داشتن تقریبا مانند خدا در بینش افراد laypeople به سختی می تواند درک و قادر به درمان چه ails ما.

این کشور خواهد بود در ناامیدی کامل به جای جزئی اگر ما اساسا بر این باورند که اقتصادی درک می تواند ما را نجات دهد—که ما می توانیم با استفاده از محرک اقدامات و سیاست های پولی برای توقف سقوط آزاد ملی خاموش و با سرعت نسبی بازگرداندن رفاه.

اما فقط به عنوان پزشکان نمی دانند که چگونه به صرفه جویی در بیماران اقتصاددانان در حال بداهه نوازی در میان یک بحران بدون یک دقیق سابقه. اگر چه پیر dicta در مورد چگونه برای تحریک رشد کار نمی کنند در این زمان (یادآوری چگونه به آرامی و به طور یکنواخت آنها مشغول به کار در چند سال پس از سقوط سال 2008)?

Austan Goolsbee که قبلا به عنوان رئیس شورای مشاوران اقتصادی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما در یک مصاحبه تصویری با سیاسی را به بن سفید در روز چهارشنبه اشاره کرد که قاعده معمول این است که یک اقتصاد در حال رشد می تواند اصلاح یک نقطه یا یک نقطه و یک نیم کردن نرخ بیکاری در هر سال. اگر درست در این زمان است که می تواند به معنای یک دهه قبل از اشتغال بازده به طور کامل به آن قبل از همه گیر shutdown. Goolsbee که خود را یک “گریم, خوش” پیش بینی کرد این کشور را انجام دهد بهتر از آن در این بازیابی.

همانطور که برای تریلیون است که دولت با به راه اندازی مجدد اقتصاد Goolsbee گفت: این کشور دارای ظرفیت های فراوانی با خیال راحت در بدهی اما همچنین هشدار داد: “مشکل با کسری بودجه و بدهی است که شما مجبور به پرداخت پول است.”

در کوتاه اقتصادی راهپیمایی از این لحظه خواهد بود بازتاب برای سال های بسیاری است.

آیا ما باید اعتماد به نفس در لیبرال دموکراسی است ؟

Authoritarians شد و در حال حاضر در تعالی در چند سالن در سراسر جهان قبل از همه گیر. در این مسابقه از ارزش های رایگان بین جوامع و autocracies این سکندری عملکرد برگ برنده دولت در عدم محدود کردن گسترش بیماری به موقع عمل است که به سختی دلگرم کننده است.

و نه اقدامات هوازن از روسیه به ترکیه به ونزوئلا برای سرعت بخشیدن به حملات خود را در آزادی و مخالفت. به عنوان مایکل Abramowitz و قوس Puddington از خانه آزادی نوشت: در لوس آنجلس تایمز “این بیماری همه گیر را فراهم می کند به خصوص قانع کننده تحت پوشش که autocrats می توانید به دنبال برنامه های خود را.”

آیا ما باید اعتماد به نفس در هر یک از دیگر ؟

آن شده است یک ماه پس از دانشگاه نیویورک شناس اریک Klinenberg پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر خواهد شد “ما را وادار به تجدید نظر که ما که هستیم و آنچه ما ارزش است.”

وجود نشانه های دلگرم کننده از آنچه که او امیدوار است برای در راه است که فرمانداران هر دو طرف برنده ستایش خود را برای تجدید نظر به صورت مشترک قربانی به صورت مشترک به دست آورید و حتی در فردی آداب و معاشرت مردم نشان می دهد به هر یک از دیگر در پشت ماسک و پلاستیک سپر در فروشگاه مواد غذایی.

وجود دارد مقدار زیادی از این قضیه بر روی صفحه نمایش بیش از حد سرزنش از مردم که پس از مستند قوانین و مهمتر از همه عدم درک متقابل بیان شده توسط افرادی که از نظر ماهیت تهدید متفاوت است. آیا شما نمی بینید که چقدر مهم است به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند ؟ آیا شما نمی بینید که چگونه بسیاری از کسب و کار و معیشت آنها را حفظ هستند و به زودی برای همیشه رفته?

هنوز Klinenberg و نویسندگان دیگر در حال درست است که اساسا ما همه در این با هم. بیایید امیدوار باشیم که او حق نیز در مورد همه گیر پیش بینی: “در دراز مدت می تواند به ما کمک کند کشف نسخه بهتر از خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>