دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg شخصی مربی برایانت جانسون می گوید: قاضی نمی دادن تا دو بار در هفته تمرین جلسه با او با وجود چک کردن تمام جعبه ها وقتی که می آید به چه کسی بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19 عوارض.

87-سال عدالت یک بازمانده سرطان از جمله تحت پرتو درمانی در سال گذشته برای سرطان لوزالمعده که باعث می شود او به ویژه آسیب پذیر باید او قرارداد ویروس اما او هنوز جلسه جانسون دو بار در هفته در دادگاه عالی خصوصی بدنسازی به انجام تخته فشار یو پی اس و آموزش وزن. با وجود دیوان عالی کشور خود را بسته و ورزشگاه در حال تعطیل در سراسر ایالات متحده جانسون گفت: ستاره مشتری اصرار بر حفظ برنامه خود را. “همه شده است تعطیل” جانسون گفت: قانون 360. “تنها دلیل که چرا من نمی shut عدالت است زیرا او است که با داشتن آن است.”

جانسون می گوید: او است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای استریل کردن تجهیزات سالن های بدنسازی و تمرین های اجتماعی فاصله در طول جلسات. او گفت که او داده است تا همه دیگر قرار ملاقات را امتحان کنید به منظور محدود کردن شانس خود را از ابتلا و عبور از coronavirus به عدالت است.

“او که پدربزرگ وضعیت به من و اگر او می خواهد به آموزش که حداقل که من می تواند انجام دهد” جانسون گفت. “انتخاب او است او را ندارد بهانه به انجام آن نیست.”

زمانی که فشار در مورد اینکه آیا واقعا عاقلانه به تهیه کردن به Ginsberg با وجود مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که توصیه به افراد مسن و هر کسی با زمینه مسائل بهداشتی به خود منزوی, او گفت که او تا به حال هیچ انتخاب است. “به خوبی آن را مانند این: قبل از من در من پاک کردن هر قطعه از تجهیزات است که من فکر می کنم او در حال رفتن به لمس و در تماس با” او گفت:. “سپس من به پشت در و دست شستن.”

او می گوید او همچنین مجموعه جلسات و اجازه می دهد تا تمرینات خود را بدون دست زدن به او. “همه من باید انجام دهید این است که آن را راه اندازی و او فقط به طور خودکار می داند دقیقا همان چیزی است من می خواهم به انجام,” او گفت:. “نیازی نیست که من برای گرفتن نگه دارید از او دریافت از نزدیک و شخصی.”

جانسون نوشت که این کتاب را RBG تمرین گفت که با وجود خطرات آشکار در او نمی بینم به هر دلیلی عدالت باید متوقف شود. “من نمی دانم کسی که نمی احساس می کنید بهتر است پس از یک تمرین به اتمام است و که شامل عدالت” او گفت:. “هر چه ما سعی کنید به آن را دریافت کنید در هفته دو بار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im