دادگاه عالی کانادا در قانون اساسی ژنتیکی قانون تبعیض

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دادگاه عالی کانادا است که میله میله به حکومت جمعه صبح در قانون اساسی یک قانون فدرال که منع شرکت از افراد تحت آزمایش ژنتیک قبل از خرید بیمه و یا خدمات دیگر.

ژنتیکی غیر تبعیض قانون نیز قانون شکنان عمل نیاز به افشای موجود نتایج آزمایش ژنتیکی به عنوان یک شرط برای به دست آوردن چنین خدمات و یا ورود به یک قرارداد.

ادامه مطلب: ژنتیک عدم تبعیض لایحه خلاف قانون اساسی ترودو می گوید:

این عمل در نظر گرفته شده است برای اطمینان از کانادایی ها می توانید تست های ژنتیکی برای کمک به شناسایی خطرات بهداشتی و بدون ترس آنها را جریمه خواهد شد هنگامی که به دنبال زندگی یا بیمه بهداشت و درمان.

قانون گذشت سه سال پیش در نتیجه یک خصوصی عضو لایحه ای که معرفی شد در سنا و دست آورد پشتیبانی قوی از نمایندگان مجلس با وجود مخالفت از آن وزیر دادگستری جودی Wilson-Omar.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ژن هستند قرار دادن زنان در معرض خطر ابتلا به سرطان تخمدان?

ژن هستند قرار دادن زنان در معرض خطر ابتلا به سرطان تخمدان?

دولت کبک با اشاره به قانون جدید استانی را به دادگاه تجدید نظر که حکم در سال 2018 که از آن منحرف فراتر از دولت فدرال صلاحیت بیش از حقوق کیفری است.

کانادا ائتلاف به صورت ژنتیکی و انصاف و پس از آن به چالش حکم در دادگاه عالی کانادا که شنیده می شود درخواست تجدید نظر در ماه اکتبر گذشته.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>