دیوان عالی مغلوب ساختن پیشی جستن عقبگرد از تولد کنترل پوشش دستور

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دیوان عالی کشور در روز شنبه را تایید کرد تهمت و دولت را گسترده و عقبگرد از Obamacare قوانین الزام کارفرمایان به ارائه رایگان کنترل تولد برای زنان در یک پیروزی بزرگ برای گروه های مذهبی متحد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دیوان عالی کشور در آن 7-2 حاکم به دنبال حل و فصل طولانی در حال اجرا در نبرد قانونی که قبلا احسان قضات — چگونه به اعتصاب تعادل بین حق حصول اطمینان از دسترسی به کنترل تولد و حراست از آزادی مذهبی حمایت. اما تصمیم دادگاه به نظر می رسد به احتمال زیاد برای احیای بحث بر سر فرهنگ جنگ مسئله انتخابات ریاست جمهوری لگد به دنده.

تصمیم گیری اجازه می دهد تا با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حرکت به جلو با قوانین که اجازه می دهد تقریبا هر کارفرما به ادعای مذهبی یا اخلاقی معافیت به ارائه کنترل تولد پوشش. به عنوان یک نتیجه از بین 70000 تا 126,000 زنان می تواند از دست دادن رایگان کنترل تولد پوشش با توجه به دولت قبلی تخمین می زند.

“روشن است از چهره اساسنامه که قرص های ضد بارداری دستور قادر است از نقض [آزادی مذهبی قوانین]” عدالت کلارنس توماس نوشت: در نظر است.

قضات النا کاگان و استفان Breyer پیوست خود را محافظه کار همکاران در حفظ معافیت مخالفت با یک دادگاه تجدید نظر را زودتر پیدا کردن که دولت مجبور نبود قدرت را به موضوع آنها است. اما در یک concurring نظر نوشته شده توسط کاگان آنها سوال که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال مناسب دولت روش در ایجاد آنها گفت: حک کردن است که بیش از حد گسترده و “علل آسیب جدی” به تولد کنترل دسترسی.

عدالت اموزش Bader Ginsburg در تیز مخالفان پیوست عدالت Sonia Sotomayor گفت: تصمیم گیری در مورد علاقه آزادی مذهبی به ضرر حقوق فردی است.

“امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت به امن مذهبی حقوق به درجه n ام” Ginsburg نوشت.

این تصمیم در آخرین حقوقی پیچ و تاب و در این نبرد بیش از تولد کنترل پوشش — و بار سوم به این موضوع آمده است قبل از دیوان عالی کشور پس از سال 2014. در ماه مه شفاهی انجام شده توسط تلفن به دلیل coronavirus همه گیر قضات نا امید به نظر می رسد که این موضوع به حال حل و فصل شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقبگرد اوباما-دوران تولد کنترل پوشش قوانین اعلام کرد تقریبا سه سال پیش با حمایت از گروه های مذهبی به سرعت مسدود شده توسط یک قاضی فدرال پس از طرح دعوی در دادگاه توسط وکلای عمومی در نیوجرسی و پنسیلوانیا است. یک دادگاه استیناف فدرال بعد از تایید حکم. دادگاه عالی گرفت تا مورد در درخواست از خواهران های کمی از فقرا منظور از راهبه های کاتولیک که مبارزه اوباما-دوران تولد قوانین کنترل و پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بازنویسی.

مبارزه ناشی از دولت اوباما تفسیر قانون مراقبت مقرون به صرفه دستور که هیت طرح پوشش خدمات پیشگیرانه در هیچ هزینه اضافی. پس از مشاوره علمی و پانل های دولت اوباما در سال 2011 گفت: تقریبا تمام برنامه های بهداشتی باید شامل کنترل تولد پوشش. پس از آن حداقل 62 میلیون زن را دریافت رایگان کنترل تولد تحت پوشش از طریق محل کار برنامه با توجه به ملی زنان مرکز قانون.

دولت اوباما در حال معاف خانه از عبادت و به دنبال ایجاد امکانات رفاهی دیگر برای مذهبی وابسته به گروه هایی مانند بیمارستان ها و مدارس. این گروه استدلال می کنند که راه حل هنوز هم آنها را مجبور به نقض اعتقادات مذهبی خود را از آنجا که آنها هنوز هم باید به بازی نقش مهمی در تامین امنیت تولد کنترل پوشش برای کارکنان خود را.

در سال 2014 دادگاه عالی تمدید معافیت از نزدیک برگزار می شود سود شرکت در آن Burwell v. سرگرمی لابی تصمیم گیری است. دو سال بعد یک بن بست رسیده دادگاه punted مشابه در یک چالش مطرح شده توسط مذهبی غیر انتفاعی از جمله خواهران های کمی. دادگاه گفت که این گروه برای پیدا کردن یک مصالحه اما تهمت بازرسی و نگهداری سیاست اوباما در سال بعد اشتعال این آخرین جنگ در دادگاه.

محافظه کار قضات ابراز خوش بینی است که تصمیم خود را در مورد خواهر کوچک فقیر پرستاران پیتر و پل خانه v. پنسیلوانیا, خواهد این موضوع را به بقیه.

“پس از تصمیم گیری از این دادگاه و متعدد موفق نظارتی تلاش دولت فدرال وارد شده در یک راه حل که معاف خواهران های کمی از منبع همدستی خود را مبتنی بر نگرانی های—اجرایی تحمیل پیشگیری از بارداری قیمومیت” توماس نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>