در لندن مطرح خواننده و ترانه سرا است, ترکیب فیلم و موسیقی سحر و جادو با هم برای ایجاد یک تجربه واقعا منحصر به فرد برای او انتاریو مخاطبان است.

کلر وایتهد این است که نویسنده تلما: یک کشور Opera است که بر اساس سال 1991 کلاسیک فیلم تلما و لوییز.

“آن را می گوید داستان از یک زن به نام تلما و او [تحول] از یک وابسته به کار به طور مستقل [outlaw] که در می یابد آزادی [پس از] ملاقات با او را دوست لوئیس” وایتهد می گوید 980 CFPL.

وایتهد که دختر جاز لندن گیتاریست و آهنگساز الیور وایتهد در حال آمدن است به لندن Music Hall of Fame شنبه شب به انجام اپرا و او می گوید: او به دنبال به جلو به بازگشت به خانه.

“من واقعا هیجان زده به بازی این بازی در لندن چون من از لندن و یاد گرفتم چگونه به بازی موسیقی در لندن [به طوری که] من هیجان زده به [آمدن] خانه.”

ادامه مطلب: بهترین لحظات در کانادا موسیقی در سال 2019

وایتهد می گوید فرمت opera متشکل از نه کشور آهنگ ها تقسیم تا کلیپ از این فیلم با تمرکز بر تلما را تغییرات عمده در سراسر داستان.

او به یاد می آورد که چگونه او الهام گرفته شده بود به نوشتن اپرا قطعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من در یک مهمانی رقص [و] کسی بود که طرح این فیلم و همه از دوستان من متوقف شد و خیره در فیلم است. من دیوانه چون من می خواستم به رقص و از آن لذت ببرید بنابراین من فکر کردم ” چه بسیار زیادی در مورد این فیلم؟!'”

خواننده-ترانه سرا می گوید: او به خانه رفت و تصمیم گرفت به تماشای آن شد و بلافاصله با الهام از تلما تحول.

“من [نیز] با الهام از [قوی] زن رابطه در این فیلم و همچنین سبکی چیزهایی که در این فیلم مثل تلما را تغییر لباس او بیشتر می شود مستقل است.”

ادامه مطلب: بروکس و دان ری Stevens پذیرفته به Country Music Hall of Fame

وایتهد می گوید: او در ابتدا امیدوار برای مخاطبان به احساس استقلال هنگام تماشای این اپرا, اما او متوجه شد پس از اولین بار عملکرد خود را که “مستقل” است که دقیقا چگونه او را مخاطب احساس می شود.

“پس از اولین بار من تا به حال انجام آن بسیاری از مردم به سمت من آمد و پس از آن فقط گفت: آنها گریه زیادی به دلیل احساسات چقدر ارتباط و چقدر دوست دارم [تلما] تا به حال برای لوئیس بنابراین من واکنش های احساسی انتظار نداشتم.”

کسانی که علاقه مند به تجربه منحصر به فرد این اپرا در فرد می تواند به لندن Music Hall of Fame در روز شنبه, فوریه. 1.

درب در باز 7 p. m. و این نشان می دهد آغاز می شود در 8 p. m.

بلیط ها $15 در درب.

2019 جایزه جونو برجسته

2019 جایزه جونو برجسته

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر