سوزان Pompeo است و تنها در تلاش برای کمک به. برخی آن را نمی بینم که در راه است.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنج سال پیش یک جوان Kansan به نام یاکوب پروو بود تقریبا بدست یک کار مشغول به کار برای جاه طلبانه کنگره مایک Pompeo. او می خواهم aced مصاحبه او فکر می کردم و او قطعا واجد شرایط. اما وجود دارد فقط یک گره: Pompeo همسر سوزان متوجه شده است که او تا به حال قرار دادن یک کاما در نقطه اشتباه در خود نامه—و او خوشحال در مورد آن.

بنابراین او خواستار پروو بود آورده بود reinterviewed. در آن روبرو می شوند که پرووو به عنوان عجیب و غریب یک از دستیاران او را در یک کنفرانس-میز اتاق اشاره کرد او دستوری اشتباه و خواست اگر او را شبیه اشتباهات زیر Pompeos’ استخدام. او عذرخواهی کرد برای از دست رفته تایپی و گفت: آن نادر بود ، اما کارمند فشرده بیشتر: اگر رئیس با اشاره خطا چگونه شما رسیدگی به وضعیت ؟

“او با استفاده از آن به عنوان یک راه از سوال من شخصیت و فداکاری” گفت: پروو بود که در نهایت استخدام و خدمت به عنوان مایک Pompeo منطقه زمانبندی و توسعه جامعه هماهنگ کننده برای حدود پنج ماه است. “کل زمان من احساس می کردم در حال بازجویی بیش از یک اشتباه کوچک.”

در سال های پس از مایک Pompeo افزایش یافته است به یک سری از به طور فزاینده ای تاثیر گذار پست در واشنگتن: برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر سازمان سیا و در حال حاضر به عنوان وزیر امور خارجه. او به طور گسترده ای به عنوان یک آینده حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری. در هر یک از مواضع اخیر همسرش بوده است و حضور مستمر در کنار او دارای حق اعمال او غیر رسمی قدرت در راه است که انجام داده اند از طریق سازمان سیا لنگلی ویرجینیا., ستاد تمام راه را به مه آلود پایین با مشکل پسند توجه به جزئیات و خواستار استاندارد و چرخش سر سطح تعامل برای همسر یک قدرتمند سیاسی ،

اما در ماه های اخیر سوزان Pompeo دخالت دولت در بخش کسب و کار کشیده شده توجه عمومی در راه است که شده است ناراحت کننده برای Pompeos. در ماه مه در مایک Pompeo دستور تهمت اخراج بخش بازرس کل است که کاوش آیا Pompeos نادرست استفاده, اتاق کار کارکنان برای انجام شخصی و سیاسی errands. قانونگذاران دموکرات در حال حاضر در حال بررسی شرایط بازرس کل را شلیک.

از صحبت کردن به حدود دو دوجین مردم و بررسی ایمیل های صوتی و ضبط یک پرتره پدیدار از یک زن و شوهر دچار بی ادب معرفی به لیگهای معتبر. در قریب به اتفاق کابینه بخش با منابع گسترده محکم محدود توسط پروتکل و با نظارت مایک و سوزان Pompeo باید وارد یک مدل بیشتر آشنا به کمتر طلبه کنگره دفاتر در کاپیتول هیل: یک تار خط بین منصوب وزیر و unappointed همسر و میان مقام های سیاسی و برنامه های شخصی.

برخی از کسانی که صحبت سیاسی برای این داستان توصیف سوزان Pompeo نقش در خوش خیم یا مثبت از نظر تماس با او و گیج کننده برای مؤسسان خدمات و دقت که توجه به جزئیات مانند تولد و تشکر از شما یادداشت ها می تواند در افزایش روحیه کارکنان و ایجاد ارتباط با رهبران خارجی. اما او نیز مورد استفاده رسمی و شبه رسمی منابع در راه است که باید پرسش های مطرح شده در میان دموکرات کنگره. در طول مایک Pompeo تصدی در سازمان سیا نقش خود را به حال شده است به اندازه کافی گسترده است که مقامات با این سازمان جاسوسی در تماس با وزارت امور خارجه و پیشنهاد آنها آماده سازی یادداشت های حقوقی حاکم سوزان Pompeo نقش قبل از او وارد مه آلود پایین.

سیاسی فرستاده وزارت امور خارجه فهرستی طولانی از سوالات برای این داستان. به جای پاسخ نقطه به نقطه مایک Pompeo پاسخ با یک 732-کلمه بیانیه. او در توصیف خود به عنوان “باهوش ترین زن من تا کنون ملاقات” و با شور و نشاط در دفاع نزدیک او دخالت در هر مرحله در حرفه خود اشاره کرد که او عمل کرده است بر اساس یک داوطلبانه.

“سوزان Pompeo انتخاب کرده است برای خدمت به آمریکا در بسیاری از راه های بیش از ده سال گذشته برای بهبود من کار تیم های کانزاس امریکا و” آن را می خواند. “سیاسی است ادامه داد: تلاش برای اسمير او هر دو غمگین و اشتباه است. به جای اینکه slandered او باید مورد تقدیر و تشکر کرد.”

سوزان Pompeo سطح از دخالت در وزارت امور خارجه بدون پاک کردن سابقه حداقل نه در دوران مدرن جانباز دیپلمات ها می گویند. های اخیر برخی وزرای دولت از جمله Condoleezza Rice, مجرد بودند. جان کری همسر ترزا تا به حال مسائل مربوط به سلامت و کمی درگیر با این بخش است. دیگر دبیران همسران مانند کالین پاول را Alma, بازی نقش محدود مانند حضور در وزارت امور خارجه ، یک همسر بیل کلینتون یک رئیس جمهور سابق خود فعالیت هایی که به صورت اخلاقی و نوری دلایل مشاوران سعی در نگه داشتن از careening به هیلاری کلینتون وظایف به عنوان وزیر. اما هیچ کدام آنقدر درگیر نیز به این تصور که سوزان Pompeo است که در بخش زنجیره ای از فرمان.

به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین مشاوران مایک Pompeo بعید است به بیش از حد مشکل با رئیس خود را برای مربوط به همسر خود را در کسب و کار از وزارت امور خارجه. رئیس جمهور در استخدام خود دختر و پسر در قانون به عنوان ارشد کاخ سفید دستیاران و به طور منظم تار خط بین عمومی و منافع شخصی. کنگره های داخلی و ناظر پروب مورد Pompeo هنوز به عملکرد هر سیگار-تفنگ رسوایی. اما همکاری نزدیک بین Pompeos که مناظر خود را در بالاتر, اتاق کار, خرس, تماشای—هر دو برای آنچه در آن نشان می دهد در مورد واشنگتن قدرت در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران و آنچه در آن ممکن است پیش گویی در مورد آینده خود را در یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن جهان است.

سوزان Pompeo شده است عمیقا درگیر در برخی از جنبه های وزارت امور خارجه کسب و کار اغلب اقدام به عنوان یک داخلی رابط برای شوهر خود و همچنین به عنوان یک لینک به حوزه در کانزاس است. او شده است اصلی سازمان به اصطلاح “مدیسون شام”—صمیمی با دقت برنامه ریزی شده بوده و برخی از با نفوذ واشنگتن آمار و ارقام و ثروتمند اهدا کنندگان بالقوه است که انتقاد شده است و به عنوان یک استفاده نامناسب از مالیات دهندگان دلار است. فعالیت های خود را ساخته اند برخی از کارمند وزارت امور خارجه ناراحت کننده; دیگران استقبال دخالت خود را.

در هر صورت این یک نقش جانبازان Pompeo کنگره روز می شناسیم.

“سوزان نابغه ای بود که آن را به حوادث” گفت: الکسا McGinnis سابق Pompeo کنگره aide. “او فقط می داند که چگونه به کار یک اتاق. او می داند که در یک اتاق و چگونه به درخواست دانش خود را به آن.”

“او بسیار معاشرتی و خوش مشرب و افرادی مانند او گفت:” لین Stephan که ملاقات سوزان Pompeo بیش از 30 سال پیش از طریق Wichita State Alumni Association و توصیف او به عنوان “بسیار درگیر” در مایک Pompeo کنگره کار می کنند. “من نمی دانم که آیا او می تواند به خوبی و بدون او رک و پوست کنده. او یک نیروی.”

هشت خانه سابق کارکنان گفت: سوزان Pompeo بود به شدت درگیر مسائل کوچک و بزرگ در کنگره دفتر—از مدیریت تقویم اجتماعی به وزن در استخدام گیری برای انتخاب فونت. آن را به سختی غیر معمول برای همسران اعضای کنگره به چوپان خود را در مشاغل سیاسی; چند قانونگذاران باید حتی با قرار دادن همسران خود را در کمپین های حقوق و دستمزد. اما برای برخی از, آن را احساس می کردم سوزان Pompeo یکی از کارفرمایان است. چندین سابق کارکنان گفت: او دستور داد آنها را در اطراف برای کارهای شخصی.

در حالی که او در واشنگتن چندین سابق مشاوران گفت: سوزان Pompeo, در زمان, درمان کارکنان مانند او نوکر شخصی: او گاهی اوقات می پرسند کارکنان دستیار و یا قانونی از دستیاران خود را انتخاب کنید تا در ریگان ملی فرودگاه و رانندگی او را به هتل خود را و یا برای کوتاه مدت اجاره آپارتمان جایی که او اقامت داشت با توجه به دو نفر از کارکنان سابق. این می تواند وقت گیر پروژه: اگر آن را به یک آپارتمان یک کارمند خواهد اجاره محل و سپس دامنه آن را قبل از Pompeos وارد, در بخشی به مطمئن شوید که کد امنیتی برای درب کار می کرد.

کارکنان انتظار می رود که در هر دو Pompeos’ بک تماس گرفته و برای هر چیزی که آنها می خواستند. هنگامی که یک کارمند وظیفه بود با رانندگی سوزان برای کوتاه کردن مو در روز شنبه و تا به حال به صبر در اطراف تا زمانی که این انتصاب بود, بیش, با توجه به دو سابق Pompeo کنگره کارکنان آشنا با این قسمت. در مه آلود پایین Pompeos مواجه اند شکایت مشابه: که آنها در زمان درمان دیپلماتیک ماموران امنیتی مانند شخصی خود را تحویل خدمات—”UberEats با اسلحه” در یکی از به یاد ماندنی نقل قول گزارش سی ان ان.

سوزان Pompeo حتی وزن در دکور دفتر. زمانی که کنگره منتقل ادارات در ماه نوامبر سال 2014 او خوشحال بود نه با کارکنان هنگامی که با مبلمان های موجود انتخاب.

“تزئینات شد بسیار بزرگ و وقت گیر پروژه گفت:” یک کارمند سابق که اضافه شده است که در ایلینوی نماینده هارون Schock را استادانه دفتر منصوب شد الهام بخش برای سوزان— به طوری که او حتی ارسال دستیار برای گرفتن عکس از همکار جمهوری خواه را الهام بخش است. (کارکنان غالب بر Pompeos به استفاده از کنگره پول در مبلمان, اما, از آنجا که آنها می خواستند برای جلوگیری از بد را فشار دهید. Schock بعد استعفا داد و پس از او قبلا “Downton Abbey”با مضمون کردم توجه رسانه ها و سیاسی گزارش داد که او نادرست صورتحساب مالیات دهندگان و استفاده کمپین پول برای مسافت پیموده شده بر روی ماشین خود را.)

دستیاران شد و انتظار می رود برای انجام وظایف کوچکتر نیز مانند چیدن مایک Pompeo را تمیز کردن خشک در کاپیتول هیل و آوردن آن را به دفتر خود را با توجه به دو سابق کارکنان است. سال بعد مشابه دستورالعمل مشاوران نیز گرفتار چشم از وزارت امور خارجه بازرس کل. (یک سوم سابق کارمند تایید کرد که کارکنان گاهی اوقات برداشت Pompeo را خشک کرد و آن را “تحمیل هرگز. او خواهد بود مثل ” زمانی که شما در حال اجرا پایین آیا ذهن شما فقط گرفتن خشک تمیز کردن و قرار دادن آن را به عقب به دفتر من?'”)

یکی یکی از دستیاران سابق به یاد می آورد که یک همکار در طول زمان پرداخت نشده یک بار تا به حال به تماشای Pompeos’ سگ برای یک آخر هفته در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که زن و شوهر به خارج از شهر بود. پروو سابق Kansan کارمند و در حال حاضر یک وکیل قصور پزشکی نیز گفت: به او گفته شد برای متوقف کردن توسط Pompeos خانه در ویچیتا یک آخر هفته برای قرار دادن روزنامه در داخل به طوری که آن را شبیه زن و شوهر بودند و هنوز هم خانه.

“این بود که از من پرسیده خود را به عنوان زمانبند نه به عنوان یک دوست و یا به عنوان یک به نفع” پروو گفت. “من احساس من تا به حال آزادی برای کاهش آن را به عنوان ادا شد به من به عنوان یک نیاز از این کار است.”

در ماه مه کمتر از یک هفته پس از سیاسی شروع به صحبت کردن با گذشته Pompeo کارکنان هیل گزارش داد که ده ها تن از اعضای سابق خود در کنگره کارکنان خواسته شده بود به امضای یک نامه هل دادن به عقب در برابر آنچه از آن به نام “کمپین اسمیر.”

“در زمان ما کار با آنها مایک و سوزان هرگز با بیان این که یک کار خیلی بی اهمیت و یا دنیوی به عنوان به زیر آنها” در این نامه به عنوان خوانده شده. “به مجموعه ای از رکورد مستقیم: Mike برداشت خود را تمیز کردن و خشک. مایک خریداری شده خود را در ناهار. و بله, Mike تلفن را برداشت و در زمان تشکیل دهنده تماس. هر گونه انحراف از این هنجارهای شد به منظور به حداکثر رساندن مایک زمان خدمت تشکیل دهنده نیاز دارد. گزارشدهی نادرست در این شیوه چنین ناخالص سوء استفاده از روزنامه نگاری منابع را در یک زمان همه گیر جهانی است که آن را boggles تصورات ما.”

مانند بسیاری دیگر از کنگره همسران سوزان Pompeo بود عمیقا درگیر در این مبارزات. او با بازی یک دست در نقش طراحی کمپین پوشاک و کالا یک سال, برای مثال, و کمک به طراحی یکی از این تبلیغات با توجه به سابق کارمند.

آلن کاب بود که مشاور ارشد مایک Pompeo را در سال 2014 به کمپین گفت: سوزان “بود قطعا بسیار درگیر” در مبارزات اگر چه او فکر نمی کنم آن را به یک درجه غیر معمول. او اغلب در دفتر مبارزات انتخاباتی و کمک به جمع آوری کمک مالی است.

سوزان Pompeo کار کرده بود با کسب و کار کوچک صاحبان 15 سال به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور در Emprise بانک Wichita, کن., جایی که او به ملاقات شوهرش. “او می دانست که بسیاری از اهدا کنندگان فقط از طریق او قبل از کار قبل از او می دانست که مایک و سپس مایک ارتباط بسیار خوبی” به پایگاه دهنده در جامعه کسب و کار کاب گفت.

مراقب مباشر از شوهرش سیاسی شبکه سوزان Pompeo تا به حال کارکنان ارسال گزارش هفتگی از همه Kansan تشکیل شد که بازدید از واشنگتن هفته بعد و به طور منظم بررسی برنامه از مردم او نشست هر دو در کانزاس و در سی

در اثر سوزان Pompeo عمل را به عنوان رئیس شوهرش تشکیل دهنده در ویچیتا. در حالی که برخی از کارکنان توضیح داده شده همراه بسیار خوبی با او و او قدردانی دانش عمیق از منطقه و ترکیبات آن دیگران شد و در پایان دریافت از خشم خود را زمانی که آنها سقوط کوتاه از انتظارات است.

هنگامی که یک دستیار جلب سوزان Pompeo خشم برای, سوال شد که آیا این اخلاقی به استفاده از مالیات دهندگان دلار برای پرداخت هزینه های حمل و نقل برای یک جعبه که شامل برخی از وسایل شخصی—و نه برای پاسخ به سرعت به اندازه کافی به درخواست او.

“این ‘اخلاق’???????!” سوزان Pompeo نوشت: در 2015 ایمیل به دست آمده توسط سیاسی. “این خنده دار است زیرا من در تلاش برای دریافت از طریق حرفه ای و بهره وری و روحیه استاندارد در محل که زمانی که ما در دریافت یک ایمیل مشخص شده با ‘فوری’ اطلاع رسانی که کنگره ما همه قرار بود unencumbering از وظایف بنابراین او می تواند بهتر در خدمت امریکا است که از طریق حفر سطل زباله نمی تمکین کردن بیش از یک ” هنگامی که ما در اطراف آن پاسخ.”

چرا که او در مصاحبه های برخی از کارکنان قبل از اینکه آنها را استخدام کردم وزن در اینکه آیا آنها می توانند استخدام و پس از آن اغلب آنها را ارسال ایمیل در تمام ساعات روز و در اواخر به عنوان 11 شب به دخالت او باعث شده برخی از کارکنان به تعجب آنها خود رئیس شد: در آن بود مایک سوزان و یا رئیس ستاد جیم ریچاردسون? گاهی ریچاردسون خواهد هیچ کس رویداد دعوت نامه برای کنگره—تنها به سوزان پیدا کردن در مورد یک رویداد و می خواهید مایک به حضور در آن را با اضافه کردن به سردرگمی است.

در یک جلسه در آخرین کنگره مدت ضبط صدا بود که با سیاست سوزان سبک مدیریت است که بر روی صفحه نمایش کامل. به عنوان او به بررسی لیستی از برنامه ریزی درخواست با کارکنان او به نام قالب سند “مسخره” با انتقاد از فونت و گفت: مشاوران که قبلا کار کرده بود در این لیست تا به حال “کاهش یافته است توپ.” او همچنین گفت: کارکنان که او و مایک بودند “در کنار خودمان” گم شده و پس از یک راهپیمایی برای زندگی صورتی که قرار داده شده بود در روز اشتباه از تقویم گفت: یک کارمند به تماس با یک Kansan تاجر زمانی که برنامه ریزی یک سخنرانی برای Pompeo در محلی باشگاه روتاری و خواست کارکنان به برنامه drop-توسط بازدید در ویچیتا کسب و کار بسیار خوب خانه مهره بنابراین مایک می تواند در دیدار با مالک.

در پایان بیش از hourlong جلسه هارون Ringel بود که پس از آن قانونی مدیر Pompeo است و در حال حاضر مشاور ارشد در وزارت امور خارجه آمریکا گفت: سوزان: “ما به این انجام می شود. ما راهپیمایی سفارشات.”

وزارت امور خارجه وسیع سازمانی با برخی از 75,000 کارکنان گسترش در سراسر جهان است. هر سفیر توابع کمی مانند پادشاه یا ملکه خود و یا دامنه خود. اما بخش اصلی رهبری این است که تا حد زیادی متمرکز در طبقه هفتم آن مه آلود پایین مقر صفحه اصلی به دبیر چوب-paneled مجموعه از دفاتر.

تحت Pompeo که فرود در دولت در مارس 2018, طبقه هفتم رد شده توسط دبیر دیرین خواص است. او مشاور اولریش Brechbuhl که با حضور وست پوینت با Pompeo, به عنوان خدمت خود را عملا رئیس ستاد. برایان Bulatao این وزارتخانه برای مدیریت یکی دیگر از وست پوینت فارغ التحصیل. هر دو Bulatao و Brechbuhl نیز شرکای کسب و کار از Pompeo است. و حداقل دو خانه سابق کارکنان تونی پورتر و جیم ریچاردسون, پیوست, به پر کردن Pompeo درونی دایره.

غیررسمی وزیر نیز به ارمغان آورد یکی دیگر از قدرت بازیکن با او: سوزان Pompeo.

دبیر همسر درگیر شده بود در صدارت کوتاه او در سازمان سیا کمک به طرح Pompeo خارجی هیئت مشاوران رویدادها و جلسات با توجه به سابق آژانس مقامات. سوزان خواهد کار به خارج از یک دفتر کار در لنگلی هفتم طبقه با یک کارمند که “اساسا عمل به عنوان دستیار او گفت:” یک مقام سابق که برخی از کارکنان در نظر گرفته غیر معمول است. او همچنین یک دست در, نقش در طول Pompeo به خارج از کشور سفر. (CIA دبیر مطبوعاتی تیموتی Barrett قبلا در حالی که سوزان Pompeo مصوب جلسات هیئت مدیره و او به عنوان او به طور کلی نقش.)

دیگر مقامات CIA گفت سیاسی آنها قدردانی سوزان Pompeo کار است. جینا Haspel مایک Pompeo سابق و معاون این سازمان در حال حاضر مدیر اشاره کرد در بیانیه ای که “همسران سابق مدیران باید نقش مهمی را در پشت صحنه در حمایت از این سازمان” در سال گذشته در حال رفتن به توصیف برخی از کسانی که فعالیت های گسترده و سکته مغزی است. “سوزان Pompeo بود در میان بهترین و selflessly داوطلب وقت خود را برای حمایت از سلامت و تندرستی از افسران سیا و خانواده” Haspel گفت.

آن را به عنوان روشن شد Pompeo خواهد بود ترک سیا را در دولت مقامات آژانس در تماس با وکلا در وزارت امور خارجه و پیشنهاد آنها می آیند تا با دستورالعمل پوشش سوزان Pompeo نقش. یادداشت های حقوقی تولید شد به عنوان یک نتیجه از یک فرد آشنا با این موضوع گفت. کنگره ساخته شده است آگاه از این یادداشت و سیا ارتباط با مشاور حقوقی دفتر در وزارت خارجه کنگره مشاور سیاسی گفت.

خواسته در مورد این یادداشت مدیر سازمان سیا از کنگره امور Jaime Cheshire گفت که “در موارد متعدد من برجسته به تپه ما درک عمیق برای خانم Pompeo تمرکز بر خانواده آمادگی مسائل و تندرستی سازمان سیا خانواده در خارج از کشور.”

مشارکت ادامه داد: در وزارت امور خارجه که در آن سوزان است که اغلب در عمل به عنوان شوهر او را چشم و گوش در پرداختن به نیازها و نگرانی دیپلمات’ خانواده—نقش در زمان حضور برخی از گذشته دبیر همسران. او همچنین در ارتباط با همسران مقامات خارجی را در ایالات متحده و یا در سفرهای خارج از کشور با شوهرش.

در یکی از موارد نادر زمانی که او صحبت کرده است علنا در مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه واشنگتن تایمز در سال گذشته سوزان Pompeo توصیف نقش خود به عنوان چیزی شبیه به یک گروه بازرس. او می گفت که درخواست دیپلمات های مستقر در خارج از کشور: “خود را مسکن OK ؟ شما خوشحال با مدارس است که کودکان خود هستند ؟ چقدر سخت بود که آن را به سگ خود را در اینجا ؟ آن را همیشه بسیار آسان تر برای بچه ها در هر نقطه از سگ است.” مقاله ای اشاره کرد که او حتی تلاش می کند تا زمانی را برای ملاقات با دیپلمات های ایالات متحده که مجرد هستند—”ما نمی توانیم چشم پوشی از آن گروه است.”

کسانی که تلاش کرده اند برنده ستایش او: از همکاران خارجی آمریکا خدمات در سراسر جهان یک گروه است که طرفداران برای دیپلمات’ خانواده ای به نام او خود را رئيس جمهور افتخاری در سال 2018 (یک عنوان که قبلا در عطا آلما پاول با توجه به آنلاین زیستی). “سوزان توجه به جدید خود را در حوزه خدمات خارجی اعضای خانواده و تقویت روحیه” یک پست در AAFSW وب سایت متحده است. همان مقاله اشاره می کند که در یک سفر خارج از کشور در اوایل سال جاری Pompeos ملاقات جدید سلطان عمان و همسر خود را در آغوش سنتی خدمات خارجی “وظیفه” را مورد ستایش قرار داد به عنوان “نمونه.” آن را نیز ستایش سوزان Pompeo برای اصرار بر ملاقات با دیپلمات’ اعضای خانواده بوده که در استخدام وزارت امور خارجه—یک حرکت استادانه داده شده است که رکس Tillerson موقت یخ از بخش های دیرینه عمل واجد شرایط استخدام اعضای خانواده و کمک به او عمیق محبوبیت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین وزیر امور خارجه.

در زمان, اما, داخلی تلاش مورد نیاز برای کارکنان سوزان Pompeo را در سفرهای تولید شده گله مند است که ریخته به نمایش عمومی: وزیر تصمیم را به همراه همسرش در یک نوسان از طریق خاورمیانه در اوایل سال 2019 مثلا درو انتقاد در بخشی به دلیل آن رخ داده است در طول تعطیلی دولت که قرار داده شده بود دیپلمات’ حقوق در خطر است.

برخی از وزارت امور خارجه جانبازان شمارنده است که هزینه از آوردن همراه به دبیر مرد متاهل حداقل است و آنها توجه داشته باشید که سوزان Pompeo نیست اولین همسر به سفر با وزیر امور خارجه. در سال 1980 و پس از آن — وزیر امور خارجه جورج Shultz اواخر همسر ماریا هلنا Shultz اغلب سفر با او. از طریق مذاکرات با رهبران خارجی همسران آنها می گویند سوزان Pompeo ممکن است به دست آوردن بینش ارزشمندی است که می تواند کمک به او در کار خود را.

مورد کلینتون بود و منحصر به فرد در پیچیدگی آن است. قبلا منتشر شده ایمیل ها نشان داده اند که ارقام خارجی سعی کردم با نتایج مختلط به اهرم ارتباط خود را با بیل کلینتون برای به دست آوردن دسترسی به هیلاری کلینتون و یا دیگر وزارت امور خارجه مربوط به نعمت. دستیاران به بیل کلینتون نیز در برابر خواسته مقامات وزارت امور خارجه به دامپزشک بالقوه جلسات او ممکن است خارجی با آمار و ارقام در مورد آن می تواند منجر به مشکلات.

چند وضعیت فعلی بخش کارکنان نیز گفت: سوزان Pompeo است به طور کلی فرد که حضور هر دو آرام و لذت شوهرش یک مرد شناخته شده برای خود فوران های آتشفشانی از خلق و خوی. “او در راه ساخت شما احساس می کنید مانند یک میلیون دلار” یک کارمند گفت.

جانباز دیپلمات های ایالات متحده می گویند آنها سخت و فشرده به یاد همسران از گذشته وزرای امور خارجه به عنوان درگیر به عنوان سوزان Pompeo در بخش کسب و کار—قطعا در دهه های اخیر. اما مدافعان استدلال می کنند که آن دسته از زنان و مردان همه بازی در نقش همسران’ مشاغل سیاسی در یک نقطه و یا دیگر حتی اگر که نمی شامل صرف وقت در دفتر در مه آلود پایین.

“سوزان فراهم می کند فوق العاده ای بلند به ما ماموریت دیپلماتیک جلسه با همسران خارجی جدید سرویس افسران صحبت کردن با خانواده عازم خارج از کشور برای اولین بار تکالیف و مطمئن شوید که دیپلمات های خارجی و همسرانشان همیشه تحت درمان با مهربانی و گرما را منعکس بهترین سنت از امریکا” مایک Pompeo گفت: در این بیانیه است. “او در دیدار با خانواده خارجی ما افسران سرویس در خارج از کشور, بازدید مدارس و امکانات پزشکی; او در گفتگو با واحد خدمات خارجی افسران در سراسر جهان و قهرمانان با کیفیت از مسائل زندگی برای همه آنها. او پشتیبانی از خصوصی شهروند گروه کار برای ارائه هنر در سفارتخانه های ما در تمام گوشه های جهان و کسانی که حفظ بخش دیپلماتیک اتاق پذیرایی و باعث می شود خودش را در دسترس به موزه دیپلماسی است.”

چند کارمند وزارت امور خارجه گفت: اصلی خود را با نا امیدی سوزان Pompeo است که او را نگه ندارد یک موضع رسمی و در عین حال هنوز هم احساس می کند راحت به آنها کار را به انجام. و همیشه وجود دارد یک حس است که اگر آنها نمی, دیدار با انتظارات آنها را دچار مشکل حتی اگر او خود را در زنجیره ای از فرمان.

“او به دستورالعمل. او وظیفه مردم” یک کارمند گفت. “این بود ناگفته است که شما می تواند پاسخگو باشند.”

همچنین بحث در گروه و خارج از آن در حال ادامه تلاش های سوزان Pompeo ساخته شده است که به برخی از آن دیدن صیقل دادن شوهرش حرفه ای و ساخت سیاسی خود شبکه در حالی که او در خدمت به امریکا دیپلمات ارشد.

او معمار یک سری از حدود دو دوجین “مدیسون شام” برگزار شد در وزارت امور خارجه مغرور دیپلماتیک ، صمیمی حوادث جزئیات از آن برای اولین بار در گزارش NBC News, معمولا برجسته یک شخص خارجی و ترکیبی از ثروتمند مدیران شرکت های محافظه کار رسانه ها و ستارگان همه فن حریف نفوذ tablemates. سوزان Pompeo بود عمیقا درگیر در سازماندهی شام انتخاب مهمان, لیست مواد غذایی و ترتیبات صندلی ردیابی RSVPs و بعد به طور مرتب با وزارت امور خارجه کارکنان وظیفه سازماندهی آنها. سرآشپزها را با مضمون کوکتل برای شام معمولا چیزی فصلی و گاهی اوقات پس از نام شخصیتهای تاریخی.

افراد درگیر در سازماندهی شام بودند نگرانی در مورد اینکه آیا آنها قانونی استفاده از وزارت امور خارجه که این بودجه قرار است مورد استفاده قرار گیرد برای بخش کسب و کار — و نه برای ترویج دبیر سیاسی یا حزبی جاه طلبی. یک مقام پیشین وزارت خارجه توصیف احساس “ناراحت کننده” با حوادث که به نظر می رسد که حداقل ارتباط با آمریکا دیپلماسی است. اما دبیر مشاورین حقوقی همیشه greenlighted آنها.

دستیاران به Pompeo دفاع کرده اند مدیسون شام به عنوان میان چیزهای دیگر, یک راه برای وزارت امور خارجه برای توضیح ماموریت خود را به شخصیت های با نفوذ. “سیاست خارجی متمرکز گردهمایی های اجتماعی دقیقا مانند اینها در بهترین سنت و دیپلماتیک آمریکا از مهمان نوازی و لطف,” سخنگوی وزارت مورگان Ortagus گفت.

وقایع مربوط سوزان Pompeo اغلب مورد نیاز دقیق ارکستراسیون ظاهرا با هدف حصول اطمینان در این نامه از آمریکا قوانین و مقررات بودند که به دنبال منابع مالی به درستی استفاده می شود.

در طول U. N. مجمع عمومی در سال گذشته به عنوان مثال او برگزار شد یک قهوه رویداد برای همسران بازدید دیپلمات های خارجی. دعوت به رویداد یک کپی از آن به دست آمده توسط سیاسی رسما از رئیس پروتکل هر چند آن را روشن ساخته است که مدعوین خواهد بود با دیدن سوزان Pompeo.

دعوت به حال به ساختار است که راه به طوری که هزینه های تحت پوشش پروتکل دفتر, دو, مقامات وزارت امور خارجه گفت:. هیچ قابلمه پول به طور مستقیم اختصاص داده شده به پوشش هزینه های دبیر همسر وزارت امور خارجه جانبازان می گویند. در سپتامبر. 27 رویداد هزینه حداقل $1,028.28 غذایی به تنهایی با توجه به فاکتور. فاکتور ذکر شده در آن را به عنوان یک گردهمایی برای همسران مقامات خارجی از جزایر اقیانوس آرام اما سند دیگری نشان می دهد که همسران مقامات از دیگر نقاط جهان وجود دارد از جمله مصر و الجزایر و آذربایجان است.

اما در حالی که برخی از بخش کارکنان ممکن است رمیدن در این استفاده از منابع دیگران در دیپلماتیک جهان هیچ کار اشتباهی با آن است. “این نوع از حسن نیت ارائه میدهد گفت:” پاتریک کندی سابق خبرگزاری دولت برای مدیریت. “این چه دیپلماسی است که همه چیز در مورد—وجود آداب و معاشرت دارند.”

با توجه به مصاحبه ها و چند ایمیل و دیگر اسناد و مدارک به دست آمده توسط سیاسی سوزان Pompeo عمیقا درگیر با وزارت امور خارجه هدیه دادن و گرفتن روش که در حال نظارت پروتکل دفتر; دفتر آهنگ هدیه فرستاده شده به Pompeos از مقامات خارجی را به عنوان به خوبی به عنوان هدیه Pompeos ارسال همتایان خود.

با توجه به مجموعه ای از یادداشت های جلسه مورخ Feb. 1, 2019, سوزان Pompeo بررسی یک پرونده خاص هدیه گزینه های ارائه شده به او توسط وزارت امور خارجه کارکنان و ارائه راهنمایی در مورد چه نوع از هدیه او و شوهرش دوست داشت به من بدهید. شرکت کنندگان در این جلسه گفته شد وزیر “را دوست دارد روابط به عنوان یک هدیه” و “همچنین نقشه های است که می تواند یک گزینه است.” سوزان Pompeo نیز منتقل که شوهرش می خواست به هدیه است که منعکس کننده شخصی خود تاریخچه و گفت که ترجیح میدهد به ویترین فروشندگان از سراسر ایالات متحده نه فقط east coast منطقه است.”

سوزان Pompeo نیز در زمان هدایت به استفاده هدیه از یک کانزاس فروشنده. یکی از مورد علاقه به نظر می رسد Karg, هنر, شیشه است که به تولید مجسمه های شیشه ای رنگارنگ. با توجه به جلسه یادداشت های او بسیار خاص و دستورالعمل در مورد انواع Karg هنر گزینه های او ترجیح داده است. “او را علاقه مند به خود را از دیدن گردنبند قطعات است که می تواند زوج با یک چرم بند ناف به عنوان یک گردنبند برای عروسی هدیه گزینه به عنوان” یادداشت بخوانید.

دو مقامات وزارت امور خارجه گفت: گذشته وزرای امور خارجه و همسران خود را کمی نشان داد اگر هر گونه منافع مستقیم در جزئیات هدیه اما Pompeos—سوزان در خاص—آنقدر درگیر است که آن را در زمان یک مقدار قابل توجهی از زمان برای کارکنان. آن همچنین می افزاید: به این گروه را به دلیل هزینه های سوزان Pompeo اغلب می خواهد به حضور خود هدیه.

“خانم Pompeo می رود برای بسیاری از ناهار با سفرای همسران در سی همه کسانی که نیاز به هدیه” یکی از مقامات ارائه شده به عنوان مثال.

به طور جداگانه دو مقامات وزارت امور خارجه و سوم شخص آشنا با این موضوع گفت: Pompeos پذیرش بسیاری از احتمالا بسیاری از هدیه آنها اجازه داده شد برای حفظ ایالات متحده تحت مقررات که نیاز به یک هدیه بود به ارزش کمتر از $390. این Pompeos به طور منظم ساخته شده آگاه اغلب از طریق جزوات از عکس, از چه هدیه تا به حال در آمده است.

این Pompeos’ تمایل به نگه داشتن بسیاری از هدایای زده برخی از مقامات به عنوان غیر معمول: گذشته اخیر وزرای امور خارجه تا به حال کشیده می شود حتی به دنبال هدیه است که انباشته شده و همسران آنها پرداخت می شود تقریبا هیچ توجه است. هر چند ماه کارکنان خواهد پخش کردن هدیه در یک اتاق بزرگ به طوری که جان کری و هیلاری کلینتون به عنوان مثال می توانید مطالعه کردن آنها را در یک جلسه. یک ارشد سابق وزارت امور خارجه ایران گفت: کلینتون معمولا نگه داشته و تنها احساساتی موارد مانند نقاشی از کودکان در حالی که جان کری, یکی از دولت فعلی مقامات گفت: دوست داشتم به نگه داشتن میز کتاب و گاهی اوقات یک اثر هنری است. آیتم های اضافی به ارزش کمتر از $390 بودند و اغلب با توجه به دیگر کارمند وزارت امور خارجه.

“عروسک. وجود دارد مقدار زیادی از عروسک. عروسک از کشور خود را در لباس های سنتی,” ارشد پیشین ایران گفت: توصیف پایین تر-ارزش کالاهای مختلف که دبیران به طور معمول می تواند نگه دارید. “روسری از همه طبیعت است. چای. قهوه. Knickknacks. پرنده مجسمه. سرامیک.”

سوزان Pompeo با اتکا به شدت تونی پورتر, مشاور ارشد شوهرش به او کمک کند نظارت بر هدیه و اقامت در تماس با پروتکل ، وزارت امور خارجه بازرس کل دفتر در حال بررسی است که آیا Pompeo استفاده پورتر خدمات مناسب در میان اتهامات که او و همسرش با تکیه بر مشاوران برای رسیدگی به کارهای شخصی برای آنها.

در اوایل سال جاری پس از شوهرش توییتی از یک اطلاعیه در مورد مرگ پدرش سوزان Pompeo نوشت: توجه داشته باشید به چند وزارت امور خارجه کارکنان از جمله کسانی که در این پروتکل ، او نشان داد که او و شوهرش انتظار می رود برخی از “تحویل” در پی اخبار و کارگردانی همه سوالات در مورد نحوه رسیدگی به آن تحویل به پورتر.

“Toni به کار گرفته تحویل برای ما در گذشته و سر و گوش آب دادن بهترین راه برای رسیدگی به هر درخواست” سوزان Pompeo نوشت: در مارس 5, ایمیل ذکر است که این وضعیت به خصوص زیرا این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است تا بسیاری از کارکنان دولت به کار از خانه.

در یک ایمیل جداگانه ارز که در آن او تلاش برای پیگیری کردن جزئیات است که به او داده بود برخی هدایا به طوری که او می تواند آنها ارسال تشکر از شما یادداشت-سوزان Pompeo تاکید کرد که یک استراتژی پشت سر او علاقه.

“همه این تلاش ها برای حمایت از توسعه روابط مهم برای ایالات متحده” او نوشت: Feb. 24. “همانطور که شما ممکن است می دانم که من قادر به چند ‘هرگز’ سطح بالایی جلسات که با شکست زمین جدید برای ما و من کار به حفظ روابط آن—از جمله این پست سفر با تشکر از شما در ارتباط است. آن را از دست می دهد خود را پانچ به حداقل می گویند زمانی که من ارسال با تشکر از شما ماه پس از هدیه داده شد و حافظه از جلسه سرد است. من به دنبال اعتصاب در حالی که آهن گرم است.”

در بیانیه خود در پاسخ به این مقاله مایک Pompeo توصیف سیاسی سوالات به عنوان “نگران کننده است.”

“سیاسی است, قاچاق در غیر مرسوم رک و پوست کنده جنسیتی نمایش ‘مناسب’ نقش همسران مقامات در زندگی,” او نوشت. “شما رنگ سوزان بی امان تمرکز بر روی کارایی بالا و تعالی به او ‘دشوار’ زن که نه تنها نمی تواند دورتر از حقیقت بلکه demeans حرفه ای و استعدادهای. اینها بد مورخ و توهین آمیز موقعیت است که هیچ احترام روزنامه نگار باید دستفروشی در سال 2020.

“من خوشبخت ترين مرد جهان به ملاقات سوزان Pompeo و باید او را متقاعد به آمدن در کنار من در این زندگی ادامه داشته باشد. “امریکا و مردان و زنانی که به خدمت در وزارت امور خارجه در سازمان سیا و ما در کنگره و انتخاباتی کارکنان ساخته شده بودند بهتر از او را به من در هر روز. به قول یک فیلم بزرگ خط ‘اگر شما می خواهید برای حمله به کسی که چوب به من چون سوزان Pompeo است راه خروج از لیگ خود را.'”

بتسی, Woodruff, قو و ناتاشا برتراند کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>