دادگاه عالی کانادا به حکومت در تصویری قرعه کشی پایانه های کلاس اقدام مورد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

دادگاه عالی کانادا است که میله میله به تصمیم گیری صبح روز جمعه که آیا یک کلاس اکشن است که طول می کشد هدف در ویدئو قرعه کشی پایانه می توانید ادامه دهید و اگر چنین است در چه زمینه.

اطلس قرعه کشی Corp. به چالش کشیدن یک نیوفاندلند و لابرادور دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری است که پاک راه را برای اقدام کلاس که مدعی شرکت در VLT بازی ذاتا فریبنده اعتیاد آور و غیر قانونی تحت قانون.

ادامه مطلب: نوا اسکوشیا در مالیات بر مبارزه با دولت فدرال بیش از قرعه کشی پایانه در ذخایر

این عمل شامل به عنوان بسیاری از 30000 نفر در نیوفاندلند و لابرادور که پرداخت اطلس قرعه کشی شرکت به قمار در VLT بازی هر بار پس از آوریل 2006 و در نتیجه می تواند پیامدهای چنین بازی در سراسر کانادا است.

سرب شاکیان بازنشستگان داگلاس Babstock و فرد کوچک به دنبال خسارت برابر با اتهام غیر قانونی به دست آوردن به دست آمده در این قرعه کشی شرکت از طریق VLT درآمد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جدید UBC تحقیقات پردازد اعتیاد به قمار

جدید UBC تحقیقات پردازد اعتیاد به قمار

این شرکت می گوید شاکیان احتمالا نشان می دهد VLT بازی سقوط در قانون ممنوعیت برابر سه کارت مونت — یک بازی که در آن بازیکن تلاش می کند به دنبال یکی از سه کارت از طریق یک سری از دستکاری و سپس شرط خود را و یا توانایی خود را برای قرار دادن کارت.

از آن خواسته است که دادگاه عالی در کنار گواهینامه نظم و اعتصاب در بیانیه ای از ادعا در تمامیت آن.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>