دیوان عالی کشور مجموعه به تصمیم می گیرید که می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, سوابق مالی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دیوان عالی کشور تنظیم شده است به پرده تصمیم خود را روز پنج شنبه در مورد اینکه آیا کنگره می شود برای دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی و مالی سوابق حاکم است که می تواند تغییر شکل توازن قدرت بین نمایندگان و کاخ سفید در دراماتیک ترین راه پس از واترگیت.

دادگاه نظر نهایی بعد از آن 2019-20 مدت همچنین شامل یک مربوط به اختلاف در مورد اینکه آیا نیویورک دادستان می تواند به طور مشابه دسترسی مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی برگزار شد توسط خود شرکت حسابداری و بانک ها.

تصمیم به رد تهمت را با چالش های حقوقی می تواند در نتیجه رای دهندگان به دیدن اظهارنامه مالیاتی او را در برابر افشای پس از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2015. قضات نیز تعیین قانون هیئت منصفه احضاریه که یک دادستان منهتن است که با استفاده از به تقاضای بسیاری از همان مالیاتی و سوابق مالی در تحقیقات جنایی است که به نظر می رسد با تمرکز بر شیوه های مالیات از مغلوب ساختن پیشی جستن امپراتوری کسب و کار.

رئیس جمهور فرستاده شخصی وکلا استدلال می کنند در برابر هر دو مجموعه از احضاریه و او بعید به نظر می رسد به عقب نگه دارید و اگر این احکام در برابر او به خصوص اگر جمهوری خواه منصوب از قضات و یا خود را منصوب رای در برابر او.

پس از یک جفت از تلفات ماه گذشته در موارد مربوط به تجاوز حقوق در محل کار و دولت را تلاش برای پایان دادن به حمایت از به اصطلاح خیال تهمت استناد غیر منتظره ای روشن تصاویر به عنوان او به شدت انتقاد کرد در دادگاه محاکمه و به نوبه خود این شکست را به یک کمپین موضوع است.

“این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd. اصلاح & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020! “

در حالی که احکام در نزدیک تماشا حکم موارد می تواند رئیس جمهور انتخاب مجدد پیشنهاد تصمیم گیری نیز می تواند دوباره تعریف کنگره نظارت قدرت و توانایی دولت های ایالتی و محلی دادستان برای کشف پتانسیل و جنایت در بخشی از رئيس جمهور و یا همکاران خود را. در قلب هر دو مورد پرسش در مورد اینکه آیا شرکت های شخص ثالث مانند تهمت حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا را می توان مجبور به تولید رئيس جمهور در اسناد و مدارک شخصی در حالی که او را در دفتر.

با انتشار تصمیم گیری به جولای دیوان عالی کشور جدا کرده است با آن عمل معمول بیش از گذشته چند دهه از صدور آن نهایی و بحث برانگیز ترین — نظرات اصطلاح در یکی از آخرین روزهای ماه ژوئن خروج است که همزمان با گسترده تر تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Covid-19 شیوع بیماری در ایالات متحده به رهبری دادگاه به حالت تعلیق در شخص استدلال برگزاری اولین تلفن استدلال و فشار برخی موارد به سقوط. مغلوب ساختن پیشی جستن حکم موارد در اصل مجموعه ای شنیده می شود در مارس 31, اما واقعی, مجازی استدلال انجام شد در مارس 12.

قضات را ترک کرده اند تنها یک مورد دیگر به نظر نهایی بعد: اختلاف بر سر اینکه آیا یک نوار زیادی از شرق اوکلاهما است که در واقع رزرو هند.

این واقعیت که احکام انتظار می رود در مغلوب ساختن پیشی جستن-متمرکز موارد وعده نمی کند که آنها قطعی خواهد شد حل و فصل این موارد و یا اطمینان حاصل شود که آنها تصمیم گرفته خواهد شد با قطعیت قبل از انتخابات ماه نوامبر. ممکن است که در هر دو یا هر دو مورد قضات می تواند بیان یک حقوقی استاندارد اعمال می شود اما نه دیکته نتیجه و به جای آن بگویید دادگاه های پایین به حفر کردن به این مسائل دوباره.

و حتی یک حاکم در کنگره به نفع تضمین نمی کند که قانونگذاران را به حرکت می کند را مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, عمومی قبل از ماه نوامبر است.

هنوز هم در حالی که نیویورک دادستان می تواند در نظر گرفته شود فوری تر از نظر قانونی پس از آن را شامل تحقیقات جنایی خانه سوالات ممکن است بسته بیشتر سیاسی پانچ. چرا که در حالی که سوابق بیش از تبدیل زیر یک هیئت منصفه حکم مورد نیاز برای مخفی نگه داشته حداقل تا زمانی که اتهامات واصل قانونگذاران تحت هیچ گونه تعهد و آزاد می تواند برگ برنده های مالی فایل ها در سرب تا انتخابات.

در موضوع در مجلس مورد احضاریه که خانه کمیته های صادر شده در سال گذشته به Ncmec ایالات متحده آمریکا به عنوان اصلی تهمت دهندگان دویچه بانک و یک سرمایه است. همه نمایش داده شد و با توجه به قانونگذاران در نظر گرفته شده برای اطلاع رسانی به تلاش برای به روز رسانی اخلاق افشای پولشویی و قوانین و همچنین به عنوان کسانی که مربوط به نفوذ خارجی در انتخابات و دولت است.

اما برگ برنده تیم حقوقی استدلال کرد که خواسته بودند به مثابه سیاسی آزار و اذیت که خانه را ادعا می کند “قانونی هدف” بودند تظاهر به سادگی بررسی رئيس جمهور.

