زمانی که من رفیق راب پیزو از من خواست به او کمک کند با نگاه دیگری که هدف بابی Orr به ثمر رساند از 50 سال پیش به برنده جام استنلی را برانگیخت چیزی در من است.

من آن را در زمان بازگشت به دوران کودکی حافظه است.

به بزرگترین هدف من همیشه دیدم به ثمر رساند.

توسط یک قهرمان من شده اند متصل به آيه بیشتر از زندگی من.

سازمان دیده بان | The Bobby Orr پرواز هدف مثل شما دیده ام هرگز قبل از آن:

در جشن سالگرد 50 از معروف ترین هدف در تاریخ NHL راب پیزو تجزیه و چرا از آن است که هنوز در حال صحبت کردن در مورد امروز است. 5:26

من از Oshawa, Ont., است که این شهر که در آن جنرال موتورز, خودرو, غول پیکر است. پدر بزرگ من مشغول به کار بر روی خط در ‘موتور’ و مادربزرگم به R. S مک لافلین, مردی که تاسیس این شرکت در کانادا. من عمو جیم کار کرده و فروش اتومبیل در جنرال موتورز نمایندگی در این منطقه است.

آن جیم جوانترین من که برای اولین بار مرا به دیدن بابی Orr در بازی با نام تجاری دنیای جدید اوشاوا مدنی سالن در تورنتون جاده جنوبی در سال 1965.

من هفت و بابی Orr شد 17. در آن سال تاریخ اوشاوا ژنرال را به یادبود جام تنها به ضرب و شتم توسط Edmonton Oil Kings.

آن بابی Orr آخرین فصل کامل به عنوان یک کاربر قبل از او رفت تا برای بازی با بوستون برونز همیشگی doormats از NHL. برونز تا به حال برنده جام استنلی از سال 1941 و نه ساخته شده و برگشتی در طول عمر من است.

نمی تواند چشم خود را خاموش او

عمو جیم که نشسته در کنار من در این غرفه که با او رفیق Ted Gibson, یک ایستگاه خدمات مالک در Oshawa گفت که Orr خواهد به نحوی به نوبه خود برونز به قهرمانان پس از او وجود دارد.

“توجه کن” جیم خواست به او قرار داده و دست خود را بر شانه من زد و اشاره کرد به یخ. “اگر شما در حال تماشای شماره 2 شما در حال مشاهده بازی.”

که تعداد Orr عینک در طول زمان خود را با ژنرال یک تیم است که برونز خریداری و به یک مزرعه باشگاه به منظور دریافت فوق العاده جوانی از Parry Sound, Ont., به سیستم خود را.

بابی Orr به عنوان یک عضو از اوشاوا Genrals در سال 1965. (حسن نیت ارائه میدهد عکس اوشاوا ژنرال هاکی باشگاه)

آن شب من نمی توانستم take my eyes off او را به عنوان او darted و چرخ در اطراف میدان یخ بازی. او به ثمر رساند اهداف متعدد و بچه های دیگر نگاه خوب است اما به ندرت دیدم یک لبخند به او داده نشده بود به بیش از حد بالا جشن. او تا به حال یک قلم مو برش مانند بسیاری از بچه ها را در آن روز.

او می توانست برادر بزرگ من.

هنگامی که او به NHL به عنوان یک 18-year-old, Orr زمان کمی برای دریافت نورد. اما شما می توانید بگویید او خاص بود راه او skated بود و توانایی برای سرعت بخشیدن به کاملا ضربه توسط مخالفان خود را.

او پیچیده چوب خود را با یک رشته از نوار بر روی تیغه. من هرگز نمی دونستم چرا اما من کپی آن به هر حال. من جاده هاکی و خانه لیگ چوب شد کپی از Orr است.

به عنوان او گرد به شکل او غالب است. من به یاد داشته باشید که برای دیدن بازی او را در برگ افرا باغ در تورنتو با دوستان من, یان دیوی. برگها نیست به عنوان خوب به عنوان آنها استفاده می شود و Orr خواهد, در زمان, آنها را نگاه احمقانه.

به ثمر رساند در خواهد

طرفداران هو او بی وقفه در هر زمان او را لمس جن. چون او خیلی خوب بود و آن را تقریبا به عنوان اگر او با الهام از خود ساختگی تمسخر.

