دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است او حمله خواهد کرد جو بایدن unmercifully به منظور اطمینان از این انتخابات یک انتخاب بین او و جو بایدن — و نه از بالا یا پایین رای به رئیس جمهور را از دست داده و coronavirus.

اسکات واکر دیدگاه های مختلف حداقل زمانی که آن را می آید به ناروا شانس در همه مهم میدان نبرد ویسکانسین.

“من فکر می کنم هنوز هم به آن جوش پایین به یک همه پرسی رئیس جمهور. آنها را ضرب و شتم تا در بایدن و آنها را بالا می برد برخی از نگرانی گفت:” سابق دو دوره فرماندار جمهوری خواه ویسکانسین که از دست داد صندلی خود را در سال 2018 است. اما در پایان اگر مردم احساس خوبی در مورد سلامت خود و دولت از اقتصاد تهمت احتمالا حمل ویسکانسین. اگر نه واکر گفت: “این بسیار مشکل تر است” برای رئیس جمهور.

واکر است که به تنهایی در میان نوسان-دولت اوباما در ارزیابی خود از رئیس جمهور سیاسی چشم انداز. مصاحبه با نزدیک به یک دوجین فرمانداران سابق و اعضای کنگره و دیگر فعلی و سابق رهبران حزب نشان داد گسترده دلهره در مورد تهمت ایستاده شش ماه از انتخابات.

بسیاری از اخم که مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است در حال حاضر hitched به همه گیر; دیگران نقطه به تغییرات جمعیتی در یک بار-قابل اعتماد ایالات قرمز و به چالش در حال اجرا در برابر سخت به تعریف دموکراتیک حریف که تجدید نظر به یک نوار گسترده ای از رای دهندگان. نگرانی صدا را به مجموعه ای از میدان نبرد اخیر دولت نظرسنجی نشان مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با بایدن.

خاصی وجود دارد به مقدار زیادی از حرکت شیفت قبل از انتخابات به خصوص در چنین فرار سیاسی محیط زیست است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک منبع عظیم استفاده و مبارزات انتخاباتی خود را تنها آغاز کرده است پس از رفتن بایدن پايدار تبلیغات — تلاش نیست که هنوز به طور کامل منعکس شده در نظر سنجی عمومی مشاوران او گفت:. هفته گذشته کمپین گردش یک یادداشت به هواداران گفت که تهمت بسته شده بود یک بار قابل توجهی ملی شکاف.

و در طول سال 2016 بسیاری از جمهوری خواهان فکر می کردم او نمی برد.

اما این نه quelled ایران ترس حتی در برخی از سنتی دوستانه متحده است.

گرجستان نمی توان برای یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری از سال 1992. اما در هفته گذشته جمهوری خواهان منتشر شد دو داخلی نظرسنجی نشان دادن گردن و گردن مسابقه که یکی از آنها تا به حال بایدن دقت پیش رو است.

“گرجستان کاملا در معرض خطر برای جمهوری خواهان در سال 2020 — بالا و پایین انتخابات, همه چیز در بازی. داده ها از انتخابات قبلی نشان می دهد این. این اتفاق نمی افتد یک شبه — دموکرات شده اند سود برای سال در گرجستان گفت:” دولت جمهوری رهبری رئیس کمیته Austin اتاق که تجربه عمیق در سیاست گرجستان و به تازگی منتشر شده یک یادداشت هشدار حزب به دولت را به طور جدی.

اتاق های گفت که او با اعتماد به نفس مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت پیروز شویم. اما نگرانی در درون دولت اوباما در حال رشد بوده است به ویژه به دلیل از دولت را تغییر و رشد سریع آتلانتا و حومه که به شدت در برابر جمهوری خواهان در سال 2018 است. سابق جمهوریخواه ایالت Saxby Chambliss اشاره کرد که حومه زنان بوده است “کلید اصلی برای پیروزی جمهوریخواهان” در گرجستان اما شکست از حزب در سال 2018 است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز قابل توجه مردم در انتخابات از آنها و او نیاز خود رای” Chambliss گفت.