زمانی که بحث شد و در نهایت برگزار شد در این اختلافات تقریبا دو ماه پیش محافظه کار قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito صدا بسیار دلسوز به رئیس جمهور استدلال و خصمانه به خانه است.

دادگاه سه تن دیگر از حزب جمهوری خواه انتصاب — قاضی جان رابرتز و قضات نیل Gorsuch و برت Kavanaugh — بیشتر مبهم و صدا نیست مانند برخی آرا برای مغلوب ساختن پیشی جستن موضع. بسیاری از دادگاه قضات لیبرال به نظر می رسید به نفع برخی از قدرت برای به دست آوردن اطلاعات از آن است که به دنبال.

مورد چالش های نمایندگان مجلس طولانی-برگزار اصل است که کنگره اتحاد گسترده اقتدار به دنبال اسناد و مدارک آن نیاز به حمایت از آن در قانون اساسی قانونگذاری قدرت و همچنین وظیفه نظارت بر قوه مجریه را در اجرای قوانین آن را تصویب کرده است. اما قضات بارها و بارها مورد سوال خانه مشاور داگلاس نامه در مورد محدودیت به کنگره تحقیقی قدرت و لبه بیرونی از آنچه ممکن است در نظر گرفته شود “مشروع و قانونی هدف” خود را برای تحقیقات.

در هسته خود رئیس جمهور قانونی مبارزه با کنگره بر سر اینکه چگونه یک لینک دادگاه نیاز به خانه کمیته ها’ تحقیقی تلاش ها با هدف اتهامات ریاست جمهوری سوء رفتار و قانونگذاران’ برنامه های خاص به تصویب قانون.

تا کنون دادگاه توافق کرده اند که گسترده علاقه به نظارت دولت و امکان تغییرات دنیوی قانون مانند افشای مالی قوانین به اندازه کافی برای توجیه کنگره احضاریه — و این که تاریخ نشان داده این بود که دقیق هدف از تدوین کنندگان قانون اساسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا هر چند معتقد است که بررسی اینکه آیا یک رئیس جمهور شکست قانون در معاملات مالی خود را فراتر از کنگره قدرت قانونی و خارج از یک استیضاح, تحقیق, بدون اقدام کنگره به دنبال چنین اتهامات مشروع است.

که به نظر می رسد به ترک کنگره تنها با چند گزینه برای reining در یک رئیس جمهور است که هجوم قانون: خودداری از تصویب قانون بودجه و یا ریاست جمهوری نامزد. کیفری, اجرای قانون است, همچنین, امکان, اما این بعید است که در سطح فدرال به دلیل یک وزارت دادگستری نظر محرومیت کیفرخواست از یک رئیس جمهور نشسته.

یک نقطه مرکزی بحث توسط وکلا و قضات در دوران شفاهی بود و در سال 1997 تصمیم دیوان عالی کشور که رد مشابه ایمنی ادعا می کند از رئیس جمهور بیل کلینتون وکلا و اجازه جنسی-آزار و اذیت کت و شلوار مدنی علیه او توسط یک آرکانزاس, دولت, کارمند, پائولا جونز به ادامه.

کلینتون این اظهارات را پس از آن رسوب در است که با توجه به طولانی مدت Whitewater مستقل مشاور بررسی و منجر به استیضاح توسط مجلس.

چندین قضات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بودند نادیده گرفتن یا کمرنگ جلوه دادن کلینتون v. Jonesکه سبز روشن دادخواهی مدنی است که بسیاری را در نظر کمتر سنگین تر از یک کنگره احضاریه و یا تحقیقات جنایی.

“هاله ای از این مورد است که واقعا: سس برای غاز در خدمت gander و همچنین” عدالت اموزش Bader Ginsburg که منصوب کلینتون گفت: در استدلال.

مورد دیگر در نظر گرفته شده توسط قضات ناشی از یک درایو توسط دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور به استفاده از دولت در سطح هیئت منصفه احضاریه به هشت سال از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی و سایر سوابق مالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلا گفت اجازه چنین اکتشاف منجر به تپش های مشابه به درخواست های بالقوه رها کردن 2,300 محلی دادستان به هدف رئیس جمهور.

در سپتامبر گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت کرد ونس به سعی کنید برای جلوگیری از هیئت منصفه احضاریه به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام تقلب توسط این سازمان نسبت ناروا و مسائل دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای ساخته شده یک جارو استدلال که رئیس جمهور به طور کامل ایمنی از تمام مراحل بتن در فرایند عدالت کیفری —اعم از حکم به دستگیری و تعقیب — در حالی که در دفتر.

با وجود بیش از یک سال از دادخواهی دقیقا چه تهمت های مربوط به مالیات و سوابق مالی حسابداری شرکت ها و بانک ها و به نوبه خود در پاسخ به احضاریه باقی مانده تا حدودی تیره است. Ncmec اعتقاد بر این است که رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی قدمت بیش از یک دهه. خانه نظارت و دولت اصلاحات کمیته احضاریه به آن شرکت خواسته های یک آرایه گسترده ای از سوابق مالی پوشا هشت سال نه به صراحت به دنبال مالیاتی.

در ماه اوت گذشته در پاسخ به سفارش از یک دادگاه تجدید نظر فدرال در نیویورک یکی از سرمایه گفت: آن را به حال هیچ مالیاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا خانواده خود را. دویچه بانک گفت: آن را ندارد رئیس جمهور بازده است اما برخی برای دو نفر مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد به اعضای خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>