نوسان-دولت دموکراتیک فرمانداران تحت فشار بیش stay-at-home سفارشات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

قانونگذاران جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری میدان نبرد متحده amping تا فشار بر دموکراتیک فرمانداران به بازگشایی اقتصاد خود — درگیری که برخی به شکل دیدگاههای انتقادی تکه از رای دهندگان در ماه نوامبر.

دموکراتیک مقامات در سراسر میشیگان و ویسکانسین پنسیلوانیا و مینه سوتا در حال مقاومت در برابر پیشنهادهای به عقب بهداشت عمومی تعطیلی: فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers فقط تمدید دولت خود را به اقامت در خانه سفارش با وجود قانونی تهدید از جمهوری خواهان و پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به تازگی اعلام کرد که وتوی اوباما لایحه به گسترش است که کسب و کار تلقی بیش از حد مهم به شاتر.

این درگیری بین جسارت مقامات جمهوری خواه و دموکرات فرمانداران در حال ظهور به عنوان یک undercard به سقوط مسابقه بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن. ایران با طبل می آید که دموکرات ها در حال تصرف در مغلوب ساختن پیشی جستن ناهموار دست زدن به این ویروس را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری و تلنگر چند statehouses.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود نادرست است احساس وحشت و نگرانی بر حق اصرار در جمعه tweet به “آزاد” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. کسانی که در میان کشورهای که در آن تظاهرات stay-در-خانه سفارشات صادر شده توسط دموکرات ها اتفاق می افتند. اما در سطح دولت حزبی standoffs پیچیده توسط یک درهم و برهم کردن از دموکراتیک دستورات است که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره, تلاش برای باز کردن از پیچ.

خواه هل سرپیچی از هشدارهای مقامات بهداشت عمومی در برابر حرکت بیش از حد عجله به سمت کسب و کار به عنوان معمول است. دموکرات مشاهده جمهوری خواه مهیج به عنوان یک شگرد به استوک مغلوب ساختن پیشی جستن پایه در حالی که راه اندازی بایدن و پایین-رای دموکرات ها به عنوان مسئول فزاینده بیکاری و فشار اقتصادی.

“حزب جمهوری خواه در تلاش است برای قرار دادن سود شرکت بالا, عمومی, سلامت” گفت ایالتی پنسیلوانیا در کنگره جوانان کروگر که منجر به کمپین بازو برای دولت آمریکا. “و مردم خواهد مرد.”

از standoffs از ویژگی های برخی از همان اصطکاک و درگیری بین تهمت و رهبران دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن است squabbled با فرمانداران در حالی که با تکیه بر جدید شورای مدیران شرکت های بزرگ به عنوان او را هل می دهد به بازگشایی اقتصاد است. در روز پنج شنبه او به قرار دادن تعهد در فرمانداران برای روشن شدن راه را برای هر چه زودتر-از-دهانه رود. که یک مرکزی قطعه ای از تلاش های ایران با قانونگذاران.

در مصاحبه چند قانونگذاران جمهوری خواه گفت: سیاسی به پیش بینی مدل های نشان دادن افزایش مرگ و میر شده است بیش از حد تهاجمی در کشورهای خود را. آنها می گویند که آنها بوده ام هولناک با درخواست از ترکیبات به آنها انعطاف پذیری بیشتری به کار همراه با دستورالعمل های روشن تر و برنامه ریزی برای حفاری در خارج از قرنطینه.

بسیاری از جمهوری خواهان به عقب رانده دموکراتیک اتهامات عنوان شده است که آنها صرفا در خدمت منافع مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها تاکید کرد که آنها می خواهند به احترام به فرمانداران دموکرات. اما آنها همچنین گفته اند که آنها نا امید عدم برنامه ریزی بلند مدت در سراسر بازگشایی به عنوان به خوبی به عنوان ممکن در کشورهای خود را’ قوانین و مقررات مربوط به آن کسب و کار مجاز به باز کردن.

