مبارزه با Latinos تهمت hypes گویا مبارزه با مواد غذایی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

فرهنگ جنگ به طور رسمی یک مبارزه با مواد غذایی.

برای هفته گذشته, Latinos باید warred در رسانه های اجتماعی پس از, مدیر عامل شرکت گویا غذاهای effusively ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به رویداد. دموکراتیک منتقدان مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به نام تحریم و دیگر لیبرال ها ارسال شده رسانه های اجتماعی ویدئوها از خود آزادسازی نمادین با نام تجاری امضا ادویه جات ترشی جات پایین تخلیه. محافظه کاران fumed در مورد انصراف از فرهنگ یا تمسخر تحریم در Facebook با الگوهای رفتاری مانند “لوبیا سیاه و سفید مهم است.”

روز چهارشنبه تهمت سوخت جنجال ارسال یک Instagram تصویر از علامت تجاری شست نشانه ای از تایید به عنوان او نشسته در دفتر بیضی با آرایه ای از گویا محصولات در مقابل او ظاهر می شود برای ارائه یک تایید به یک شرکت خصوصی از تاریخی مصمم میز.

“@GoyaFoods در حال انجام است. چپ رادیکال لام ماشین معکوس مردم در حال خرید مانند دیوانه!” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا زودتر در توییتر.

برای رئیس جمهور این آخرین فرهنگی گوه موضوع را به تصرف در تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان اسپانیایی که در سمت چپ بیش از حد رادیکال — از بازتعریف اسپانیایی به حذف جنسیتی اسم به طوری که لاتینی ها به جای به نام “Latinx” برای حمله به یک نام تجاری محبوب است که مترادف با آمریکای لاتین پخت و پز.

“حتی croquetas خواهد بود امن در جو بایدن امریکا است. تصویب آن را در” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین لاتین حساب توییتر Equipo Trumpo روز دوشنبه گفت که در واکنش به سابق کار, منشی, Robert Reich خواستار تحریم این شرکت است.

کمپین همچنین بحث در مورد اینکه آیا و چگونه به فشار پیام فراتر از رسانه های اجتماعی و به پرداخت اسپانیایی-زبان رادیو و تلویزیون تبلیغات.

جو بایدن کمپین — که تا کنون رد تهمت رویکرد به عنوان یک عمل ناامیدی توسط رئیس جمهور عمیقا منفور با Latinos — باید با احتیاط از نوشتن این بحث به عنوان یک حواس پرتی گفت: چاک Rocha که مغز متفکر بهداشت ، برنی ساندرز’ خوبی در نظر گرفته توسعه لاتین در طول ریاست جمهوری اولیه.

“این بیش از چیزی است که برای مردم به خنده در. واقعی است,” او گفت که او Instagram صفحه مسدود شده است برای روز ویدئوها از مردم دور انداختن گویا محصولات.

“شما باید همه از این آتش و این همه نفرت برای رئیس جمهور تهمت در جامعه لاتین,” Rocha گفت: “و سپس شما باید بیشتر مورد اعتماد چیزی که در لاتین خانگی — که گویا ادویه جات ترشی جات “گویا” لوبیا همه چیز. و آن را فقط یک پانچ در روده به سر چیزی به طوری فرهنگی نمادین برای Latinos — گویا — ایستاده وجود دارد با بسیاری منفور شکل که نماد همه چیز اشتباه در جامعه ما است. این فقط یک سونامی خشم.”

رچا رئیس جدید لاتین-محور فوق العاده PAC کمک به بایدن گفت: دموکرات ها و بایدن کمپین می تواند به طور موثر با استفاده از توجه گویا جنجال به محور عقب به چه هیسپانیک رای دهندگان واقعا در مورد مراقبت: رئیس جمهور botched coronavirus پاسخ خود را از سیاست های مهاجرتی خود را لفاظی معادل بسیاری از مکزیکی ها با متجاوزان و قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر و مشکل در جابجایی از پورتوریکو پس از طوفان ماریا نابود جزیره در سال 2017.

