سیلویا Fowles, Napheesa ذغال سنگ منجر سیاهگوش گذشته خورشید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مرکز سیلویا Fowles تا به حال 17 امتیاز و 18 ریباند چهار بلوک و دو کمک پیشرو مینه سوتا سیاهگوش به 77-69 برنده بیش از کانکتیکات خورشید در بعد از ظهر یکشنبه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

مینه سوتا بسیج از 11 نقطه کسری در WNBA بازکن فصل برای هر دو تیم.

Fowles شش زمان همه ستاره و بازیکن تنها در مینه سوتا فهرستی از 2015 و 2017 قهرمانی تیم ساخته شده 7 از 11 اهداف رشته.

مینه سوتا به جلو Napheesa Collier, لیگ حاکم Rookie of the Year غلبه شدید ناپاک مشکل به تولید 11 امتیاز و هشت ریباند و چهار پاس گل.

مرکز Kayla الکساندر از میلتون, Ont., کمک دو امتیاز برای مینه سوتا در پیروزی, در حالی که همچنین برداشتن یک جفت از خطا.

سازمان دیده بان | کانادا Kayla الکساندر کمک در Lynx پیروزی:

مینه سوتا سیاهگوش ضرب و شتم کانکتیکات خورشید 77-69, Kayla الکساندر از میلتون, Ont., سوابق 2 امتیاز. 0:19

ذغال سنگ را برداشت سه خطا در یک بدون گل در نیمه اول بود و با ضربه چهارم شخصی در اوایل سه ماهه سوم قبل از کمک به تیم رالی در دوره نهایی. او در نهایت خراب کردن با 1:11 سمت چپ.

دو بار همه ستاره جلو الهام توماس led آفتاب با 20 امتیاز و هشت ریباند و چهار پاس گل و چهار دزد.

DeWanna بونر سه بار همه ستاره که شد به دست آورد و در ماه فوریه در ازای سه دور اول میدارد اضافه شده 19 امتیاز و هشت ریباند برای خورشید است. او 0 تا 6 از 3 نقطه محدوده.

کانکتیکات تحت سلطه نیمه اول برگزاری مینه سوتا به 32.1 درصد عکسبرداری از زمین از جمله 0 8 3-اشاره گر. خورشید چراغ 37-28 در شکستن و خود می تواند منجر شده ام بزرگتر شده است فقیر ناپاک تیراندازی (9 18).

مینه سوتا کاهش کسری بودجه آن به 57-50 بعد از سه چهارم و سیاهگوش که منجر شده بود فقط یک بار در 2-0 یک مزیت است که به طول انجامید فقط 14 ثانیه — در نهایت رفت و برگشت در بالا 60-59 با 6:21 در سمت چپ چهارم در Fowles’ لیآپ.

Lynx در زمان خاموش از آنجا تیراندازی 41.8 درصد از کف برای بازی. کانکتیکات شات 34.8 درصد است.

هر دو تیم بدون بازیکنان ستاره: Jonquel جونز برای کانکتیکات و ادیسه سیمز برای مینه سوتا است.

Rookie به جلو Mikiah هربرت هاریجان می مینه سوتا را در دور اول انتخاب شد استفاده نمی شود.

Allie Quigley اواخر 3-اشاره گر کمک می کند تا آسمان رالی گذشته Aces

Allie Quigley خشک 3-نقطه سبد با 15.3 ثانیه به عنوان بازی شیکاگو آسمان کامل باز گشت به شکست لاس وگاس مطلب 88-86 در بازکن فصل برای هر دو تیم بعد از ظهر یکشنبه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

شیکاگو به ثمر رساند بازی گذشته 11 امتیاز.

Aces نمی, نمره, نهایی, چهار دقیقه با یک ضربه از دست رفته توسط قند راجرز و به دنبال فرصت دیگری هنگامی که توپ به بیرون رفت از مرزهای کردن شیکاگو گردش مالی بی باک امید خود را.

شیکاگو, آسمان گارد Allie Quigley, راست, می رود تا به ساقه در مقابل لاس وگاس مطلب گارد Kayla مک براید در طول نیمه دوم روز یکشنبه در برادنتون فلوریدا. (فلن M. Ebenhack/آسوشیتد پرس)

Kahleah کوپر led شیکاگو با 18 امتیاز Gabby ویلیامز پمپ در 14 Azura Stevens سون در 14 و Quigley, به پایان رسید با 10.

فرشته McCoughtry ریخت و در 25 امتیاز برای لاس وگاس در یک گرند بازگشت به اقدام پس از یک حرفه ای-تهدید و آسیب است. یک’ja Wilson اضافه شده 22 امتیاز و 11 پرتاب ریباند برای این مطلب.

