احضاریه صادر شده توسط پلیس پس از نژادپرستانه و ضد ماسک سخنرانی دراز وشدیداللحن در Mississauga سوپر مارکت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پوست پلیس منطقه ای می گویند یک احضاریه صادر شده است پس از یک مرد به نظر می رسد در یک ویدیو به پرتاب ضد و ضد ماسک شعارهای نسبت به T&T سوپر مارکت کارکنان در Mississauga.

“جرم و جنایت نفرت حوادث تاثیر جامعه ما ایجاد یک اثر موج دار شدن” رئیس Nishan Duraiappah در بیانیه ای گفت: شب چهارشنبه.

“این می تواند به افزایش احساس آسیب پذیری و اضطراب و ترس نه تنها در فرد است که به طور مستقیم قربانی شده اما به عنوان ما را دیده اند با این حادثه در جامعه گسترده تر.”

حادثه اتفاق افتاده در جولای 5 در فروشگاه در نزدیکی طرقه جاده و مرکزی Parkway West, و دستگیر شد و در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب.

ادامه مطلب: پلیس پس از بررسی های نژادپرستانه و ضد ماسک سخنرانی دراز وشدیداللحن در Mississauga سوپر مارکت می رود ویروسی

این ویدئو شروع با یک مرد ظاهر می شود به تخلیه چند مورد از کیسه های مواد غذایی بر روی کف در اعتراض پس از یک کارمند می پرسد او را به پوشیدن ماسک در حالی که خرید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این مرد پس از آن مواجه مرد کارمند که می پرسد او را به فریاد زدن داخل سوپر مارکت. این مرد سپس شروع به فریاد ضد آسیایی, اظهارات نژادپرستانه است.

یک زن که مرد به عنوان همسر او دیده می شود در این ویدئو تلاش برای مهار خشمگین مشتری — که در ادامه می داد که او تا به آسم و نمی خواهید به پوشیدن ماسک.

مرد در نهایت به سمت چپ فروشگاه پس از چند کارگر دیگر به کمک کارمند.

ادامه مطلب: آسیایی جوامع در سراسر کانادا گزارش افزایش نژادپرستانه رفتار در طول COVID-19 بحران

T&T سوپر مارکت ها ادعا کرد مرد جر و بحث با یکی دیگر از مشتری و کارکنان فروشگاه برای چند دقیقه قبل از تلفن همراه تصویری شروع ضبط.

در به روز رسانی شنبه شب پلیس گفت: یک احضاریه برای ایجاد اغتشاش صادر شده برای 48-سال-پیر مرد ساکن جان McCash. ماموران خواست او را به رفتن به هر پوست منطقه ای ایستگاه پلیس.

محققان اضافه شده است که آنها در تماس با قربانی “برای اطمینان اضافی وجود ندارد نگرانی های ایمنی.”

در ضمن هر کسی با اطلاعات خواسته شد تا در تماس با پلیس در 905-453-2121 ext. 1133 یا Crime Stoppers ناشناس در 1-800-222-8477.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>