سوپر باول پیروزی هنوز هم غرق در مونترال لوران Duvernay-Tardif

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

عظمت برنده سوپر جام تنها غرق در Laurent Duvernay-Tardif هنگامی که او را دیدم او مادر گریه در این زمینه است.

روسای گارد شد اولین کبک بازیکن متولد و نهم کانادا به افراشتن لومباردی جایزه پس از کانزاس سیتی بسیج گذشته San Francisco 49ers 31-20 در سوپر باول در هفته گذشته.

Duvernay-Tardif است که تنها فعال NFL بازیکن با تحصیل در رشته پزشکی می گوید آن را کامل پاداش برای سال شدید تلاش است.

“برف بارید در این زمینه و دو ثانیه بعد یک مرحله به نظر می رسد. سپس لومباردی جایزه به نظر می رسد” گفت: Duvernay-Tardif در روز یکشنبه. “دوست دختر من و پدر و مادر در این زمینه است. من تا به حال هرگز دیده می شود مادر من گریه اشک شادی مانند آن.

“در یک لحظه شما متوجه است که همه چیز شما مشغول به کار بود برای این لحظه. به زندگی که با خانواده من بسیار ویژه بود.”

چند سال گذشته شده اند یک گردباد برای Duvernay-Tardif که آمده است یک راه طولانی از جوان دانشگاه مک گیل دانشجوی پزشکی است که تحت تاثیر قرار NFL و لامپ کم مصرف پیشاهنگی در خصوصی pro روز در سال 2014.

روسای انتخاب شده شش پا-پنج 321-پوند راست گارد در دور ششم (200 کلی) در آن سال و در پیش نویس است.

مادری از Mont-Saint-Hilaire, Que., ساخته شده خود را NFL اولین بازی در سال 2015 امضا $42 میلیون تمدید قرارداد در سال 2017, رنج می برد پایان فصل مصدومیت زانو که در همان سال از دست داده و به New England Patriots در دلخراش مد در بازی مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2018 است.

مدرک پزشکی

در ضمن او خود را صرف خارج از فصل در مونترال به دنبال مدرک پزشکی خود را — که او موفق به دریافت دو سال پیش — در زیر بسیار سخت محدودیت های زمانی. مطالعات خود شده اند باطل اگر او نمی تواند کامل دانشکده پزشکی در هشت سال.

لوران Duvernay-Tardif صرف بعد از ظهر در Parc Jean-Drapeau روز یکشنبه در دیدار با طرفداران در آخرین روز از Fête des makalu. (Radio-Canada)

پس از اشراف غلبه کسری در هر سه خود را حذفی پیروزی در این سال از جمله پایین بودن 10 امتیاز در سه ماهه چهارم از مسابقات قهرمانی NFL بازی Duvernay-Tardif یک قهرمان سوپر باول. 28-در سال lineman حتی رگ به رگ او گوساله در سوپر باول اما از طریق درد ،

“ساشا [بهترین دوست خود و عامل] و من دختر فلورانس ماند در کانزاس سیتی دو روز پس از رژه و ما در صحبت کردن در بیش از شام در مورد که دیوانه قطار که آمار ما بیش از شش سال گذشته که سفر دیوانه.

“این دیوانه چون همه چیز خیلی سریع در NFL. متوسط حرفه ای است که سه سال پس از زمانی که شما آمار خود را, سوم, سال, شما یک دامپزشک و شما باید به مانند آن عمل می کنند” گفت: Duvernay-Tardif. “دو سال گذشته من واقعا احساس می کنم مثل من تعلق دارد و من یک تکه از جرم است.

“با مدرسه پزشکی در بالا از آن است مشغول شش سال است.”

جشن بازگشت به خانه

پس از پنج روز از جشن در شهر کانزاس — از جمله قهرمانی رژه و مالش آرنج با مشاهیر هالیوود مانند پل راد — Duvernay-Tardif آورده حزب خانه ای برای آخر هفته.

در حدود 2000 طرفداران بسیاری پوشیدن روسای دنده جمع آوری شده در مونترال Parc Jean-Drapeau روز یکشنبه به جشن خود را قهرمان زادگاه.

“من فرود آمد در مونترال روز گذشته و من احساس می کنم من واقعا به احساس می کنید که موج بیش از چند روز آینده و هفته. همه طرفداران از کبک از مونترال و کانادا, همه چیز بسیار مثبت” گفت: Duvernay-Tardif.

“شب گذشته رفتم برای گرفتن مواد غذایی در سراسر خیابان از جایی که من زندگی می کنند. وجود دارد و احتمالا چهار یا پنج خودرو است که نورد پایین پنجره و داد زدم: ‘LDT این عالی است!’ من تا لباس پوشیدن و به دلیل آن بود منهای-20 خارج است. چگونه آنها را تشخیص من ؟ من مطمئن هستم که من قصد دارم به یک زن و شوهر بیشتر از کسانی که واکنش.”

Kansas City Chiefs گارد تهاجمی لوران Duvernay-Tardif در NFL Super Bowl 54 بازی فوتبال یکشنبه, فوریه. 2 در میامی. (جان Bazemore/آسوشیتد پرس)

پس از دو هفته تعطیلات با دوست دختر خود Duvernay-Tardif است و با توجه به سایه چند دوستان پزشک در اورژانس بیمارستان ، اما او می خواهد به بازنشستگی از فوتبال حرفه ای قبل از انجام کامل برنامه اقامت.

او همچنین می خواهد به کار خود ادامه بشردوستانه تلاش طریق لوران Duvernay-Tardif پایه و اساس است. سپس آن را حق بازگشت به اردوگاه های آموزشی در کانزاس سیتی.

اما در ابتدا او قصد دارد به جشن خود را در سوپر باول پیروزی این هفته آمده است از جمله توقف در کاخ سفید است.

“من هرگز به واشنگتن است. من می خواهم برای رفتن به پایین وجود دارد و ببینید چه چیزی آن را مانند” گفت: Duvernay-Tardif. “این بخشی از چیزی است. اگر این تیم رفتن من قصد دارم. من فکر می کنم آن خواهد بود جالب است.

“این هیچ ربطی به با شخصی من عقاید سیاسی. من می خواهم به زندگی می کنند که تجربه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>