این یک داستان مشابه در آریزونا. رای گیری عمومی در طول دوره از بهار همواره نشان داده بایدن پیش رو و اخیر خصوصی ایران بررسی کرده بود معاون سابق رئیس جمهور با کوچک منجر شود. اگر دموکرات ها برنده نشده آریزونا در انتخابات ریاست جمهوری پس از بیل کلینتون در سال 1996 حزب بدبختانه چهار ایالت دفاتر در سال 2018 است.

“این در حال حاضر پخته شده-که در آن خواهد شد یک انتخابات نزدیک در آریزونا از بالا به پایین” گفت: Kirk, Adams, یک دولت سابق مجلس و رئیس سابق کارکنان به کالیفرنیا ، mlb. اگر کسی فقط در حال حاضر شروع به احساس “به دلیل نگرانی از رئیس جمهور فعلی ایستاده به این معنی که آنها نمی شده است توجه کنید.”

بسیاری از روحانی در توجه متمرکز در یک trifecta زنگ کمربند متحده که یکباره مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست جمهوری اما جایی که او در حال حاضر در مسیرهای پیاده روی.

جمهوری خواهان از جمله تهمت خود مشاوران نگران هستند میشیگان. یک فاکس نیوز نظرسنجی صورت گرفته در ماه گذشته نشان داد بایدن پیشرو با 8 درصد; دو اخیر داخلی حزب جمهوری خواه نظرسنجی مشابه تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی اما کوچکتر حاشیه.

دموکرات ها بعید است که به تکرار اشتباه خود از سال 2016 زمانی که آنها موفق به نوبه خود از رای دهندگان لیبرال شهرستان Wayne منطقه ای که شامل به شدت سیاه دیترویت مترو منطقه است. در یک نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب پذیری در دولت جمهوریخواه نامزد جان جیمز روشن ساخته شده در طول یک آنلاین ویدئو کنفرانس با رهبران جامعه در ماه گذشته که با او اختلاف نظر با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آرایه وسیعی از مسائل است.

“رای گیری اطلاعات بسیار در مورد فقط به عنوان آن را در سال 2016” هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت برنده میشیگان گفت: Jase Bolger سابق دولت و مجلس. اما او افزود: “سال 2020 است اما هر چیزی طبیعی است. بله, من نمی خواهم آنچه که من در رای گیری شرکت. اما رای گیری شرکت نمی گیرید انتخابات در پاییز.”

بررسی های اخیر نشان داده اند نیز مغلوب ساختن پیشی جستن در پنسیلوانیا که در آن جمهوری خواهان رنج می برد در سراسر-هیئت مدیره ضرر و زیان در سال 2018 است. دولت و مجلس مایک Turzai اما استدلال رئیس جمهور رویکرد پوپولیستی خواهد بازی خوبی صنعتی و تولیدی-سنگین بخش هایی از دولت و رای دهندگان را به خوبی پاسخ یک پیام از بهبود اقتصادی.

او فکر می کند تهمت می تواند معکوس حومه زیان خواهان رنج می برد در سال 2018 midterms اما خواست رئیس جمهور به چوب به یک نشاط بخشی بشه.

“رئیس جمهور به ماندن مثبت” در اقتصادی پیام Turzai گفت. “من فکر می کنم اگر او می کند که او می تواند بسیار موفق باشد و من فکر می کنم او را برنده پنسیلوانیا است.”

دیگران دلیلی برای نگرانی. سابق پنسیلوانیا در کنگره فیل به زبان انگلیسی گفت: دولت فرماندار دموکرات خواهد در صورت واکنش خود را برای مدیریت از coronavirus اما که رای دهندگان به احتمال زیاد تمرکز هر ناکامی به سمت ملی جمهوری خواهان در قدرت است.