دموکراتیک فرمانداران گفت: آنها در حال تلاش برای پر کردن فدرال رهبری از درجه اعتبار ساقط و توسط باندهای منطقه ای با هم نگاهی به راه های امن برای بازگشایی شده است. میانه رهبران نشان داد در نامه اخیر آنها پایه زمان تصمیم گیری های خود را در چند عامل: کنترل عفونت های جدید و بستری شدن در بیمارستان, بیشتر, تست پزشکی کافی ظرفیت برای رسیدگی به تجدید حیات و استاندارد اجتماعی فاصله دستورالعمل برای محل کار.

Coronavirus دوران tussles در حال سرایت به دیگر بازگشایی سفارتخانه ایالات غرب میانه به رهبری دموکراتیک فرمانداران. کانزاس دیوان عالی کشور حکم هفته گذشته که قانونگذاران جمهوری خواه بیش از حد قدرت خود را هنگامی که یک پانل تلاش برای لغو دموکرات کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی اجرایی به منظور محدود کردن اجتماعات کلیسا برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در میدان نبرد متحده دعوا بر سر بازگشایی می تواند پیامدهای عمده ای برای دولت ها و ساخته های خود را سقوط می آیند. دموکرات ها در حال هدف قرار دادن نه کرسی در پنسیلوانیا خانه و حزب نیاز به چهار تا کراوات در سنا ایالتی که در آن دموکرات سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جان Fetterman خواهد به عنوان tie-شکستن رای دادن.

دولت خانه در میشیگان شده است تحت جمهوریخواه کنترل دهه گذشته اما دموکرات ها چهار کرسی به دور از کوه در می رم اتاق. در ایالت میشیگان در سنای دموکرات ها نیاز به سه تا کراوات و چهار به تلنگر اتاق بالایی.

مینه سوتا گذشته دولت در این کشور با یک تقسیم مقننه: دموکرات ها برنده اکثریت در دولت خانه دو سال پیش و نیاز به تنها دو کرسی را به نفع خود در مجلس سنا است.

تا کنون حداقل رای دهندگان داده اند فرمانداران به نفع شک در نحوه مدیریت این بیماری همه گیر در ایالات خود گفت: بن Golnik یک استراتژیست جمهوری خواه در ایالت مینه سوتا و مدیر اجرایی سابق امور خارجه آمریکا و حزبی. هر دو طرف باید با اشاره به نظرسنجی نشان بزرگ خوشه در کار تصویب ارقام برای فرمانداران کار در خط مقدم ویروس.

اما به عنوان shutdown میکشد در فرمانداران به طور فزاینده ای در نقطه ای هستند. در پنسیلوانیا ایران-اجرای مقننه ارسال گرگ قانون اجازه می دهد تا چندین دسته از کسب و کار برای بازگشایی به سختی یک ماه پس از او دستور داد آنها را بسته است.

میشیگان در سنای جمهوری خواه حزبی منتشر کرده است یک طرح برای بازگشایی دولت در فاز. رهبر اکثریت مایک Shirkey است ادعا این حزب مسئولیت به پیشنهاد یک چارچوب برای Michiganders به “زندگی در حضور Covid-19 با خیال راحت.” قانونگذاران جمهوریخواه کنگره لنت حمایت خود را به یک اعتراض این هفته که به نام های دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer — یک چشم انداز برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا mate — برای شماره گیری به اقامت در خانه سفارش دهید.

دموکرات جیم Ananich به رهبر اقلیت سنا به نام اعتراض یک “کمدی” و اشاره کرد که جمهوری خواهان تا به حال فقط معرفی این قطعنامه که به Whitmer اورژانس قدرت.

“هر سفارش تا کنون — که آیا آنها دوست شده ام هر جنبه ای — آنها را دیده اند و تا به حال مقدار زیادی از زمان برای هضم” Ananich گفت: از Whitmer اقدامات. “شما می خواهم فکر می کنم از هفته گذشته فرماندار است که در حال حاضر برخی از امپراتور در رم.”

