مطالعه: سالمندان تهمت رای دهندگان در حال مرگ از coronavirus هزینه می تواند او را در نوامبر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

توده تلفات از coronavirus می تواند upend سیاسی چشم انداز در میدان نبرد متحده و شیفت مسابقات دور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به تجزیه و تحلیل جدید.

محققان دانشگاهی نوشتن کمی متوجه دولت آمریکا — اداری تئوری و عمل — نتیجه گیری کرد که با توجه به چیزی غیر از دهها هزار نفر از مرگ و میر پیش بینی شده از این ویروس جمعیتی شیفت به تنهایی می تواند به اندازه کافی به چرخش حیاتی متحده به جو بایدن در پاییز.

“این بیماری همه گیر در حال رفتن به گرفتن بیشتر تلفات در رای دهندگان محافظه کار پیشرو به این انتخابات — و است که به سادگی فقط یک محاسبه سن” اندرو جانسون سرب نویسنده و استاد مدیریت در Texas A&M University-کورپس کریستی گفت: در یک مصاحبه. “این ویروس کشته شدن بیش تر رای دهندگان و در بسیاری از ایالات این است که کلید به یک توافق پیروزی است.”

جانسون و همکارانش Wendi پولاک و بث M. Rauhaus پیش بینی شده است که حتی با پناهگاه در محل سفارشات باقی مانده در اثر حدود 11000 بیشتر جمهوری خواهان از دموکرات ها که 65 ساله و مسن تر می میرند قبل از انتخابات در دو ایالت میشیگان و کارولینای شمالی است.

در پنسیلوانیا باید به دولت بازگشت به استفاده از تنها اجتماعی فاصله برای مبارزه با عفونت می تواند از دست دادن بیش از 13000 بیشتر جمهوری خواه از رای دهندگان دموکرات در این رده سنی است.

این مطالعه بر اساس مرگ و میر در اوایل بینی از CovidActNow.org که سفارشات از قدر بالاتر از آنچه را متحمل شده اند تا کنون در میدان نبرد متحده — نقطه برخی از کارشناسان خارج از کشف و ضبط کرده اند به تزریق یک دوز از شک و تردید در این مطالعه یافته است. در یک مصاحبه جانسون اذعان کرد تعداد بالا برای مطالعه استفاده می شود اما او مخالفت آن باقی مانده و زود است که کاهش stay-در-خانه سفارشات می تواند جرقه بیشتر موارد و مرگ و میر.

لایحه Galston یک موسسه بروکینگز محقق در حکومت گفت که این اثر تنها به اندازه کافی بزرگ به تاثیر نتایج در ایالات متحده هستند که بسیار به دقت تقسیم شده است. اما او به این نتیجه رسیدند که مطالعه ساخته شده حس.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به خصوص در بیشتر آپالاچیا تمایل به بزرگتر و سنگینتر از صفات همبسته با شرایط اساسی است که Covid-19 کشنده تر است. سیگار کشیدن سطوح — یکی دیگر از شاخص پیشرو از آسیب پذیری — نیز تمایل به بالاتر در مناطق قرمز.

این تجزیه و تحلیل می آید به عنوان برگ برنده را از دست داده و coronavirus است به طور فزاینده تبدیل به دور از سالمندان که رو او را در سال 2016 زمانی که گروه او را حمایت بیش از هیلاری کلینتون با 7 درصد است. مسن رای دهندگان به طور مداوم رای در نرخ های بالاتر و شکسته در عربستان به نفع برای بخشی بهتر از دو دهه است.

سالمندان توسط تعداد قابل توجهی در سراسر کشور اولویت بندی شکست این ویروس بیش از احیای کندوپاش اقتصاد موجی از نظرسنجی های اخیر نشان می دهد. و تهمت خود را آغاز کرده است و به اذعان تاثیر سیاست های خود از گروه.

در یک صدای جیر جیر چهارشنبه رئیس جمهور تشویق متحده در حال حرکت به بازگشایی شده است. “مراقبت های ویژه است و همیشه خواهد بود با توجه به سالمندان عزیز ما (به جز من!),” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در پیام خود را. “زندگی خود را بهتر از همیشه … ما عاشق همه شما!”

او با استفاده از زبان های مشابه در اواخر ماه گذشته گفت. “سالمندان خواهد بود به تماشای بیش از protectively و عشق.”

محققان در مرگ و میر مطالعه گفت: آنها دریافتند این ویروس همچنین می تواند ستمگري جمهوری خواهان در سراسر فلوریدا و گرجستان که در آن رهبران ایران شده است, عقب کشیدن در تهاجمی و دفاعی. مطالعه نگاه در مجموع پیش بینی مرگ و میر در ایالت اساس که برای اختصاص فزاینده بینی از ویروس در پر جمعیت مناطق شهری هستند که خانه به دموکرات ها بیشتر.

هنوز هم وجود دارد هشدارهای فراتر از مرگ و ارقام استفاده می شود: محققان با استفاده ملی, مرگ و میر, نرخ مرگ و میر به دلیل توسط دولت شد و اندک زمانی که آنها آغاز شده است. آنها به طور مشابه اعمال می شود ملی درصد از رای دهندگان با سن نه دولت توسط دولت آمار و ارقام. اما جانسون اشاره کرد که در واقع می تواند درک اثرات در مکان هایی مانند فلوریدا که در آن ایران بیشتر متکی به شدت بر روی رای دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>