“من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد سرزنش طلبی در, اما که قابل پیش بینی است و من فکر می کنم که رفتن به پیچیده چشم انداز سیاسی برای جمهوری خواهان در ایالت پنسیلوانیا به خاطر آنها حزب با کاخ سفید پس همه منفی در حال رفتن به اولین مجموعه خود را در جهت” گفت: زبان انگلیسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین اوباما نامزد برای پیروزی در ویسکانسین از سال 1984. او غالب کمتر از 1 درصد ساخت آن شاید بیشتر رقابتی از زنگ کمربند متحده است. از رئیس جمهور گرفته شده علاقه زیادی به ویسکانسین و مبارزه کرد و به شدت برای ایران نامزد در هفته گذشته به ویژه انتخابات ریاست جمهوری-تکیه کنگره صندلی.

تامی تامپسون بود که در ویسکانسین طولانی ترین خدمت فرماندار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به بازدید از دولت غالبا. او خواست تهمت به تمرکز بر برنده شدن بیش از زن رای دهندگان او را طولانی با تلاش و پیروزی تکه ارشد رای دهندگان ایم که soured او در طول بیماری همه گیر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کردم به ویسکانسین و صرف برخی از وقت با کیفیت در اینجا بیش از یک بار گفت:” تامپسون.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات می گویند خود را در میدان نبرد انتخابات دیده است یک چشم انداز مثبت از رئیس جمهور کوچک خود را درهم و برهم روزانه جلسات. آنها نقطه به نقطه اخیر سی ان ان نظرسنجی از 15 کلید متحده نشان دادن رئیس جمهور با یک مزیت است. تهمت بود در جریان هفته گذشته در چه مشاوران به عنوان بهبود اعداد.

گروههای کمپین درگیر شدن در یک تلاش عظیم به پایین بایدن. آن را به تازگی راه اندازی تلویزیون دیجیتال و توهین آمیز محور تا حد زیادی در اطراف معاون سابق رئيس جمهور در ارتباط با چین که در آن ویروس نشات گرفته است. تهمت سیاسی عمل شده است همچنین برقراری تماس به میدان نبرد رای دهندگان در این مورد که بایدن نرم در اقتدارگرا کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین پله تا خود را ظاهر عمومی با سفر به آریزونا و پنسیلوانیا چند هفته گذشته.

“در داده های خود ما رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن است در شکل جامد در همه ما کلید متحده است. ما فقط شروع به تعریف جو بایدن با استفاده از رکورد خود را به خصوص در نرمی در چین و آن را کار” گفت: برگ برنده 2020 سخنگوی تیم Murtaugh. “وجود شور و شوق فوق العاده ای در پشت رئیس جمهور است و او ساخته شده است یک توقف نیروی عظیم منهدم کننده مبارزات انتخاباتی است.”

سابق کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. پت McCrory گفت: او با اعتماد به نفس تهمت می نفع خود دولت است که او انجام شده کمتر از 4 درصد در سال 2016. اما با چند رقابتی در سطح ایالت نژاد در انتخابات, فرماندار سابق کمتر بود که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب است به اندازه کافی به جلو و دیگر جمهوری خواهان به پیروزی.

“نگرانی از این است که: آیا او را coattails برای دیگر ادارات از سنا به فرماندار و مهم دیگر نژادها ؟” گفت: McCrory.

هر چند فلوریدا گرفته نسبت به جمهوری خواهان در انتخابات ایالتی اخیر — مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آن را در سال 2016 و حزب برنده مسابقه برای فرماندار و سنا در سال 2018 — بررسی های اخیر نشان داده اند که رئیس جمهور انتهایی خود را به تازگی به تصویب رسید ،

سابق ایالت فلوریدا جورج LeMieux گفت: آن را هوشمند برای مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به تعریف بایدن و نه به او منتقل می کند. اما مانند واکر او استدلال می کردند انتخابات را تا پایان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص چگونه رای دهندگان درک پاسخ او به این بیماری همه گیر.

فلوریدا رای دهندگان هستند “رفتن به ارزیابی او بیش از چهار سال” گفت: “سال 2020 خواهد بود که مهم ترین سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de