سه شنبه: زندگی برجسته و به روز رسانی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این rollicking, see-saw دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه چرخش به جلو و عقب برای دو هفته و روز سه شنبه مگا اولیه روز می تواند یکی از مهم ترین و در عین حال در این مسابقه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سراسر 14 خارجه مقدماتی و دو قفقاز در سه شنبه جو بایدن به دنبال سرمایه گذاری بر روی افزایش شتاب و عمده تاییدیه از روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه. برنی ساندرز می خواهد ثابت کند او می تواند به رشد خود حرکت نشان می دهد کسانی که تاییدیه موضوع کمی در قرن 21 سیاست و تقویت حزب سوسیالیست وضعیت او به دست آورده پس از نورد از طریق نیوهمپشایر و نوادا در اواسط فوریه. الیزابت وارن است که رقابت به دندانه دار کردن نمایندگان و نشان می دهد او هنوز هم یک نیروی در این مسابقه در حالی که مایک بلومبرگ فقط با شروع از داشتن قلم چهار اوایل متحده و ریخت و صدها میلیون نفر به تبلیغات در جاهای دیگر.

اولین نظر سنجی در ورمونت و ویرجینیا در 7 p. m. شرقی در حالی که آخرین نظرسنجی ها در کالیفرنیا در 11 p. m. — هر چند ما ممکن است باید صبر کنید یک هفته یا بیشتر برای شمارش نهایی آرا از غرب با توجه به کالیفرنیا روشمند نامزدها رای گیری غایب است. و تیم ما از خبرنگاران سیاسی است که در سراسر کشور پیگیری نامزدها لحظات کلیدی و تمام اخبار در سه شنبه.

بررسی کنید در طول روز به عنوان ما به روز رسانی این داستان با گزارش های خبری و تصویری و عکس ها از مبارزات انتخاباتی.

در اینجا چگونه نامزد اصلی در حال گذراندن سه شنبه.

11:53 صبح

بایدن تیم راه اندازی Klobuchar آگهی در مینیاپولیس

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تیم ساخته شده و سریع کار از سوی دیگر ، ctq را تایید برجسته سناتور حمایت جدید در تلویزیون آگهی پخش در مینه سوتا است.

آگهی پخش در مینیاپولیس منطقه با توجه به مبارزات انتخاباتی به عنوان رای دهندگان در ایالت مینه سوتا سر به پای صندوق های رای.

مینه سوتا یکی از 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه تنها بزرگترین روز نماینده عاقلانه در کل تقویم اصلی.

“وقت آن است که به نوبه خود تقسیم و نفرت” Klobuchar می گوید: در این تبلیغ که با استفاده از فیلم هایی از ظاهر او در بایدن را دوشنبه شب رالی. “رای نجابت. رای برای عزت. رای برای یک قلب برای کشور ما است.”

این کمپین همچنین گفت Klobuchar برش رادیو تبلیغ حمایت بایدن که هم هوایی در, مینیاپولیس, بازار است.

11:25 صبح در میامی

بلومبرگ را انکار می کند و او را از انحراف مسیر آرا از بایدن

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ اصرار داشت که روز سه شنبه خود در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری به پایان نخواهد رسید تا افزایش سن. برنی ساندرز جناح چپ در مبارزات انتخاباتی با تقسیم آرا از متوسط بیشتر دموکرات ها.

“من نه کمک به برنی ساندرز. من در تلاش برای کمک به خودم,” او گفت: سیاسی به عنوان او مبارزات انتخاباتی در فلوریدا.

انتقاد از بلومبرگ دارای مشخصی در روزهای اخیر پس از مسابقه دو برجسته دیگر میانه — ctq و پیت Buttigieg به پایان رسید پیشنهادات خود را بیش از 48 ساعت گذشته و تایید جو بایدن.

بلومبرگ که وارد این مسابقه در اواخر سال گذشته زمانی که بایدن شروع به پرچم در پای صندوق های رای گفت: برنامه ریزی برای اقامت در این مسابقه با وجود نشانه های تجدید حیات از معاون رئیس جمهور سابق.

“من می کردم چون فکر می کردم که من می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من فکر کردم من می تواند انجام این کار از رئیس جمهور,” او گفت:. “به همین دلیل من اینجا هستم و همین دلیل است که من آغاز شده و که در آن ما در حال رفتن به باد — در کاخ سفید است.”

– Caitlin Oprysko و مارک Caputo

ساعت 11 صبح

مرگبار شبانه گردباد اخلال در رای گیری در ایالت تنسی

حداقل 19 نفر کشته و یک شبه در ایالت تنسی پس از یک خط عبور گردباد دولت مخرب شروع به شنبه که در حال حاضر اخلال در رای گیری اولیه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در نشویل صبح روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی گفت: مرگ و میر گزارش شده در چهار شهرستانهای مختلف از جمله دو مرگ و میر در نشویل مرکز ایالت. لی خواست ساکنان منطقه برای جلوگیری از مرکز شهر نشویل که در آن آسیب گسترده گزارش شد و هشدار داد که مرگ و میر می تواند رشد کند.

