سه شنبه به ارمغان می آورد یک supersized انتخابات چالش امنیتی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میلیون ها نفر از رای دهندگان در سراسر کشور خواهد شد بازیگران آراء در طول سه شنبه در ناامن انتخابات تجهیزات — حتی پس از نزدیک به چهار سال از handwringing و هشدار در مورد انتخابات روسیه دخالت.

از حوزه های قضایی در معرض خطر شامل سه تنسی بزرگترین شهرستان — Shelby ناکس و رادرفورد — که در آن بدون کاغذ دستگاه رای گیری در پای صندوق های رای خواهد شد عبارتند از دستگاه های با نقص های امنیتی آنقدر نگران کننده است که رای دهندگان سعی تحت پیگرد به تجهیزات حذف از حقيقت است. ده ها تن از شهرستانها در تگزاس نیز چسبیده با مخاطره صفحه نمایش لمسی دستگاه است که هیچ دنباله مقاله برای کمک به تشخیص دستکاری و یا اختلال در عملکرد. و در کالیفرنیا در لس آنجلس است که debuting جدید ماشین های رای گیری که کشیده اند موشکافی برای امنیت نقاط ضعف و همچنین به عنوان توسعه دهنده گذشته به اتهام روابط به دولت ونزوئلا.

اخبار بهتر است در سایر نقاط فوق العاده سهشنبه نقشه به عنوان برخی از استان ها و ایالات متحده با موفقیت جایگزین قدیمی خود را بدون کاغذ رای گیری تجهیزات با امن تر مبتنی بر کاغذ ماشین آلات. اما حتی برخی از این فن آوری جدید ارائه آسیب پذیری که هکرها می تواند بهره برداری به رشوه دادن با مقدماتی.

کشورهای دیگر برگزاری مقدماتی روز سه شنبه از جمله ماساچوست, مین, و, ورمونت, عمدتا با استفاده از فن آوری است که بسیاری از کارشناسان در نظر امن ترین: برگه کاغذ که رای دهندگان با پر کردن با دست.

در اینجا نگاهی به چگونگی 14 سه شنبه متحده مقایسه کنید:

در معرض خطر

تنسی و تگزاس نشان دهنده بزرگترین انتخابات نگرانی های امنیتی در روز سه شنبه. بسیاری از استان ها هنوز هم وجود دارد با استفاده از ماشین هایی که تولید نمی کند فردی کاغذ رای پرونده که کارشناسان امنیت سایبر در نظر ضروری حفاظت در برابر هک و اختلال در عملکرد.

مثلا رای دهندگان در Shelby دنیاست. دولت بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرستان و خانه به ممفیس را با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی مدل به نام Dominion AccuVote TSx که کارشناسان می گویند جدی نقص های امنیتی. این نگرانی باعث شد رای دهندگان به شکایت در سال 2018 به تجهیزات جایگزین شده است. در ماه سپتامبر یک قاضی فدرال را رد کرد و مورد حاکم است که ساکنان موفق به نشان دادن شواهدی از آسیب.

چند بزرگ دیگر تنسی, شهرستان از جمله دیویدسون و ویلیامسون به تازگی خریداری شده کاغذ-بر اساس رای گیری ماشین آلات. اما بسیاری از شهرستانهای کوچکتر هنوز هم نمی به اندازه کافی پول و یا زمان برای جایگزینی آنها بدون کاغذ تجهیزات قبل از ریاست جمهوری اولیه حتی اگر کنگره به متحده $380 میلیون در انتخابات فدرال کمک هزینه های امنیتی در سال 2018 است. در برخی موارد مقامات محلی باید به سادگی حاضر به اذعان خود رای گیری ماشین آلات آسیب پذیر هستند.

تگزاس چهره یک مشکل مشابه: سیاسی به عنوان گزارش در سال گذشته ده ها تن از شهرستانهای کوچک وجود کمبود منابع و یا تمایل به جایگزین خود را نا امن ماشین آلات و مقننه دولت به تازگی punted الزامی در سیستم های مبتنی بر کاغذ حداقل تا 2021.

برخی از بزرگ تگزاس استان ها به تازگی خریداری شده مبتنی بر کاغذ دستگاه ها از جمله دالاس, Tarrant, Bexar و Collin. اما بدون کاغذ ماشین آلات باقی خواهد ماند و در حال استفاده در هریس کانتی این ایالت پرجمعیت ترین حوزه قضایی که شامل هوستون.

در اوکلاهما در ضمن اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان را به صورت دستی با پر کردن برگه کاغذ. اما رای دهندگان معلول ارائه خواهد شد هارت eScan A/T یک دستگاه است که تولید نمی کند فردی کاغذ رای پرونده. اوکلاهما در انتخابات اتاق را رد کرده است این واقعیت را — اگر چه سیاسی به طور مستقل تایید آن با دو کارشناسان امنیتی و قصد ندارد به جای این ماشین.

مشکل

چند شنبه متحده استفاده خواهد کرد بدون کاغذ دستگاه هایی که اصلاح شده با چاپگر فایل پیوست به معنای ارائه آنچه شناخته شده به عنوان یک رای دهنده-تایید مقاله دنباله ممیزی. کارشناسان امنیتی در نظر این پرینتر رفع موقت به صورت بدون کاغذ ماشین آلات اما اصرار مقامات به خرید دستگاه های مدرن ساخته شده در اطراف برگه کاغذ به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این کشورها عبارتند از آرکانزاس که در آن برخی از استان ها را با استفاده از سیستم انتخابات و نرم افزار را بدون کاغذ iVotronic ماشین با یک چاپگر پیوست اگر چه چند قضایی باید جای کسانی که ماشین های با سیستم های مدرن. برخی از مردم در شهرستان دریاچه نمک یوتا را با استفاده از یک چاپگر را فعال کنید Dominion AccuVote TSx ماشین در آن مراکز رای. در غیر این صورت دولت انجام رای گیری از طریق پست.

