سوئد تقسیم بر coronavirus ایمنی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

استکهلم — سوئد maverick پاسخ به کروناویروس انداخته است تا یک بحث جدید: سطح ایمنی.

این هفته مقامات در انجمن بهداشت عمومی آژانس که ابداع این کشور هیچ-مستند استراتژی ادعا کرد نرخ coronavirus ایمنی در استکهلم می تواند به عنوان بالا به عنوان 40 درصد است و در حال حاضر در حال بازی نقش مهمی در عقب هل دادن بیماری است.

“ما به وضوح در سطوح که بسیار قابل توجه” منجر اپیدمیولوژی آندرس Tegnell به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز سه شنبه. “کاهش ما در حال حاضر شاهد صحبت می کند به شدت به نفع بسیار زیادی ایمنی در جامعه است.”

ظاهر آن را به یک قطعه نادر از اخبار خوب در کشور است که سرسختانه بالا عفونت رای و به ناچار مطرح امیدوار است که به اصطلاح گله ایمنی — که در آن سیستم ایمنی بدن, گروه محافظت هنوز مستعد گروه از بیماری ها می تواند در نزدیکی. برآورد قبلی پیشنهاد کرده اند گله ایمنی میزان وقتی که می آید به کروناویروس می تواند حدود 45-50 درصد از جمعیت است.

اما منتقدان شد و سریع برای به چالش کشیدن سلامت عمومی آژانس اظهارات.

بیست و پنج سوئدی پزشکان و دانشمندان با انتشار نامه سرگشاده ای حمله به دولت با رویکرد مقابله با ویروس ها و ادعا ایمنی نرخ بودند و زیر آن ذکر شده توسط آژانس و احتمالا به عنوان کم 10 درصد است.

یکی از نویسندگان این نامه virologist لنا آینهورن اذعان است که موارد COVID-19 — و میزان مرگ ناشی از این بیماری در حال سقوط در سوئد اما او مورد مناقشه این ایده که ایمنی یک عامل بزرگ است.

او اشاره کرد بهتر بهداشت روال در مراقبت از سالمندان در خانه ها و این واقعیت است که بسیاری از سوئدی ها اجتماعی هستند فاصله در خانه در تابستان به عنوان عوامل مهم است.

“دلایل چند برابر هستند اما بعید است که گله ایمنی است که بازی در هر نقش عمده و گفت:” POLITICO.

او گفت: ضعف در بهداشت عمومی آژانس 40 درصد ایمنی برآورد شده است که کمتر از نیمی از آن بر اساس مثبت تست برای آنتی بادی که به عنوان یک نشانه روشن است که یک فرد تا به حال coronavirus و بهبود. نیمه باقی مانده از این سازمان برآورد مربوط به کمتر خوب درک بخش هایی از سیستم ایمنی بدن که معتقد به نتیجه در یک بیمار بودن سیستم ایمنی بدن اما نه تست مثبت آنتی بادی به کوروناویروس.

آینهورن گفت: این نشان دهنده یک “به طور کامل اثبات نشده فرض است.”

بحث در سوئد نشان می دهد چقدر است که هنوز هم ناشناخته به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به رفت و برگشت جهان است. همراه با بهترین روش برای اندازه گیری ایمنی و گله ایمنی, کلید سوالات نیز باقی می ماند در مورد چه مدت طول می کشد ایمنی و در برخی محله های, که آیا آن را در همه وجود دارد.

سوئد اپیدمیولوژی Tegnell گفت: آژانس در حال کار بر روی این فرض که کسانی که بهبود یافته اند از این ویروس سیستم ایمنی هستند و مصونیت طول می کشد برای حداقل شش ماه.

صحبت سیاسی پس از نشست خبری روز شنبه, Tegnell گفت ناهموار گسترش این بیماری باعث می شود اندازه گیری سطح ایمنی دشوار است.

“ما در حال حاضر جمع آوری تعدادی از نمونه های مختلف و تلاش برای قرار دادن آنها را با هم” او گفت:.

شعله ور شدن در سوئد بیش از مصونیت نرخ جدید ترین پیچ و تاب و در یک اختلاف که زمانی شروع شد که سوئد تصمیم به رفتن راه خود را در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

در آن زمان در حالی که نوردیک همسایه مانند نروژ و دانمارک بودند به سرعت بستن مدارس و کسب و کار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, سوئد نگهداری می شود جامعه تا حد زیادی باز کرد و گفت آن را دنبال کند و کنترل گسترش ویروس.

یک قایق از منتقدان برخی از آنها از همین کارشناسان است که به قلم این هفته بحرانی نامه گفت: دولت پیشرو در سوئد به فاجعه است.

آنها گفتند: نه قفل کردن اولیه یک اشتباه بود که نمی شد ساخت ماسک صورت اجباری و انجام گسترده تر تماس ردیابی و quarantining.

تعداد مرگ در هر میلیون نفر در سوئد در 561 است که در زیر بدترین آمار را در میان کشورهای اروپایی از جمله بریتانیا و اسپانیا اما در حال حاضر مشخصی به حدود 12 بار است که از کشور همسایه نروژ و حدود 10 بار است که از فنلاند.

سوئدی ها هنوز ممنوع از سفر به برخی از کشورهای اروپایی از جمله نوردیک همسایگان و نروژ و دانمارک و فنلاند.

در عین حال Tegnell ایستاده است به نور خود لمس رویکرد و گفت که در حالی که دقیق نقش ایمنی سخت است به دقت اشاره کردن دقیقا اخیر کاهش تعداد موارد coronavirus خبر خوبی است و تا حدی تایید کشور رویکرد است.

“این نشان می دهد که همچنین سوئد استراتژی می تواند به ایجاد یک کاهش بسیار سریع در موارد همان راه به عنوان مستندات انجام داده اند,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>