“وجود دارد واقعا خوب امکان وجود دارد که ممکن است بیشتر [مرگ],” لی گفت: “از آنجا که از تعداد مردمی که ما می دانیم که گم شده و نشده گزارش شده است. آن اوایل نشده است.”

دهها هزار نفر از Tennesseans هنوز هم بدون قدرت دولتی از جمله حوزه های رأی گیری که در آن رای دهندگان شد به پای صندوق های رأی رفتند. نظر سنجی در حال برنامه ریزی برای بستن ایالت در 8 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

“ما در واقع مستقر ژنراتور به حوزه های رأی گیری که در حال گزارش است که آنها نمی باید قدرت” گفت: Lee یک جمهوری خواه است. “البته ما می خواهیم مردم را به ورزش احتیاط در مناطقی مانند مرکز شهر نشویل که در آن وجود دارد آسیب در خیابان ها و این نوع از چیزی. اما ما همچنین می خواهم مردمی برای اعمال حقوق خود را به خارج وجود دارد و رای دادن. این یک روز بسیار مهم است. بنابراین ما در حال رفتن به آن را ممکن است برای به عنوان بسیاری از مردمی که ما می توانیم به رای و هر جا که ما پیدا کردن یک ایستگاه رای گیری که یک مشکل وجود دارد ما در حال رسیدن به تصحیح آن است.”

– استیو شپرد

10:29 صبح

“من فقط فکر نمی کنم ما از ایجاد’: Klobuchar رد انتقاد بایدن تاییدیه

ایالت مینه سوتا ctq را به عقب رانده شنبه در مقابل پیشنهادات توسط ایالت ورمونت برنی ساندرز حامیان ” که از اعضای ارشد حزب دموکرات ایجاد پوشش برای خنثی کردن خود را صعودی ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

این سخنان از مینه سوتا سناتور آمد و پس از او در خارج از کاخ سفید دوشنبه پیوست و دو دیگر سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke در حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی.

“شما می دانید, من فکر می کنم اول از همه چه سرد بود در مورد آخرین شب این است که شما شهردار پیت و شما باید بتو o’rourke, که, هیجانی تگزاس در سنای نژاد و خودم” Klobuchar گفت: “فردا صبح.”

“و من فقط فکر نمی کنم ما در صورت استقرار” او ادامه داد. “من فکر می کنم ما در حال xxx آماتور در حزب ما.”

– پنجم Forgey

10:23 صبح در برلینگتون ورمونت

برنی درایوهای خود را به پای صندوق های رای و رای دهندگان gladhands

برنی ساندرز خود سوار و همسرش جین به او بگوئید در خانه اش دولت — بی تردید تلاش برای نشان می دهد که او یک مرد از مردم است.

در داخل او شرکت در یک بیت از خرده سیاست است که او معمولا شانه خالی, دست دادن با رای دهندگان. او به خبرنگاران گفت که “شما را به افزایش تولید ناخالص داخلی ورمونت با 16 درصد — ما آن را درک.”

وی افزود: “ما به دنبال به جلو به خوبی انجام می دهند” امروز داد و یک نسخه کوچک از بیخ و بن سخنرانی گفت: مبارزات انتخاباتی خود در مورد شکست “خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ معاصر کشور ما” و ایجاد “اقتصاد و دولت است که با این نسخهها کار برای همه و نه فقط چند است.”

ساندرز پرسیده شد که چگونه او خواب شب قبل.

“شب گذشته اولین بار من در یک زمان بسیار طولانی است.” “خواب خوب است.”

– هالی Otterbein

9:17 صبح

بتو: یک بایدن پیروزی می تواند قرار داده تگزاس از حزب دموکرات در کنترل نقشه

Beto o’rourke گفت: نامزدی جو بایدن برای رئیس جمهور می تواند کلیدی برای دموکرات ها در تلاش برای ترسیم تگزاس نقشه برای سال آمده است.

مثال او سه دلیل برای حمایت معاون سابق رییس جمهور o’rourke تأکید کرد که بایدن می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پارلمانی متهم کرد که بایدن بهترین بود-آماده برای به انجام رساندن دموکرات بلند پروازانه دستور کار سیاست و پیشنهاد بایدن حضور در بالای بلیط می تواند کمک به گردش کنترل از ایالت تگزاس مقننه از جمهوری خواهان.

“در اینجا در تگزاس ما هستند اما نه کرسی از ادعا اکثریت در دولت خانه برای اولین بار در 20 سال” o’rourke سابق تگزاس کنگره, گفت میزبان, MSNBC را “صبح جو.”