McCoughtry که تا به حال بازی های برگزار شده پس از سال 2018 به دلیل صدمات زانو امضا شده با لاس وگاس به عنوان یک عامل رایگان در فوریه. او ساخته شده است که پنج All-Star Game ظاهر و بیش از 5000 حرفه ای امتیاز.

Dearica Hamby ارائه شده 14 امتیاز و هشت ریباند کردن لاس وگاس نیمکت. او تا به حال گذشته این تیم امتیاز در یک لیآپ در 4:29 خوانده شده را علامت.

این مطلب بودند که بدون بهره گیری از 3 نقطه سبد خرید. آنها 0-برای-5 از محدوده زمانی. آسمان شد 9-برای-27 از راه دور.

Aces ساخته شده است چند دو رقمی تنها منجر به شیکاگو تظاهرات کردند. آسمان کمرنگ یک 86-77 سوراخ به 86-85 قبل از پیروزی شات.

در اختیار داشتن قبل از مصرف سرب شیکاگو تا به حال سه شانس به جلو بروید گم, دو عکس و سپس ارتکاب یک گردش مالی با 39 ثانیه به سمت چپ.

McCoughtry از دست رفته یک بلوز و منجر به شیکاگو فاصله برای راه اندازی برنده دنباله.

آسمان به ثمر رساند آخرین 10 امتیاز از نیمه اول به جلو و در 48-46 در شکستن. کورتنی Vandersloot ارسال شده هشت امتیاز است که افزایش.

McCoughtry و ویلسون برای اختصاص نیمی از لاس وگاس ” را در نیمه اول با امتیاز. این مطلب پس از آن گل اول 10 امتیاز از نیمه دوم به بازسازی خود منجر به یک دوجین.

Billings’ حرفه ای-بهترین تفرج کمک می کند تا رویای شکست بال

Monique, Billings, گل حرفه ای-بالا 30 امتیاز برای عکسبرداری آتلانتا رویا در یک 105-95 پیروزی برابر دالاس بال در بازکن فصل برای هر دو تیم یکشنبه در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

Billings یک رو به جلو ساخته شده 10 از 14 عکس از زمین و رفت 10-برای-12 در خط ناپاک در حالی که کشیدن در یک بازی-بالا 13 ریباند. هم تیمی الیزابت ویلیامز ساخته شده تمام هفت از تلاش های خود از کف در راه به 17 امتیاز.

Betnijah Laney 19 و Chennedy کارتر 18 امتیاز نیز افزایش رویایی که به ثمر رساند بازی را به هشت امتیاز. Shekinna Stricklen, رو به با چهار 3-نقطه سبد متصلب تا 16 امتیاز.

آتلانتا ساخته شده 30 از 34 رایگان می اندازد.

Billings, یک سوم سال pro حال قبلی حرفه ای بالا در مجموع 16 امتیاز در یک بازی در ماه ژوئیه گذشته. او نیز تا به حال یک بازی-بالا دو عکس های مسدود شده در روز یکشنبه بازی.

Arike Ogunbowale و Allisha خاکستری به ثمر رساند 19 امتیاز هر کدام برای بال, که همچنین دریافت 18 امتیاز و 10 ریباند از ایزابل هریسون. Tyasha هریس تا به حال 13 امتیاز و Satou Sabally عرضه 11 امتیاز.

آتلانتا رویای جلو Monique, Billings, بالا می رود تا به ساقه در مقابل دالاس بال رو به جلو Satou Sabally, پایین, چپ و گارد Allisha خاکستری, راست, در طول نیمه دوم یک WNBA بسکتبال بازی چهار شنبه, جولای 26, 2020, در برادنتون فلوریدا. (فلن M. Ebenhack/آسوشیتد پرس)

بال تکیه بر محیط, نمره, هدف قرار دادن 13 از 28 عکس از 3 نقطه محدوده. اما آنها از دست رفته خود را نهایی پنج عکس از جمله چهار از 3 نقطه محدوده.

دالاس ذخایر برگزار شد 35-5 به ثمر رساند edge اما این کافی نیست.

آتلانتا به سختی کشیدن دور.

رویایی به نظر می رسد برای به دست آوردن کنترل با پنج مستقیما نقاط میدوی را از طریق سه ماهه چهارم ساختمان 93-81 لبه. بال در پاسخ با شش امتیاز در 25-دوم span نتیجه در آتلانتا فاصله با 3:14 سمت چپ.

دالاس بود و در 97-95 قبل از آتلانتا ویلیامز گل از خط با 1:25 به رفتن. بیلینگز و سپس غرق شد و دو پرتاب آزاد با 47 ثانیه بازی به گسترش حاشیه.

رویای شات 63.6 درصد (21-برای-33) در نیمه اول در عین حال رهبری تنها 53-49 در شکستن.

خاکستری و هریس هر دو ذخایر هر دو تا به حال 11 امتیاز در نیمه اول برای دالاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>