دو شهرستان در کالیفرنیا را با استفاده از paperless AccuVote ماشین آلات با چاپگر فایل پیوست اما تنها برای رای دهندگان معلول است.

کمتر امن

کارشناسان امنیتی نیز در مورد یک نوع رای گیری الکترونیکی ماشین شناخته شده به عنوان “رای مارک دستگاه” که اجازه می دهد تا رای دهندگان را انتخاب کنید انتخاب خود را بر روی یک صفحه نمایش لمسی قبل از چاپ یک مقاله لغزش است که در خدمت به عنوان رسمی رای گیری.

این دستگاه رسید در محبوبیت در سال های اخیر به عنوان محلی انتخابات تقلا برای جایگزینی قدیمی خود را بدون کاغذ ماشین آلات بدون از بین بردن راحتی از یک صفحه نمایش لمسی و رابط. اما آنها همچنین باعث از هشدارهای کارشناسان امنیتی و انتخابات-صداقت فعالان که می گویند آنها می تواند آسیب پذیر به حملات و یا اختلال در عملکرد که باعث چاپ رأی متفاوت از رای دهندگان انتخاب. (اکثر رای دهندگان را بررسی نمی کند و این برگه مطالعات را در بر داشت.)

برخی از رای گیری مارک دستگاه چاپ برگه های رای با scannable بارکد. اگر رای دهندگان را بررسی نمی کند و متن را در آن برگه های رای قبل از آنها اسکن شده و هکرها دستکاری داده های جاسازی شده در بارکد تناقضات را به تاخیر گزارش از نتایج درست است.

تمام 14 سه شنبه متحده خواهد شد استفاده از این دستگاه اما به درجات مختلف. در برخی از ایالت ها مانند آلاباما تنها رای دهندگان معلول را با استفاده از این دستگاه رای گیری الکترونیکی. در برخی دیگر مانند کارولینای شمالی و تگزاس برخی استان ها به تکیه تنها بر روی این دستگاه.

یک رای گیری مارک دستگاه است که کشیده شده است قابل بررسی است Dominion ImageCast تکامل خواهد شد که به نظر می رسد در برخی از حوزه های رأی گیری در ایالت مینه سوتا, تنسی و ویرجینیا است. (بر خلاف تنسی ایالت مینه سوتا است که عمدتا مبتنی بر کاغذ دولت است. در ویرجینیا است که به روز رسانی بسیاری از آن انتخابات و تجهیزات پس از سال 2016 اکثر رای دهندگان را با تکیه بر دست مشخص شده برگه کاغذ.)

برخی از کارشناسان امنیتی در نظر این قلمرو ماشین ریسک از دیگر رای گیری مارک دستگاه به دلیل این ادغام رای گیری اسکنر که برگه نتایج. مشکل: هکرها که سازش ImageCast می تواند آن را اضافه کردن آرا به چاپ برگه های رای پس از رای دهندگان بازیگران آنها اما قبل از آنها اسکن شده است.

“اگر تقلب نرم افزار می توانید علامت های رای پس از آخرین باری که من می توانید آن را بررسی و سپس رای گیری دیده بازشماری تیم همان است که من آن مشخص شده گفت:” دانشگاه پرینستون علوم کامپیوتر پروفسور اندرو Appel.

مقاله: امن ترین گزینه

سه شنبه ترین-secure نوار متحده خواهد بود و کسانی که در آن اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان دست خود علامت برگه کاغذ در حالی که رای دهندگان با دسترسی مسائل را در درجه اول استفاده از رای گیری مارک دستگاه است که کارشناسان بر این باورند که کمترین نگرانی های امنیتی.

کسانی که عبارتند از: آلاباما, کلرادو (یک رای-توسط-mail دولت که حفظ برخی در شخص رای مراکز), مین, ماساچوست, مینه سوتا, ورمونت و ویرجینیا است.

یک کارت وحشی

کالیفرنیا عمدتا متکی بر دست مشخص شده برگه کاغذ اما بسیاری از رای دهندگان در لس آنجلس را با استفاده از یک نوع جدید از ماشین رای گیری که مطرح شده مخالفت برخی از کارشناسان امنیتی — و آن دولت تایید شده تنها پس از اعمال غیر معمول مجموعه ای از امنیت مورد نیاز به آدرس “بحرانی نقص” و دیگر کاستی.

برخی از کارشناسان امنیت و تمامیت انتخابات طرفداران نیز با انتقاد از شهرستان تصمیم به جایزه “رای گیری راه حل برای همه مردم” قرارداد فروشنده نامیده می شود Smartmatic بود که موضوع congressionally درخواست پرس و جو از 14 سال پیش به توانایی های بالقوه خود را در تهران برگزار شد.

لس آنجلس طراحی و توسعه سیستم بخشی از شهرستان VSAP پروژه است که به منظور افزایش امنیت با ارائه یک مقاله مبتنی بر دستگاه با نرم افزار که شهرستان صاحب و کنترل.

دولت نیاز به حوزه های رأی گیری در شهرستان به برگه کاغذ در دست برای رای دهندگان که نمی خواهید به استفاده از VSAP سیستم. حدود 63 درصد از شهرستان رای دهندگان درخواست کرده اند غایب برگه کاغذ برای رای دادن از طریق پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>