“و اگر ما را که در سرشماری سال زمانی که ما ترسیم مرزهای سیاسی در کشور ما دیگر نژادپرستانه gerrymandering ساخته شده است که ما بالاترین میزان مشارکت دولت در کشور” o’rourke ادامه داد. “و ما قادر خواهید بود برای شروع حرکت رو به جلو بر روی چیزهایی که ما در مورد مراقبت از: پایان دادن به خشونت اسلحه. گسترش مدیکید و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. مطمئن شوید که این حالت منجر به راه در مقابله با تغییر آب و هوا.”

– پنجم Forgey

12:29 صبح در لس آنجلس

وارن هشدار بایدن به ‘واشنگتن خودی’ تاییدیه

جو بایدن ممکن است موجی به سه شنبه پس از تحکیم حمایت از حزب بال متوسط اما الیزابت وارن روز دوشنبه گفت که موج تاییدیه باید یک پرچم قرمز برای رای دهندگان.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از واشنگتن خودی به شما بگویم به حمایت از او نامزدی یک شخص واشنگتن خودی نمی خواهد دیدار این لحظه” وارن گفت: در یک تظاهرات در لس آنجلس. “نامزدی یک مرد که می گوید ما نمی نیاز به هر گونه تغییر اساسی در این کشور نمی خواهد دیدار این لحظه. و نامزدی کسی که می خواهد برای بازگرداندن جهان قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که وضعیت موجود شده است ترک بیشتر و بیشتر مردم در پشت برای چند دهه است که یک خطر بزرگ برای حزب ما و برای کشور ما است.”

برای نشستن سناتور به رنگ هر کسی به عنوان یک مخلوق واشنگتن نیاز به برخی از شهامت. اما ریاست جمهوری اولیه است که به سرعت باریک. پیت Buttigieg و ctq — دو بایدن را endorsers — رها مبارزات انتخاباتی خود را زودتر از وارن متحدان انتظار داشتند. و پس از او خود dispiriting پس از اتمام در اوایل نامزدی متحده وارن verging در حال پشت سر گذاشت.

در لس آنجلس در دوشنبه وارن هواداران تشویق می کردند که او “به دنبال به جلو برای به دست آوردن عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ما می توانیم فردا به خصوص از ایالت کالیفرنیا است.”

وجود دارد هیچ عکس خط. او در سمت چپ این تجمع به پرواز خانه به ماساچوست برای رای دادن در حالت اولیه در روز سه شنبه.

– دیوید Siders

نگاه به آینده

جو بایدن

بایدن خواهد سر به بزرگترین نماینده جایزه از همه آنها را در روز سه شنبه: کالیفرنیا جایی که او امیدوار است اواخر شکستن آرا را محدود ساندرز’ نماینده دستاوردهای دولت است.

بایدن در حال اجرا بود به مراتب پشت سر ساندرز در کالیفرنیا در رای گیری پیش از کارولینای جنوبی اولیه. و حتی با پیروزی در آن دولت و دریا از امضا کرد که از امثال پیت Buttigieg و ctq — او بعید است که به گرفتن او در کالیفرنیا است.

اما نسبتا کم نرخ بازده در رای-با-ایمیل های رای در کالیفرنیا پیشنهاد رای دهندگان در انتظار بودند به را تشکیل می دهند ذهن خود را. که می تواند کمک به بایدن انتخاب نمایندگان و او در اواخر اضافه کردن به برنامه — توقف در اوکلند — برای افزایش رد پای خود را در یک وضعیت که در آن بایدن انتخاباتی شده است کمتر فعال تر از دیگران است. بایدن خواهد بود در لس آنجلس در شب برگزاری یک رویداد در یک مرکز جامعه در بلدوین تپه.

بیشتر ناظران در حال حاضر انتظار می رود بایدن مانند ساندرز برای رسیدن به 15 درصد زنده ماندن آستانه لازم برای پیروزی در ایالت نمایندگان در کالیفرنیا است. سوال این است که آیا ساندرز’ قدرت در دولت همراه با بایدن را افزایش می جلوگیری از وارن و بلومبرگ از رسیدن به همان آستانه که می تواند تقسیم دولت عظیم نماینده حمل و نقل در راه است که هل می دهد هر کس بیشتر از یک نماینده اکثریت.

-دیوید Siders

مایک بلومبرگ

به عنوان بلومبرگ باعث اولیه او اولین جمعه او نمی خواهد در کالیفرنیا و تگزاس مادری خود ماساچوست یا هر سه شنبه دولت است. او خواهید بود در فلوریدا است که خود را در انتخابات ریاست جمهوری اولیه در 17 مارس است.

