لوازم و مواد غذایی به عنوان یک نگرانی شمال ساسکاچوان معاملات با شیوع کروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

سوال در مورد دسترسی به منابع در حال ظهور به عنوان مقامات بهداشت و رهبران جامعه کار شامل گسترش COVID-19 در ساسکاچوان, far north.

این منطقه دیده می شود سنبله در مواردی و در سراسر راه دور Dene ایجاد کرد La Loche یک جامعه از 2,800 حدود 600 کیلومتری شمال غربی ساسکاتون.

ادامه مطلب: متیس ملت ساسکاچوان نظر کمک از صلیب سرخ به عنوان COVID-19 شیوع مرگبار در شمال

لئونارد Montgrand منطقه ای نماینده Metis ملت-ساسکاچوان, زندگی در جامعه است. او گفت: آن را ترسناک به دلیل زیرساخت های تنظیم نشده برای پاسخ به بحران است.

“ما در حال از دست دادن کنترل” او گفت:.

“ما نیاز به دریافت کنید که زیرساخت راه اندازی شده است. ما نیاز به چیز در جای خود است.”

یکی از دو فروشگاه های مواد غذایی در این روستا به تازگی بسته شده پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. این شرکت که صاحب فروشگاه در بیانیه ای گفت این سعی خواهد کرد برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای ما یک روز بدون هر دو فروشگاه های مواد غذایی عامل دشوار است” گفت: Georgina Jolibois عضو پیشین مجلس برای منطقه است.

او گفت: مردم را محدود کرده اند دسترسی به میوه و سبزیجات به عنوان یک فروشگاه باز می ماند که در حال حاضر مشغول. فولاد و پارچه ماسک به سرعت مدال دیگر به اندوخته و لوازم تمیز کردن همیشه سخت بوده است.

برخی از پزشکان و دانشجویان پزشکی در این استان راه اندازی یک GoFundMe کمپین به تمیز کردن لوازم و مواد غذایی فاسد نشدنی به La Loche. آن را مطرح کرده بود بیش از $10,000 به عنوان بعد از ظهر جمعه.

La Loche شهردار رابرت سنت پیر گفت: ساکنان خوب هستند در حال حاضر. او انتظار دارد که بسته فروشگاه مواد غذایی خواهد شد و دوباره در حال اجرا در یک یا دو روز.

شورا همچنین درخواست استان را تعطیل کرد, را liquor store برای جلوگیری از مردم را از ترک خانه های خود و جمع آوری, او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“بازدارندگی نیست و واقعا وجود دارد زمانی که شما شروع به نوشیدن.”

“برای ایمنی از جامعه حداقل برای این هفته یا هفته آینده برای مهار این ویروس کسانی هستند که اقداماتی که ما باید انجام دهیم.”

ادامه مطلب: خانواده 15 حرکت در خانه COVID-19 شیوع در استان اول کشور

دوازده از 13 مورد جدید جمعه اعلام کرد توسط استان ها در داخل و اطراف La Loche. یک Facebook گروه ارائه به روز رسانی جامعه گفت: پنج شنبه وجود دارد 111 فعال موارد در روستا و 14 در نزدیکی Clearwater River Dene ملت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از ساسکاچوان 544 کل موارد 179 هستند از دور دست در شمال. دو تن از La Loche نیز درگذشت از این بیماری است.

بومی خدمات وزیر مارک میلر گفت: جمعه La Loche شیوع یکی از بدترین ها در کانادا از نظر تعداد اتفاق می افتد در یک آسیب پذیر جامعه بومی با تعدادی از کشورها ذخایر اطراف آن است.

“این است که واقعا ترکیبی از عوامل است که آن را بسیار نگران کننده است.”

مقدار انتقال در جامعه اتفاق می افتد از طریق افراد جوان اضافه شده Montgrand.

او گفت: این روستا در حال توسعه یک الکل برنامه نظارت برای ساکنان و راه اندازی یک پناهگاه بی خانمان.

اشتون Lemaigre که نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه به La Loche پس از اتمام رشته دانشگاه آزاد گفت: افراد معتاد به مواد مخدر و الکل هستند که با داشتن یک زمان سخت با فاصله فیزیکی.

“بسیاری از افرادی که من می دانم که در حال انجام بسیاری از مواد مخدر فعالیت هایی است که هنوز هم حتی اگر ما و امنیت ما حکومت.”

مخالفت رهبر NDP Ryan Meili گفت: Saskatchewan, پارتی, دولت باید دیده می شود خطر ویروس های مطرح شده برای La Loche و بیشتر شده است آماده شده است.

برتر اسکات معارف گفت وجود داشته است کمبود عرضه به جامعه اما آنها “بسیار کوتاه مدت است.” این ساسکاچوان ایمنی عمومی سازمان گفت: 300 بیشتر تمیز کردن کیت به وارد در La Loche در روز جمعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حفاظت از افسران و Mounties هستند منینگ پست های بازرسی برای محدود کردن غیر ضروری سفر در منطقه است.

La Loche نیز معاف از شرکت در مرحله اول از این استان را بازگشایی طرح که برداشته بهداشت عمومی محدودیت در خدمات پزشکی این هفته است. مغازه های خرده فروشی و سالن مو هستند برای باز کردن در اواخر این ماه.

وزارت معارف گفت که دولت از نزدیک با شمال رهبران برای تصمیم گیری در این سفر از محدودیت. اما آنها به اتفاق آرا در چگونه باید آن را محدود شده است.

Ric Richardson, شهردار, سبز, دریاچه, روستا از 500 نفر در جنوب La Loche گفت: سفر در منطقه نبود محدود تا پایان ماه آوریل است. رهبران آن را خواسته مسدود شود در ماه مارس.

می گویند که ما در حال تبدیل شدن به نا امید کتمان حقیقت است,” او گفت:.

خداحافظی طولانی: این COVID-19 خانواده های قربانیان انتخاب کردن به صبر ماه یا بیشتر برای مجالس ترحیم

خداحافظی طولانی: این COVID-19 خانواده های قربانیان انتخاب کردن به صبر ماه یا بیشتر برای مجالس ترحیم

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشت احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران از نظر قانونی موظف به خود-جدا از 14 روز از آغاز 26 مارس در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. برخی از استان ها و مناطق نیز اجرا اضافی توصیه و یا اجرای اقدامات برای اطمینان از آن بازگشت به منطقه خود-جدا.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>