شنا کانادا هل برای المپیک به تعویق افتادن اما کد بندی مشاغل ملی استیک با کمیته بین المللی المپیک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

رهبران ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک کمیته چسبیده نزدیک به کمیته بین المللی المپیک در این موقعیت است که آن باقی می ماند و خیلی زود برای تصمیم جدی حتی به عنوان خواستار به تعویق انداختن توکیو بازی به دلیل coronavirus.

“ما می خواهم موافقم با آنها می گویند ما نیاز به مشاوره متخصص بیش از ما باید امروز” سوزان لیون صندلی از USOPC گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه. “و ما مجبور به اتخاذ یک تصمیم. این بازی ها عبارتند از چهار ماه از در حال حاضر.”

روز جمعه کانادا کمیته ملی المپیک همچنین تصریح کرد حمایت خود را از کمیته بین المللی المپیک تصمیم به صبر قبل از هر گونه تصمیم گیری.

در ضمن شنا کانادا و ایالات متحده آمریکا شنا به نام در کمیته های مربوطه ملی به فشار برای به تعویق افتادن بازی های المپیک تابستانی زنگ اول شقاق بین جناح قدرتمند اقدام به مانور آمریکا و کانادا تیم از طریق coronavirus بحران است.

در نامه ای, آمریکا, فدراسیون شنا نوشت: “ورزشکاران ما تحت فشار زیادی هستند و استرس و اضطراب و سلامت روان و سلامتی باید در میان بالاترین اولویت… ما می خواهیم USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران است.”

شنا کانادا با انتشار بیانیه ای بعد از پشتوانه همتای آمریکایی خود است.

“گفتن ورزشکاران برای آماده سازی برای بازی های المپیک در جهانی همه گیر جدی در مسائل. ما نگه داشتن نظرات برادران و خواهران ما در ایالات متحده آمریکا شنا در رابطه بالا و به اشتراک گذاری بسیاری از نگرانی ها در مورد ایمنی و بهداشت. که شامل ایمنی و رفاه ورزشکاران ما — هر دو جسمی و ذهنی — و ایمنی جامعه ،

“در ورزش شنا بسیار دشوار است برای حفظ آموزش بدون استخر که در حال بسته در سراسر کشور و در بسیاری از کشورها در سراسر جهان… آنها در حال انجام خود را به انطباق با تغییرات آنها رو به عادی روزانه آموزش محیط زیست که یک عهد به شخصیت خود را.”

کانادا سازمان نیز گفت: آن را تا به حال ارتباط مستمر با کمیته المپیک کانادا و کانادا پارا المپیک کمیته.

“ما درک می کنیم که آنها به طور کامل درگیر و مجدانه به فشار نسبت به روند تصمیم گیری است که امن است برای نه تنها ما تیم ملی اما کانادایی ها و جمعیت جهان به طور کلی.”

آمریکایی کتی Ledecky رقابت در TYR Pro شنا سری قبل از آن در ماه مارس است. روز جمعه در ایالات متحده آمریکا شنا تحت فشار قرار دادند برای به تعویق انداختن بازی های المپیک در حالی که در ایالات متحده و کانادا کمیته ملی ادامه داد: به کمیته بین المللی المپیک در برنامه ریزی تاریخ شروع تاریخ 24 جولای. (Maddie مایر/گتی ایماژ)

در تئوری هیچ ملی المپیک فدراسیون دارای قدرت بیشتری برای تغییر شکل های المپیک از USOPC که به ارمغان می آورد 550 ورزشکاران و آن میلیارد دلار پخش کننده NBC به نمایش هر دو سال. اما پس از یک روز طولانی از جلسات هیئت مدیره این کمیته نشان داد هیچ اشتها برای استفاده از این اهرم برای فشار بیشتر به یقین حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش در ایالات متحده است.

لیون و مدیر عامل سارا Hirshland گفت: بسیاری از آنچه که در حال حاضر شده است گفت: از رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ که اکثر مصاحبه اخیر خود در نیویورک تایمز تصریح کرد که برنامه های در حال رفتن به جلو برای توکیو بازی های که آیا آنها شروع جولای 24 و یا برخی از زمان های دیگر.

پس از ایالات متحده آمریکا شنا, اخبار Hirshland و لیون قرار دادن یک بیانیه مشترک با تاکید بر چندین بخش در حال حرکت است که در حال نفوذ هر گونه تصمیم گیری از کمیته بین المللی المپیک و به دنبال به جلو به یک مهم کمیته بین المللی المپیک در جلسه هفته آینده که در آن رهبران را دریافت بازخورد از کشور.

“مطمئن باشید ما در حال ساخت نگرانی های خود را به وضوح شناخته شده به آنها را” بیانیه ای گفت:.

در حالی که آنها با فشار رو به جلو با برنامه های رهبران در ایتالیا که در آن coronavirus است اختصاص بیش از 3,400 مرگ و میر باید التماس کرد با کمیته بین المللی المپیک به تغییر مواضع خود.

المپیک کمیته در آمریکای لاتین گفت: ورزشکاران باید با توجه به شانس خود را برای واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو راست تا زمانی که بازی شروع در جولای 24.

رییس کمیته المپیک در آرژانتین و مکزیک و پاراگوئه به رویترز گفت بحث با کمیته بین المللی المپیک بودند مداوم در مورد برگزاری مسابقات انتخابی در ماه مه و ژوئن و همچنین با استفاده از ورزشکاران قبلی نتایج مسابقه.

“مقدماتی در حال نگرانی و در آن حس آن موافقت شد به تجزیه و تحلیل انواع دیگر مسابقات مقدماتی مانند استفاده از بازی های پان آمریکا در لیما گفت:” Camilo پرز رئیس جمهور پاراگوئه کمیته با اشاره به 2019 مسابقات در پرو.

“و گسترش ضرب العجل که رسیدن به تقریبا تاریخ این بازی ها است.”

ورزشکاران همچنین خواستار به تعویق افتادن

تعداد فزاینده ای از ورزشکاران هستند خواستار اقدام قاطع تر از المپیک رهبران: “بدتر بیشتر بخشی از این کل چیزی است که آن را احساس می کند مانند کمیته بین المللی المپیک در حال رفتن به انجام آنچه آنها می خواهند بدون در نظر گرفتن آنچه ورزشکاران فکر می کنم” المپیک ایالات متحده نقره مدال قطب vaulter Sandi موریس توییتی اواخر پنج شنبه.

اما نیز وجود دارد یک گروه از کمتر آوازی ورزشکاران که در حال صحبت کردن به عنوان با صدای بلند در رسانه های اجتماعی و “برای آنها این احساس می کند مانند آنها فرصت خود را تنها فرصت” Hirshland گفت.

“این می افزاید: به این عارضه عامل” در تصمیم گیری Hirshland گفت.

شیائو هان صندلی از ورزشکاران شورای مشورتی تایید کرد که و گفت: این که چرا گروه خود ساخته شده است اظهارات قطعی تشویق به تعویق افتادن.

“ما به طور خاص درخواست برای شفافیت بیشتر در اطراف فرایند تصمیم گیری کسب اطلاعات بیشتر در مورد چه اقدامات و شرایط مورد بحث و کمتر در مکان تاکید بر آموزش و کسب و کار به عنوان معمول است که قرار دادن ورزشکاران در یک موقعیت بد,” هان گفت.

بسیاری از ورزشکاران آموزش رژیم را در واقع از هم پاشیده را به عنوان ورزشگاه و جمعی از تمرین فضاهای سراسر کشور بسته شده اند. این USOPC بسته شده است آن المپیک مراکز آموزشی به همه اما 180 یا بیشتر زندگی می کنند که در آنها — و بسیاری در آن گروه را انتخاب کرده اند به ترک محوطه دانشگاه.

Hirshland گفت: این مورد نیاز به روشن به هر نخبگان و تفریحی ورزشکار وجود دارد که “به مردم آمریکا اولویت شماره 1 نیاز به ایمنی و سلامت” و نه آموزش.

صلاحیت تغییر فراتر از به رسمیت شناختن

این USOPC افزایش یافته است و در دسترس بودن روحی و روانی مشاوره به عنوان اضطراب ایجاد بیش از آنچه که می آید بعدی. حدود 190 550 نقاط در تیم ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای دست در ژیمناستیک و شنا و پیگیری در مسابقات المپیک در ماه ژوئن — که همه در معرض خطر هستند.

هر دو باخ و USOPC رهبری باید اذعان کرد این واقعیت از یک روند تحصیلی است که فراتر از به رسمیت شناختن تغییر. Hirshland می گوید: فدراسیون کاری با ورزش های فردی و هم در سطح ملی و بین المللی برای انطباق در این رویداد بازی های المپیک را بدون سنتی مقدماتی ساختار.

او همچنین گفت که مگر IOC باعث می شود برخی از اطلاعیه تغییر جولای 24 تاریخ شروع آن را به نگه دارید هل دادن به جلو با خیال راحت به عنوان آن می تواند با عملیاتی و لجستیکی طرح به مرحله بازی برای ورزشکاران خود را.

“اولویت ما و تعهد ما این است که به ورزشکاران ما در خدمت” او گفت:. “اگر این فرصت در دسترس است به آنها (برای رقابت در بازی های المپیک) ما قصد داریم به این دلیل آنها نمی باید از این فرصت. ما خواهد بود وجود دارد و ما آماده خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>