بلومبرگ برگزاری رویدادها در سراسر میامی اورلاندو و غرب پالم بیچ سوم کمپین توقف در دولت پس از او وارد مسابقه در اواخر ماه نوامبر. فشار نصب شده بر او را به عقب نشینی به عنوان بایدن به نظر می رسد برای تحکیم میانه پیش از یک انتظار طولانی نماینده تقلا در برابر ساندرز و وارن.

بلومبرگ تیم می خواهد به او را به پایان برساند در یکی از نقاط بالا در مجموع نماینده, تعداد شب, پایان, اما آنها به هیچ تعهدات در مورد ماندن در 2020 مسابقه بسیار فراتر از آن است که اگر بلومبرگ نیست روشن مدعی. بلومبرگ در روز دوشنبه شب نیست, قانون حمایت بایدن اگر آن را به آن آمد. او همچنین صدا زنگ در ساندرز تماس خود را با سیاست های پیشنهادی را “دیوانه”.

بلومبرگ شروع روز خود را کمی هاوانا زمینه در میامی قبل از رفتن به اورلاندو بیش از ناهار و پایان روز را با یک نتیجه تماشای پارتی, در سالن بزرگ پالم مرکز کنوانسیون ساحل — فقط پرتاب یک سنگ از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر.

-کریس Cadelago

برنی ساندرز

ساندرز توسط نورد به سوپر شنبه با آسمان-انتظارات بالا.

حتی پس از بایدن را فرمانده پیروزی در کارولینای جنوبی و سریع او را به تحکیم وزش رهبران دموکرات در 24 ساعت گذشته ساندرز است که هنوز حزب سوسیالیست — و مبارزات انتخاباتی خود است که هنوز هم خوش بینانه است.

“تماشای این کمپین به تماشای 10 بحث گشوده ما معتقدیم آنها باید به طور مداوم نشان داده شده است که برنی است که قوی ترین نامزد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این که هنوز هم در این مورد. و ما فکر می کنم ما هنوز هم در یک موقعیت قوی به عنوان فوق العاده سه شنبه” ساندرز’ معاون کمپین مدیر Ari رابین-Havt به خبرنگاران گفت: در یک تجمع در شهر سالت لیک دوشنبه.

ناظران سیاسی در سراسر طیف بر این باورند ساندرز در مسیر به پیروزی کالیفرنیا بزرگترین نماینده جایزه از روز است. تیم او امیدوار است که پیروزی و قوی پس از اتمام در کشورهای دیگر خواهد ساخت یک نماینده رهبری است که آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای رقبای خود را به عقب.
این سناتور ورمونت در حال برگزاری اولیه شب رالی در شهر برلینگتون. مبارزات انتخاباتی خود را اعلام نکرده است هیچ رویدادی فراتر از آن.

-هالی Otterbein

الیزابت وارن

وارن خواهد شد در نظر گرفتن یک چشم قرمز پرواز از لس آنجلس که در آن او است مداخله چندین تلویزیون مصاحبه و ارائه یک سخنرانی به بوستون در روز دوشنبه شب به طوری که او می تواند رای در حالت اولیه صبح روز سه شنبه. ظاهر او با جیمی کیمل پخش دوشنبه شب در حالی که مصاحبه با الن DeGeneres خواهد شد در روز سه شنبه در طول روز.

وارن به او مراجعه ايستگاه در Graham & پارک مدرسه در Cambridge, Mass., جایی که نظرسنجی ها نشان می دهد یک مسابقه نزدیک بین او و ساندرز که بسیج در کشور بیش از آخر هفته. ساندرز’ تهاجمی تلاش برای ضرب و شتم وارن در خانه او دولت را نا امید برخی از وارن متحدان هر چند کمپین نه چیزی گفت و نه پیش بینی پیروزی, یا. هنوز وارن می تواند کمک اواخر استعفا از Klobuchar و Buttigieg.

در اواخر بعد از ظهر وارن را به پرواز میشیگان که در آن او است که میله میله به برگزاری یک تجمع بزرگ در این شب به عنوان نتایج در آمده است. میشیگان که آرا در مارس 10, یکی از کشورهای وارن کمپین بیشتر متمرکز پس از سه شنبه. وارن کمپین اتحاد با اطمینان اعلام کرد این تجمع تعدادی از نمایندگان را حفظ خواهد کرد که آنها را در شکار هر چند به شدت مورد بحث و مجادله در ماساچوست است و او بهترین شانس برای برنده شدن یک دولت است.

در یادداشت منتشر شده چند هفته پیش وارن مدیر کمپین راجر لاو گفت: وارن بود که “آماده” را به پایان برساند در جایگاه دوم در هشت شنبه مسابقات و در سه صفحه در تمام 14. ما را پیدا خواهد کرد اگر درست است پس از چهار تا حد زیادی نتایج ناامید کننده در مقدماتی و قفقاز صورت گرفت که در ماه فوریه است.

-الکس تامپسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>