دانشجویی سوال چرا رستوران ها و کافه ها بازگشایی اما سالن برای گرادیان مراسم نه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Maegan لینکلیتر صرف صدها هزار دلار در “زرق و برق” آبی سلطنتی لباس برای فارغ التحصیلی دبیرستان.

او و مادرش میشل استدلال می کنند در مورد مقدار آن را واقعا هزینه, اما آنها هر دو موافق این شرم آور او می تواند پوشیدن نیست آن را در هر نقطه.

ادامه مطلب: Coronavirus: دانشگاه ساسکاچوان حرکت 2020 بهار مجلس آنلاین

“این قطعا ناامید کننده از دیدن این لباس زیبا من برداشت کردن که من در واقع هرگز به لباس و رقص و گرفتن عکس با دوستان و همه این چیزهای بزرگ مثل شما فکر نمی کنید که شاهزاده خانم حاضر,” او گفت:.

مادر او در تلاش بود به سازمان دبیرستان بدفورد جاده دانشگاهی فارغ التحصیلی ضیافت در ساسکاتون مسافرخانه اما سالن های ضیافت گنجانده نشده در استان را بازگشایی طرح در حال حاضر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

که ترک حدود 100 فارغ التحصیلان از مدرسه و محل قادر به جشن می گیرند.

“من واقعا فکر می کنم که نادیده گرفته شد گفت:” میشل لینکلیتر.

“من فکر می کنم زمانی که آنها قرار داده و این در جای خود — شما می دانید رستوران و فلان چیز که در 50 درصد ظرفیت — من فکر می کنم آنها را فراموش کرده در مورد ضیافت … یا آنها را فراموش کرده ضیافت و یا آنها واقعا نمی خواهید مراسم عروسی و جشن در حال وقوع است.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

آن را فقط به کودک خود فارغ التحصیلی میشل نگران است. او شگفتی چگونه بالا دانش آموزان در جوامع کوچکتر با کمتر مکانهای در دسترس خواهد بود قادر به جشن می گیرند اگر در همه.

او می گوید: ساسکاتون مسافرخانه مایل است به او کمک کند اما در حال حاضر آن را تنها اجازه می دهد تا 15 نفر. این ظرفیت تا 1000.

دختر او می گوید برای اینکه این مجازی فارغ التحصیلی برای او و همکلاسی های خود را.

ادامه مطلب: ساسکاچوان دولت قرار می دهد توقف موقت در تجاری اخراج

“این فقط بمکد که ما میخوایم نگاه کردن به ما گراد و فقط فکر می کنم از همه این چیزهایی که دور گرفته شده به جای ‘در اینجا نهایی خود را جشن خوب کار شما به اتمام این رفتن شکل بقیه زندگی خود را, ببینید چه چیزی شما می توانید از خودتان'” Maegan گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در همین حال روز دوشنبه در کافه ها و رستوران ها باز هستند در 50 درصد ظرفیت اجازه می دهد بیشتر مردم در فضاهای کوچکتر است.

“چگونه است که آن را امن تر برای مردم را به رفتن به کافه ها و نمی شود قادر به در یک ضیافت سالن؟” میشل گفت.

“اگر این مقررات که دولت ارائه شده است, شما نمی توانید با قرار دادن محدودیت در برخی از سازمان ها, ‘شما می توانید انجام این کار و برخی از سازمان ها, ‘شما می توانید انجام دهید آن است که به دلیل تبعیض است.”

این Linklaters می گویند که آنها می خواهم این استان شامل ضیافت در بازگشایی طرح چیزی به آنها گفت: آنها باور دارند که به سادگی فراموش کردن در مورد.

اخبار جهانی رسید, به, Saskatchewan وزارت بهداشت در مورد سالن های ضیافت مانند در ساسکاتون مسافرخانه بازگشایی. هیچ یک از ما درخواست مهلت.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>