با وجود آن مناجات تهمت است که هنوز هم در اصل رای گیری به عنوان به خوبی در برابر بایدن در میان اسپانیایی ها اگر نه بهتر است به عنوان او را در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن با حدود 35 درصد — 3 امتیاز بهتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن از در ملی 2016 خروج سنجی بر اساس یک نظرسنجی جدید از شش اسپانیایی-سنگین متحده انجام شده توسط Latino تصمیمات یک شرکت است که به تازگی استخدام شده توسط بایدن. لاتین تصمیم گیری های نظرسنجی ها نشان داد که رئیس جمهور ازمایش کرده بایدن با 26 امتیاز در فلوریدا و 27 امتیاز در آریزونا — اصل که در آن خروج سنجی تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی شنبه منتشر شد نشان داد که رئیس جمهور با 38 درصد حمایت در میان اسپانیایی ها در برابر بایدن در 10 نقطه بهبود برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با سال 2016 نظرسنجی های خروج. این نظرسنجی همچنین نشان داد بایدن مراتب به مراتب بدتر از کلینتون تنها با دریافت 45 درصد پشتیبانی می کند. 10-نقطه تفاوت بین تهمت و حریف خود را با این حال ممکن است به مراتب بزرگتر به دلیل کلمبیا کلمبیا تا به حال یک نمونه نسبتا کوچک از Latino رای دهندگان تاثیر می گذارد که حاشیه خطای این نظرسنجی در این جمعیتی ،

هنوز هم هر چند بایدن است besting مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تقریبا در هر نظرسنجی ملی, از دموکرات ها حمایت در میان Latinos شده است نسبتا ضعیف برای بیش از یک سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه تظاهر آن می توانید برنده رای دهندگان لاتین, اما آن را به دنبال تعریف بایدن منفی به حداقل رساندن اندازه دموکرات حاشیه و به تعدیل اسپانیایی شور و شوق برای نگه داشتن مردم در انتخابات کم است.

که در آن تهمت کمپین را در گویا مبارزه با مواد غذایی به بازی می آید.

فلوریدا سابق جمهوری خواه معاون فرماندار Carlos Lopez-Cantera گفت: دموکرات اقدام به تحریم گویا کار نخواهد کرد چرا که این نام تجاری بیش از حد محبوب و اگر هر چیزی می تواند نتیجه معکوس به خاطر مردم را خشمگین به نفس بیش از حد.

لوپز-Cantera به یاد می آورد که در طول فرماندار تگزاس ریک اسکات انتخاب مجدد در سال 2014 آخرین مبارزات انتخاباتی متوقف شد در گویا عظیم جدید مرکز توزیع در دورال دو رویداد که در آن جمهوری خواه بلیط نمایش های محلی کسب و کار و توسعه لاتین.

در سال 2011, لوپز-Cantera اشاره کرد گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue با حضور در کاخ سفید به رویداد با رئیس جمهور اوباما بدون حادثه است. در روز پنج شنبه Unanue ایستاده بود و با مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز و گفت که “ما واقعا خوش شانس, در همان زمان, به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده.”

لوپز-Cantera گفت: واکنش های متفاوت بودند قابل توجه بود.

“محافظه کاران نمی گویند ‘تحریم گویا!’ زمانی که آنها شرکت در یک رویداد با دولت اوباما” لوپز-Cantera یک جمهوری خواه گفت. “اما در حال حاضر که گویا نشانی از یک رویداد با مغلوب ساختن پیشی جستن — که در آن آنها برجسته سیاست های است که کمک به جامعه اسپانیایی زبان — از آن زمان به تحریم ؟ که این مشکل با دکمه سمت چپ. آن را در مورد سیاست. آن را در مورد سیاست و مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما Latino گیری’ ناظر انتخابات مت Barreto گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن overreached با تلاش برای بهره برداری از یک نام تجاری باعث خشم پاسخ. “تهمت نمی درک آنچه که قرار بود برای انجام با میانگین اسپانیایی-آمریکایی و روان برای دیدن این نام تجاری آنها در ارتباط با … و آن را نه فقط در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن. آن دراز کشیده بود که او واقعا خوش شانس’ به ارتباط با این رئیس جمهور. آن را فقط واقعا کم عمق توسعه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump شد به طور گسترده ای مسخره برای به tweeting سه شنبه شب تصویر از خودش را برگزاری می توانید از گویا لوبیا سیاه و سفید و دادن نسخه های انگلیسی و اسپانیایی از شرکت تجاری شعار: “اگر آن را گویا آن را به خوبی. Si es “گویا” tiene que ser بونو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال کرد تا خود را با پیام های رسانه های اجتماعی صبح روز بعد. Barreto گفت: آن را یادآور مغلوب ساختن پیشی جستن ژامبون دست صدای جیر جیر در Cinco de Mayo در سال 2016 زمانی که او به شست تا بیش از یک تاکو کاسه و اعلام کرد “من عشق اسپانیایی!”

“این یک کامل قدم اشتباه. در دراز مدت آن را تا پایان backfiring” بارتو گفت. “مردم در حال رفتن به درک او صادقانه در مورد این تلاش و این که این نوع از پنجره پانسمان او را ارائه Latino رای دهندگان:” هی من دوستان با کسی که مبادرت به فروش لوبیا سیاه و سفید در یک می تواند.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>