قانونگذاران جمهوری خواه در ویسکانسین باید آنقدر بی تاب با Evers ” تصمیم به بستن مدارس برای بقیه سال و گسترش stay-at-home سفارشات تا اواخر مارس که آنها هدف قرار دادن مقامات بهداشتی دولت و تهدید و محدودیت هایی در این فرماندار دموکرات قدرت. آنها به مارک Evers یک “مستبد” و در حال برنامه ریزی یک تظاهرات در ویسکانسین دولت و کنگره در هفته آینده.

و در مینه سوتا, اوباما قانون گذاران amping تا فشار در لیبریا تیم Walz که بارها و بارها به نام زیادی گسترش و تست قبل از بازگشایی بیشتر بخش از اقتصاد است.

مینه سوتا امور خارجه بهداشت ، اسکات Jensen, دکتر گفت Walz باید قانون در حال حاضر به بازگشایی کسب و کار در حالی که در ادامه اجتماعی فاصله و منزوی و آسیب پذیر افراد مسن و کسانی که با شرایط موجود از قبل. جنسن گفت: وجود داشته است, افزایش خودکشی و تماس به سوء استفاده از خطوط یک جنبهی تلفات بحران است.

یک گروه از مینه سوتا آمریکا و در ضمن پیشنهاد توقف Walz اورژانس قدرت. اما اندازه گیری مسدود شده بود در این هفته با اکثریت دموکرات پیوست چند خواهان.

مینه سوتا خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt یک جمهوری خواه تاکید کرد به سیاسی که او نمیخواهد به انتقاد از Walz اما او را به شدت تشویق فرماندار با خیال راحت به باز کردن کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان او می تواند. Daudt گفت: مدل ها نشان می دهد دولت کافی پزشکی ظرفیت تحمل coronavirus بیماران در حالی که آرامش خود را اقامت در خانه به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات در حال نگهداری می شود.

“اگر تعداد واقعی مطابقت ندارد تعداد بالا در مدل ما و اگر مردم احساس فرماندار در زمان بیش از حد بسیاری از اقدامات احتیاطی می تواند وجود داشته باشد برخی از واکنش” او گفت:.

“آنها می خواهند به فرماندار نفع او گفت:” از Minnesotans. “اما ما همچنین یک نگرانی رو به رشد است که این است که باید طولانی مدت اثرات در اقتصاد کشور و به حداقل رساندن که ما نیاز به بازگشت به کسب و کار باز به صورت عادی. ما نیاز به کشف کردن چگونه ما می تواند باز کردن کسب و کار.”

بزرگترین درگیری تا کنون صورت گرفته است در پنسیلوانیا با تصاویر از نمایندگان مجلس با پوشیدن ماسک به آنها رای دادند ricocheting در سراسر وب. خواهان تصویب خود را اندازه گیری اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی حتی پس از دولت, وزیر بهداشت, راشل Levine نوشت که این امر منجر به بیشتر مردم Covid-19 و تضعیف “صداقت و اثربخشی” از دولت را پاسخ.

جمهوری خواه در کنگره Bryan کاتلر که رهبر جناح اکثریت مجلس گفت: این لایحه تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک و درست معافیت فرایند که در آن برخی از شرکت ها اجازه داده شده به کار گیرند در حالی که رقبای خود دستور داده شد بسته باقی می ماند.

“برای من این واقعا ساده” کاتلر گفت. “این در مورد افرادی که می خواهید با خیال راحت به بازگشت به کار.

در سراسر کشور بیش از 661,000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و حداقل 33,049 فوت کرده اند. پنسیلوانیا اقامت در خانه سفارش طول می کشد از طریق پایان ماه آوریل است.

“فرماندار بود تنها چیزی که او می تواند انجام دهد” کروگر دموکراتیک دولت نماینده گفت: گرگ را وتو کنند. “این است که فقط بیش از حد به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>