اور خواهد بود, در حالی که تیم او بود shorthanded دایره خود را خالص و اسباب بازی با برگ’ حمله. سپس, زمانی که او خوب بود و آماده او را با عجله گذشته آنها, بافتن راه خود را از پایین یخ و ظرافت تلنگر جن بیش از goaltender و به خالص.

آن بود که او می تواند نمره در خواهد شد. حداقل این چیزی است که من به این باور.

در زمستان سال 1969 متوجه شدم که بابی Orr و یکی از برگ مایک والتون حال هاکی اردوگاه در Orillia, Ont., در سواحل دریاچه Couchiching.

من فقط به حال برای به دست آوردن وجود دارد.

پدر من با موفقیت در برابر من التماس برای یک زمان.

“شما هرگز Orr” او استدلال. “این تنها نام خود را در اردوگاه. او یک ستاره است. او هرگز در واقع بر روی یخ با شما.”

اما من مداوم است. وجود دارد بیش از چند اشک و کج خلق و در نهایت پدر من کوتاه آمد و امضا من تا به مدت دو هفته در ماه اوت 1970.

بابی Orr چت با جوانان در Orr-والتون ورزشی اردوگاه در سال 1970. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Orr-والتون ورزشی اردوگاه)

بابی Orr به ثمر رساند که هدف در برابر سنت لوئیس چند ماه قبل از من برای رفتن به اردوگاه خود. جزئیات تازه خاطراتی اما تاثیر ماندگار او ساخته شده بود پرواز را از طریق هوا یک بار در جام حذفی بود برنده شد.

درست مانند ابرقهرمان است که من در حال حاضر متقاعد شده او بود.

من بلافاصله به دنبال یک پوستر که معروف هدف است. من دستور داد آن را از هاکی اخبارکه من به مشترک و هنگامی که آن را وارد پست من یش آن را با قفل در زیرزمین که من را نگه داشته هاکی تجهیزات.

من در آن نگاه کرد و هر روز برای سال پس از آن.

به عنوان Orr-والتون ورزشی اردوگاه تجربه معلوم من درست بود.

وقت با کیفیت با یک قهرمان

از دریافت کنید وجود دارد بابی بر روی یخ با ما در هر روز است. او می خواهد ما را به چالش برای مسابقه به ما سر شروع می شود و ضرب و شتم ما را به آسانی به عنوان ما roared جلوتر کامل بخار در حالی که او glided زحمت ما اسکیت عقب.

او می خندیدن و موج چوب خود را در چهره های ما را به عنوان او ما را ترک تقلا در پی خود.

بابی Orr با یک جوان camper در Kilcoo اردوگاه در سال 1976. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Kilcoo اردوگاه)

سپس در ظروف سرباز یا مسافر او می خواهم به نشستن در میز ما و ما سوال بپرسید در حالی که ما همه ما را خوردند ناهار. او خواهد بود وجود دارد با اسکیت در اما با زخم شدگی سست به فاش کردن میپوشید بدون جوراب در چکمه.

ما هرگز نمی دانستند چرا اما هنگامی که ما آن را دیدم ما آن را فقط به مانند بابی.

در شب او پیوست و ما در اطراف آتش اردو قبل از ما به ما رفت و تختخواب و به خواب. او بصورت تماسهای مکرر سر ما و که او ممکن است انجام یک کمی ماهیگیری بعد.

ما می دانستیم که صید ماهی تا به حال همواره شور و شوق خود را.

به نمایندگی از کانادا ‘رویا’

سال بعد من رفتم به یک اردوگاه به نام Kilcoo نزدیکی Haliburton, Ont., از آنجا که بسیاری از دوستان و همسایگان قرار بود وجود دارد. معلوم شد به سمت راست حرکت می کند چون من ساخته شده بسیاری از مادام العمر انجمن که تحمل این روز است. اما همچنین به این دلیل در Kilcoo من اول شد در معرض سحر و جادو از بازی های المپیک به عنوان ما به صحنه مینی دو نسخه در روز از این رویداد هر ماه اوت است.

در این بازی های المپیک ما تا به حال در حال اجرا و قایق رانی مسابقه. وجود دارد تقلا از جنگ و ماراتن شنا بلکه عظمت از یک مراسم افتتاحیه با مشعل دیگ و پرچم مىكردند.

در سال 1976 چرا که او می دانست که ما در اردوگاه مدیر جان Latimer, بابی Orr آمد به دیدار ما در Kilcoo بازی های المپیک است. در این زمان من مشاور و دستیار کاپیتان تیم آلمان. هیئت ما لباس من نیاز به پوشیدن لباس های جلف و مسخره کردن lederhosen برای اثر کامل.

