آن را چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول این روزها در ساری حیاتی تولید Inc.

شرکت تولیدی — که به طور معمول در ساخت ماشین آلات برای مشتریان صنعتی در مواد غذایی-بخش خدمات — همکاری با دیگر کسب و کارهای محلی به محوری تولید آن و خروجی از ماه مارس زمانی که رمان coronavirus همه گیر شروع به تاثیر شمال امریکا است. شرکت رئیس جمهور جاشوا بنوا می گوید او می خواست برای کمک به هر دو مواد غذایی-خدمات کارگران و مشتریان خود را ایمن ماندن.

B. C., نوجوانان چاپ و حمل و نقل صورت سپر به پزشکان ایالات متحده

B. C., نوجوانان چاپ و حمل و نقل صورت سپر به پزشکان ایالات متحده

نتیجه ؟ کلاه سپر پوشیدنی مانع است که می تواند متصل به کلاه یا پشت بام ها از طریق سفارشی ساخته کلیپ.

ادامه مطلب: تلاش های مشترک در کلونا ایجاد سپر چهره برای خط مقدم سلامت کارگران

“ما را از طریق درایو-thrus به دنبال در داخل رستوران آشپزخانه; ما اطلاع می دهد که تقریبا همه در حال حاضر وجود دارد که با پوشیدن یک ballcap اما آنها تا به حال هیچ حمایت بین چهره خود را و مواد غذایی آنها در حال آماده شدن برای ما,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما شاهد یک نیاز برای یک محصول وجود دارد و ما شروع به کار بر روی آن است.”

ماسک و PPE هنوز برای فروش در B. C., اما نه همه برابر خلق شده اند

ماسک و PPE هنوز برای فروش در B. C., اما نه همه برابر خلق شده اند

در ابتدا اختراع با رستوران ها در ذهن بنوا می گوید, فلیپ فلاپ سپر می توان در همه نوع از کسب و کار تنظیمات.

“ما تا به حال مشتریان از صنایع مختلف تماس با ما از جمله دندانپزشکی و دفاتر و سالن های صنعتی و مشتریان از همه نوع. این واقعا بسیار متنوع و آثار آن را برای تقریبا هر صنعت” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دنده است نه به معنای مورد استفاده در مراقبت از سلامت بخش به عنوان کلاه و پشت بام ها مورد نیاز برای, فلیپ فلاپ سپر نصب شده و نمی توان تضمین شده برای دیدار با بهداشت دستورالعمل در یک محیط پزشکی — اگر چه اختراع می تواند کمک کند که آن را می آید به عرضه متعارف و غیر ماسک های پزشکی که در حال فرسوده توسط کارکنان در بسیاری از تنظیمات حرفه ای. کلاه سپر است که به بازار عرضه شده به عنوان با دوام تر و با شخصیت راه برای محافظت از هر دو کارکنان و مشتریان است.

ادامه مطلب: B. C. بازی فروشگاه تولید COVID-19 سپر چهره نابود شده در آتش

بنوا می گوید این شرکت در حال حاضر دریافت کرده و شروع به پر کردن سفارشات برای, فلیپ فلاپ سپر است که ثبت اختراع در حال بررسی. و او و شرکای کسب و کار تصور نوآوری می تواند یک “راه حل دراز مدت” در محل کار رفتن به جلو — به خصوص در مواد غذایی بخش خدمات است.

“ما در واقع نمی بینم از این دور در هر زمان به زودی,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که ما فکر می کنم از سرآشپزها و یا کارکنان خدمات در رستوران ها و فست فود, زنجیره ای, ما نمی بینیم هر زمان که آنها در حال رفتن به تصمیم می گیرید که آنها لازم نیست و این دیگر هیچ.”

سازندگان کلاه سپر می گویند آنها در حال حاضر دریافت بهره در بالا و حجم سفارشات از شرکت های بزرگ — و این بدان معناست که به صورت محلی بر اساس داوطلب و سازمان های غیر انتفاعی می تواند به سود بیش از حد: بنوا می گوید: ده درصد از همه, فلیپ فلاپ سپر سفارشات فروخته خواهد شد اهدا به سازمان های شایسته.

کلاه سپر سازندگان درخواست هر سازمان است که می تواند به نفع از محصول خود را به در تماس گرفتن با آنها را از طریق وب سایت شرکت ، https://capshield.ca.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر