Suter, مهر و موم جام جهانی در سراشیبی عنوان در مسابقه برنده روده-Behrami

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Corinne Suter برنده فصل طولانی جام جهانی در سراشیبی عنوان در روز شنبه با اتمام مسابقه دونده تا به لارا روده-Behrami برای دومین مستقیم بعد.

روده-Behrami لبه اش سوئیس تیمی Suter توسط 0.02 ثانیه با نینا Ortlieb اتریش فقط 0.05 کردن سرعت در سوم.

Suter برگزار روشن سرب در سراشیبی جدول رده بندی و مورد نیاز تنها به پایان جلوتر از فردریک Brignone و استر Ledecka به امن او اولین کار حرفه ای جام جهانی کریستال جایزه.

Brignone چهارم قرار می گیرد و او را از دست داده تریبون محل — و در رده بندی کلی سرب — هنگامی که روده-Behrami و Ortlieb شتافت را به عنوان بعد از آن شروع در بالا-20 ،

که حفظ مواجه بود را به طور کلی منجر به سه بار دفاع از قهرمان طول می کشد طولانی استراحت از مسابقه پس از مرگ پدرش در این ماه.

بود سرب بیش از Brignone فقط 27 امتیاز با Brignone در میان مورد علاقه های شما به نمره 100 روز یکشنبه با پیروزی یک ترکیب رویداد. پترا Vlhova که گره خورده است برای 14 روز شنبه, مسیرهای پیاده روی بود با 86 امتیاز.

معلوم نیست که این ستاره آمریکایی را به بازگشت به رقابت هر چند فصل نهایی ماه است که فلفلی بود با متخصص اسلالوم و اسلالوم مسابقه.

Suter آگهی سراشیبی جدول رده بندی با 155 امتیاز بیش از Ledecka دو قهرمان المپیک در اسکی آلپاین و اسنوبورد که قرار می گیرد پنجم. تنها سراشیبی چپ نهایی هفته مسابقه در 18 مارس در Cortina D’ampezzo, ایتالیا.

25 سال Suter پنجم مختلف برنده سراشیبی جایزه در پنج سال پس از Lindsey Vonn حفظ این فصل طولانی عنوان در سال 2016. که هشتم جام جهانی در سراشیبی عنوان در حال حاضر بازنشسته Vonn طبقه شغلی.

روده-Behrami سرآمد دوباره در یکی دیگر از روز روشن با نور آفتاب گرم جنوب رو مونت Lachaux ، او سوار Suter توسط 0.26 در زمان نهایی تقسیم و سپس در بر داشت سرعت در چرخاندن بخش با یک پرش راه اندازی خود را به سمت خط پایان.

یک 26th, حرفه ای جام جهانی پیروزی برای روده-Behrami بود 10 در سراشیبی برای 2016 کلی جام جهانی قهرمان.

مقام سوم شد یک حرفه ای-بهترین نتیجه برای 23 ساله Ortlieb که پدر پاتریک برنده 1992 آلبرتویل المپیک سراشیبی عنوان.

برای اطلاعات بیشتر alpine پوشش لحن به جاده به بازی های المپیک در روز شنبه در 3 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>