من تصویر گرفته شده با بابی Orr در آن دیوانه getup و ایستاده بود کنار او لال بود که نزدیک به بازیکن بزرگ است.

یک جوان اسکات راسل چپ با بابی Orr در Kilcoo اردوگاه در سال 1976. (حسن نیت ارائه میدهد عکس Kilcoo اردوگاه)

Orr نزدیک شدن به پایان کار خود را پس از آن به دلیل زانو تمام شد اما ضربه. او در سمت چپ برونز را با علامت شیکاگو سیاه بازها خواهد بود و بازی در جام کانادا که قرار می گیرند.

او به ما گفت که روز در Kilcoo بازی های المپیک بود که همیشه رویای خود را برای بازی با کانادا و او نمی توانید شانس خود را در سال 1972 نشست سری به دلیل آسیب.

من همیشه منعکس کننده در چه بابی گفت که روز به دلیل بعد که ماه سپتامبر به سختی قادر به راه رفتن – اجازه دهید به تنهایی اسکیت – او رفت و برای رهبری تیم خود را به پیروزی و اهدا شد MVP کانادا جام.

به عنوان یک زن 47 ساله در یکی از ظاهر نهایی در شب هاکی در کانادا, من اختصاص داده بود برای رفتن به Parry Sound, Ont., برای هاکی در کانادا پخش از سال 2005.

آن را حقیقی به رفتن به خانه بابی Orr. نکته غم انگیز بود بابی را نمی وجود دارد در آن روز به خاطر او در بوستون مذاکره یک قرارداد بزرگ برای یکی از آژانس های ورزشی خود را به مشتریان.

‘آن را در بابی Orr تماس’

من بیش از این و تا به حال بعد از ظهر مرور از طریق بابی Orr موزه و مصاحبه با پدر داگ برادرش ران و خواهر خود را پت. آنها حتی به من ارائه با یک Parry Sound هاکی ژاکت با نام و شماره 4 در پشت درست مثل Orr عینک در طول کار خود را با برونز.

اوایل زیر پنج شنبه صبح زنگ تلفن در خانه من در تورنتو است.

“سلام اسکات آن را بابی Orr تماس” صدای در انتهای دیگر گفت.

من بیشتر از شک و تردید در فکر آن بود که من با بهترین دوستان تیم نیم به بازی یک شوخی در من به خاطر او تا به حال دیده هاکی در کانادا نقطه از Parry Sound در روز شنبه.

“من فقط می خواستم بگم من به تماشای نشان می دهد و خیلی متاسفم نمی شود وجود دارد, اما پدرم گفت: او واقعا لذت بردم از صحبت کردن با شما و به طوری که ران و پت” Orr ادامه داد. “من استفاده می شود به عشق دیدن شما در شب هاکی در کانادا و من فکر می کنم شما واقعا یک کار بزرگ است.”

این او بود!

آن را در واقع بابی Orr نیم من!

ما صحبت کردیم و برای نیم ساعت در مورد زمان من رفت و به او تابستان اردوگاه خاطرات خود از Oshawa برخورد در Kilcoo و عشق خود را از روی یخ, چرا که در آن من تا به حال تبدیل به play-by-play گوینده که برای ورزش در CBC.

به عنوان یک گوینده ورزشی, شما می توانید تبدیل به عادت کرده اند به برخورد با بازیکنان و ورزشکاران superstars گنجانده شده است. من هرگز می گویند تجربه تکامل می یابد به چیزی اجرا از آسیاب اما شما می توانید بیش از زمان برای پیدا کردن یک سطح راحتی.

استثنا برای من بابی Orr.

یاد عکس از بابی Orr اش را جشن جام استنلی اضافه کاری در سال 1970 برنده. (ری Lussier/آسوشیتد پرس)

او یک ورزشکار که دارای هاله ای که باعث می شود من به بازگشت به fandom کامل با یک حس تعجب می کنم که به من غلبه به این روز است.

من هیچ مشکل و اعتراف به آن است.

بابی است قهرمان من.

در ذهن من بزرگترین بازیکن که تا کنون زندگی می کردند و پس از ملاقات او را بیش از یک بار او معلوم شد که همه چیز به من امید او را به عنوان یک انسان است.

پنجاه سال پس از او به ثمر رساند که معروف هدف بابی Orr باقی مانده سوپرمن در اسکیت به من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر