خودکشی قابل پیشگیری است اما کارشناسان می گویند که ما نیاز به اطلاعات بهتر و بیشتر حمایت

هر روز حدود 11 نفر در کانادا از مرگ و خودکشی.

ضرب که تنها روز به 365 و شکل متورم به بیش از 4000 نفر در حال مرگ با خودکشی در هر سال است.

وجود دارد بسیاری موجود تحقیقات به ما می گوید: یک رابطه پدر و مادر کودک را کاهش می دهد و فرد را در معرض خطر سایبری آن را افزایش می دهد و خطر خودکشی بیشتر بالا برای افرادی که متعلق به گروه های اقلیت و یا جوامع به حاشیه رانده شده (نرخ خودکشی در میان اولین کشورهایی است که سه برابر بیشتر از غیر بومی جمعیت).

ادامه مطلب: بل اجازه دهید بحث در روز برانگیخته گفتگو در سلامت روانی ننگ. این است که هنوز هم به اندازه کافی است ؟

هنوز بسیاری از ما هنوز هم مبارزه با مانند چگونه به دقت پیش بینی یک فرد در خطر خودکشی (یا اگر ما حتی باید در تلاش برای پیش بینی خطر در همه).

و آن دسته از اعداد است که وجود دارد — 11 هر روز 4,015 هر سال با آمدن قابل توجه سلب مسئولیت: آنها کوچک شماری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر شما تنظیم کانادا نرخ خودکشی شامل برخی از آسیب های با نامشخص قصد سپس نرخ خودکشی پرش به بیش از 26 درصد برای مردان و حدود 38 درصد برای زنان با توجه به نتایج حاصل از کانادا مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی BMJ در سال 2015.

کانادا نیاز به یک تصویر بهتر می گوید دانیل برنج یک درمانگر و روانشناسی دانشجوی دکتری در دانشگاه مک گیل.

“ما نمی توانیم رفع این مشکل ما را درک نمی کنند.”

پرینت این

یک چیزی که ما را در درک ؟ خودکشی است که قابل پیشگیری است. ما فقط باید برای نگه داشتن ضرب و شتم به عقب ننگ اتصال داده ها تکه های پازل و اطمینان مردم به دریافت درمان آنها نیاز دارید.

یک “گام مهم” به کشف کردن که چرا مردم خود آسیب و چگونه به آنها کمک کند این است که “هماهنگی تحقیقات و یکپارچه سازی تخصص از زمینه های مختلف” با توجه به دسامبر 2018 گزارش در پیشگیری از خودکشی از آژانس بهداشت عمومی کانادا.

که گزارش شکاف در پژوهش و برنامه نویسی, همه چیز از موانع است که می تواند نگه داشتن کسی که از افشای اختلالات روانپزشکی به نیاز به مطالعات که اندازه گیری تاثیر سیاست به معنای کمک به آدرس رفتار خودکشی و اقدام به خودکشی.

آن را نیز به تشریح نیاز به تحقیقات است که به نظر می رسد بیشتر از نزدیک در چگونه برای کاهش اثرات مشکلات اقتصادی در یک فرد روانی سلامت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خواهد افزایش حداقل دستمزد منجر به کاهش در نرخ خودکشی? بله, مطالعه می یابد

خواهد افزایش حداقل دستمزد منجر به کاهش در نرخ خودکشی? بله, مطالعه می یابد

“برای ما به پیشگیری و درمان تلاش های به حق مردم ما نیاز به یک تصویر از پتانسیل پيشگو” برنج “و وجود شکاف.”

سرشماری قطاری بسیاری او می گوید: اما هر کس زندگی در خیابان است کسانی که در نظر سنجی نیست هر کسی که زندانی است که پر کردن آن بررسی و نه هر فرد است که به دنبال مراقبت در بیمارستان.

“ما در حال از دست رفته بسیاری از این قطعات” برنج می گوید. پس “ما یک underrepresentation از شيوع و مغرضانه نمونه است.”

در حالی که وجود داشته است نگرانی ها در گذشته بیش قابل توجهی underreporting در انتاریو, رئیس پزشکی قانونی, Dirk Huyer می گوید که دیگر یک مسئله است.

“ما به آموزش در این مورد ما در مورد آن,” او می گوید. “ما آن را بسیار جدی است.”

و در عین حال اینگرید Söchting مدیر دانشگاه بریتیش کلمبیا روانشناسی درمانگاه نگرانی که خودکشی هنوز هم نیست همیشه ثبت شده به عنوان چنین.

یکی از نگرانی های منطقه? استعمال بیش از حد. “این یک تصادف بود و یا آن را عمدی?”

ادامه مطلب: چگونه ترور درگذشت — چرا زندان ارائه می دهد یک “فرصت طلایی” برای کمک به حل بحران مواد مخدر

آن را هنوز هم امکان پذیر است برای خو یش به ارزیابی “نه کاملا فراتر از شک معقول است, اما بالاتر از یک تعادل احتمالات” آیا مرگ یک فرد است که اتفاقی و یا عمدی Huyer می گوید. خو یش می تواند در یک فرد بالینی تاریخچه و ببینید که چه داروهای آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و چگونه بالا را تحمل می شده اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در مورد از استعمال بیش از حد Söchting می گوید نزدیک حتی ممکن است گیج کننده برای برخی از مردم که زنده ماندن کسانی که مصرف بیش از حد.

“مواد مخدر می تواند یک فرد را بیشتر ضربه” Söchting می گوید. “آنها ممکن است ضد و نقیض در مورد مایل به زندگی می کنند یا نه.”

نیز وجود دارد نگران است که برخی از مسمومیت و مرگ و میر در, است که دومین علت مرگ در خودکشی در حال misclassified خارج به عنوان غیر عمدی و نه خودکشی.

این نگرانی مطرح شد در ایالات متحده پس از مسمومیت نرخ خودکشی کاهش یافته است اما غیر عمدی و یا نامشخص مسمومیت افزایش یافت. محققان کانادایی و سپس از طریق حفر بیش از یک دهه از اطلاعات مرگ و میر برای دیدن اگر همان صادق است در اینجا.

هر 2016 مطالعه آن را ندارد.

برای همه است که وجود دارد اطلاعات شکاف را پر Söchting می گوید این کار اتفاق می افتد. او با اشاره به یکی از همکاران او که تحقیقات با تمرکز مشتاقانه در پیشرفت از کسی به فکر آنها می خواهند برای کشتن خودش همیشه به واقع آن را انجام می دهند. و اطلاعات بیشتر در حال آمدن است.

این بهار کانادا موسسه اطلاعات سلامت (CIHI) را انتشار داده ها در خودآزاری و خودکشی برای اولین بار. این یک پیشرفت بسیار خوش آمدید می گوید: برنج. “من فکر می کنم که خواهد بود بسیار مهم و پایه.”

حسابرس خواستار بهبود در شمال ساسکاچوان پیشگیری از خودکشی

حسابرس خواستار بهبود در شمال ساسکاچوان پیشگیری از خودکشی

داده ها بخشی از یک برنامه چهار ساله برای پر کردن “اطلاعات مهم شکاف” شناسایی شده توسط دولت های فدرال و استانی و منطقه ای دولت در سال 2018 است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در بهار گذشته CIHI منتشر شد اولین مجموعه از داده های جدید آشکار است که بیش از 400 کانادایی در بیمارستان بستری هستند و هر سال به دلیل مصرف الکل یا مواد مخدر و که نزدیک به نیمی از این افراد را یک بیماری روانی مانند اضطراب و افسردگی و یا اسکیزوفرنی.

“من امیدوار هستم که این شاخص جدید توسط CIHI خواهد بود یک پرش کردن نقطه شروع به گرفتن بیشتر تصویر جامع می گوید:” برنج.

ادامه مطلب: در حیاط خلوت من — چگونه NIMBYism اثرات دسترسی به حیاتی خدمات پشتیبانی

در حالی که داده های جدید خوب است دکتر مارک Sinyor یک روانپزشک در Sunnybrook علوم سلامت مرکز و معاون رئیس جمهور از هیئت مدیره انجمن کانادایی برای پیشگیری از خودکشی می گوید: ما می دانیم که به اندازه کافی در حال حاضر برای کمک به مردم.

“ما یک مقدار زیادی از داده ها که در آن درمان و مداخلات هر دو در فرد و جامعه, سطح, کار,” او می گوید.

Sinyor فکر نمی کند که تمرکز باید بر تلاش برای پیش بینی که دقیقا در حال رفتن به خودکشی میزنند.

“وجود دارد هیچ سابقه ای در درون هر تخصص پزشکی که قادر به انجام این کار است,” او می گوید.

“به جای تلاش برای پیش بینی آینده است که دشوار انجام دهید ما می دانیم افرادی که در معرض خطر خودکشی و ما باید به همه آنها برجسته مراقبت و پیشگیری.”

اما دسترسی به مراقبت و پیشگیری از اغلب آسان نیست به آمده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Inuk خواننده کلی فریزر می میرد در 26

در پاییز گذشته کودکان, طرفداران در سراسر کشور منتشر شده و مقاله پژوهشی در خودکشی جوانان و به نام برای ایجاد یک استراتژی ملی برای مقابله با این بیماری همه گیر (کانادا است که در پنج برای نرخ خودکشی جوانان در سطح بین المللی).

در حدود همان زمان کودکان, سلامت روان, Ontario (RIKON) منتشر شد گزارش که بسیاری از افراد جوان در حال انتظار بیش از یک سال و برای دسترسی به خدمات یک تاخیر است که اثرات خود را مراقبان و در اقتصاد به میزان بیش از 400 میلیون دلار برای غیبت و از دست دادن کار.

در اوایل این هفته RIKON منتشر شد گزارش دیگر این یک نقد به دو برابر شدن زمان انتظار برای کودکان و جوانان خدمات بهداشت روان. برخی از 28,000 افراد جوان در waitlist, این گزارش می گوید: از حدود 12,000 در سال 2017.

“این نا امید کننده از یک سرویس دهنده دیدگاه” RIKON مدیر عامل شرکت کیمبرلی مورن گفت: کانادا ،

“آنها می دانند که زمانی که ما منتظر بچه ها می توانید بیشتر بیمار است و آنها که اتفاق می افتد … و من فکر می کنم خانواده ها فقط خشم است که آنها باید به این صبر طولانی.”

هنوز Sinyor می خواهد مردم را به ماندن امیدوار.

“هیچ دلیلی وجود ندارد کسی به مرگ با خودکشی,” او می گوید.

“خودکشی قابل پیشگیری است و هنگامی که ما صحبت در مورد این واقعیت است مردم کمتر می میرند.”

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در بحران است و نیاز به کمک منابع در دسترس هستند. در موارد اضطراری لطفا 911 تماس بگیرید برای کمک فوری.

کانادا انجمن برای پیشگیری از خودکشی و افسردگی و درد بچه ها کمک تلفن 1-800-668-6868 و ترانس تاسیسات 1-877-330-6366 همه ارائه راه کمک گرفتن اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان.

Jane.Gerster@globalnews.ca

Follow @Jane_Gerster

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر