‘تعجب’ حسابداری و مدیریت رفع مشکل به احتمال زیاد از بعد Covid-19 بسته به عنوان مبارزه با بیش از آزمونهای نقش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کنگره به نظر می رسد قادر به محافظت از بیماران از “تعجب” صورتحساب های پزشکی قبل از انتخابات با وجود فشار از کلید سلامت کمیته صندلی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شامل یک تعمیر جدید در coronavirus امداد بسته است.

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود پرده, لاغر, بسته نجات اقدامات این هفته است که تا حد زیادی دامن ستیز مسائل مربوط به سلامت اما شامل حمایت برای بیمارستان ها از پرونده های حقوقی بیش از coronavirus قرار گرفتن در معرض و احتمالا پول برای Covid-19 تست که شرکت های بیمه خصوصی را پوشش نمی.

“تعجب” صورتحساب حمایت — هنگامی که تصور می شود هر دو حزب محوری و افزایش نگرانی از طرفداران بیمار در طول همه گیر — به نظر می رسد که گیر مثل همیشه قدرتمند با بهداشت و درمان صنعت منافع قفل.

ارشد دموکرات دستیار گفت: آمریکا صرف ماه گذشته در تلاش برای پچ کردن intraparty تفاوت بیش از چگونه برای محافظت از بیماران از گاهی سرسام آور خارج از شبکه اتهامات — به طور معمول از تخصص و یا پزشکان اورژانس. اما پتانسیل درگیری باقی می ماند و دموکرات ها می گویند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مخالف بسته بندی اصلاحات به محرک. مک کانل را کاهش یافته است به نظر.

کاخ سفید نیز شناور یک پیشنهاد به سادگی ممنوعیت تعجب صدور صورت حساب و ترک آن را به برنامه های بهداشتی و ارائه دهندگان خدمات برای مذاکره به یک راه حل است. اما گروه پزشک که خوب بکار بردن تأثیر قابل توجهی در کنگره فکر می کنم این طرح را به شرکت های بیمه بیش از حد اهرم. سهام خصوصی حمایت پزشکان نیروی انسانی شرکت کمک تانک پیشرو در حسابداری و مدیریت اصلاحات در سال گذشته از خانه انرژی و تجارت و سنا کمک به رهبران پس از یک لابی شدید و تبلیغات حمله رعد اسا.

لابی و طرفداران بیمار که پشت یک صورتحساب رفع هنوز هم امیدوارم که مک کانل عملکرد اشاره کرد کاخ سفید دخالت و که این موضوع یک اولویت است از دوست خود لامار الکساندر (R-Tenn.), رئیس کمک کمیته که بازنشستگی این سال است.

“هر فرد صادق در این شهر می داند این آخرین قطار خروج از ایستگاه و اگر تعجب حسابداری انجام می شود نه در هفته سه بعدی, کنگره داده است و اجازه پایین بیماران در سراسر کشور” گفت: James Gelfand یک لابی برای ERISA صنعت کمیته به نمایندگی از کارفرمایان بزرگ.

فراتر از مک کانل کلید دیگر نماینده مجلس در عین حال نشان می دهد کارت های خود را در طول همه گیر است خانه راه و روش صندلی ریچارد نیل (D-جرم.), که تحت فشار قرار دادند تا برای یک دکتر و بیمارستان پسند پیشنهاد که حامیان انرژی و تجارت و کمک به کمیته طرح می گویند که درایو تا قیمت و سپس حق بیمه.

نیل جانباز 30 ساله از کنگره مواجه است دشوار چالش اصلی از مترقی الکس مورس شهردار Holyoke, Mass., که نمایش این موضوع پس از نیل وزن در و مسدود کنگره از تصویب اصلاحات در اواخر سال گذشته. جدید پیشرو به نام مبارزه با شرکت های بزرگ انحصارات است که هزینه $300,000 در تبلیغات برای به تصویر کشیدن نیل به عنوان اسیر به خصوصی منافع سهام که سود حاصل از تعجب صورتحساب های پزشکی.

کارشناسان بهداشت و فکر می کنم نمایندگان مجلس در نهایت ممکن است با احتیاط از عبور از بیمارستان ها و پزشکان در طول یک بیماری همه گیر است که مصرف قابل توجه تلفات در امور مالی خود را و زدن توپ این موضوع به سال آینده.

جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید برای سرمایه گذاری پول بیشتر در Covid-19 تست — اگر چه کاخ سفید است و مقاوم در برابر زمین برای اضافه کردن اضافی $25 میلیارد, گفت CDC هنوز unspent بودجه از اوایل امداد بسته است. دموکرات شارژ حرکت دیگری است که دولت در تلاش برای پنهان کردن خونتان مورد اعداد در سراسر کشور است.

دولت با تکیه بر بیمه های خصوصی برای سرمایه گذاری در بسیاری از کشور تست شده است. اما به عنوان تامین کمبود کوه و تست بار چرخش تاخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه خصوصی برنامه های بهداشتی کردن قلاب از پرداخت پول برای بازگشت به کار و یا نظارت بر بهداشت عمومی تشخیص بدون اعلام یک جایگزین بودجه استراتژی است.

برنامه های بهداشتی در حال ترغیب کنگره برای پر کردن شکاف با بودجه عمومی است. اما دولت مدعی است که نزدیک به 13 میلیارد دلار از گذشته 25 میلیارد دلار کنار گذاشته برای تست نشده است صرف شده است. یک مقام ارشد دولت رسمی نیز گفت: کشورهای شهرداری ها و قبایل را صرف کمتر از $100 میلیون از 10 میلیارد دلار از آنها دریافت کرده ام از فدرال.

در ضمن بهداشت عمومی گروه می گویند ادارات بهداشت در سراسر کشور نیاز به منابع بیشتر به عنوان موارد در حال افزایش تقریبا در هر دولت است.

“ذینفعان جامعه است که 100 درصد مخالف این نوع تفکر” گفت: Adriane Casalotti رئیس دولت و امور عمومی انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشتی. “ما در این همه گیر برای مسافت های طولانی. تمام سطوح دولت سلامت عمومی پاسخ باید بیشتر سرمایه گذاری.”

ایران با بسته نجات نیز نمی رود به آدرس دیگر پر هزینه و دقت مسائل هیت: افزایش بودجه برای خدمات درمانی و یا بیمه های خصوصی یارانه ها برای تازه علیه آمریکایی ها که از دست داده ایم محل کار خود را برنامه های بهداشتی.

دموکرات کنگره و فرمانداران تحت فشار قرار دادند برای یکی دیگر از افزایش در فدرال بخشی از هزینه های پزشکی پس از کنگره به کشورهای موقت 6 درصد افزایش در ماه مارس است. متحده در مواجهه با کمبود بودجه هشدار می دهند آنها را مجبور به قطع مزایای بدون فدرال کمک

Brianna Ehley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>