غازی عینتاب ترکیه—روسیه و نیروهای وفادار به بشار اسد پرداخته اند آنچه به نظر می رسد مرگ ضربه به سوریه و مخالفان در طول دو هفته گذشته و با آن هر جزئی امیدوار است که ممکن است درنگ از حافظه از بهار عربی.

پس Jan. 28 روسیه و نرم افزار-نیروهای اسد, کشف و ضبط بیش از 30 مایل از خاک های شورشی برگزار امتداد بزرگراه M5 در استان ادلب عمده شاهراه که لینک دمشق به سوریه مرکز تجاری حلب. جاده شمال امتداد باقی مانده اند خارج از کنترل رژیم از اواخر سال 2011 است.

پس از Feb. 6 سقوط سراقب آخرین بزرگی مخالفت دژ واقع در بزرگراه فقط تعداد انگشت شماری از روستاهای کوچک در حال حاضر باقی می ماند مسدود کردن رژیم مسیر در امتداد این مسیر به شهر حلب که در حال حاضر تحت اسد را کنترل کنید.

ترکیه, آخرین طولانی حامی مخالفان ثابت کرده است که قادر به مداخله موثر است. در روز سه شنبه ویژه ایالات متحده فرستاده جیمز جفری سفر به آنکارا برای دیدار با مقامات ترکیه در چه دومی امیدوارم که منجر به ملموس ناتو پشتیبانی گسترده ای برای رویارویی با روسیه است. اما به عنوان آنکارا به دنبال کمک های خارج از کشور روسیه و نرم افزار-نیروهای اسد همچنان به دور تراشه در آنچه باقی مانده از مخالفان-برگزار خاک در سوریه است.

پس از سقوط سراقب ترکیه نیروهای مسلح مستقر کرده اند خود بزرگترین نظامی و در عین حال به تقویت نیروهای مخالف در شهرهای اطراف شهر ادلب به ویژه Taftanaz پایگاه نظامی آوردن تعداد کل نیروهای ترکیه در منطقه به 9,000. این کاروان شامل صدها زرهی و کامیون و ده ها تن از مخازن ویژه-نیروهای و رادار-تجهیزات متراکم.

در عین حال با وجود این قابل توجهی نشان می دهد از نیروی, نیروهای ترکیه از هیچ تلاشی برای متوقف کردن روسیه و یا رژیم اسد را ادامه داده و پیشرفت در طول M5 و یا در جای دیگر.

در طول پنج شنبه و نرم افزار-نیروهای اسد ساخته شده اقصر طرق غرب از M5 به سوی مرز ترکیه در نظر گرفتن این شهر از کفر استان حلب در تلاش برای تقسیم شمال و جنوب می رسد از ادلب به جیب جداگانه.

مدت کوتاهی پس از آن نرم افزار-نیروهای اسد بمباران نیروهای ترکیه در Taftanaz, کشته شدن شش نفر و زخمی شدن پنج نفر در یک حمله شبیه به یکی که به کشته شدن هشت نیروهای ترکیه یک هفته پیش از آن. در هر دو موارد مرگ سربازان ترکیه به ارمغان آورد محکومیت قوی از سیاستمداران خانه بازگشت اما چیزی برای تحریک ملموس و پاسخ بر روی زمین است.

شاید از بزرگترین نگرانی روسیه-حمایت پیشبرد آورده pro-نیروهای اسد را در عرض کمتر از پنج کیلومتر از شهر ادلب به مخالفت با گذشته پایتخت و بزرگترین مرکز جمعیت که بیرونی می رسد در معرض رژیم توپخانه و سلاح های سنگین.

ادلب را تصرف و یا حتی راه اندازی یک حمله در اطراف آن را تهدید به جرقه چه می تواند تبدیل به بزرگترین واحد خروج مردم از سوریه به تاریخ. سه میلیون نفر به دام افتاده در استان به عنوان یک کل.

تروریستی عامل

ایالات متحده و اروپا که از ترس در میان کسانی که فرار می تواند تعداد زیادی از القاعده مرتبط اند.

“ما بسیار نگران این” جیمز جفری ایالات متحده فرستاده ویژه برای ائتلاف جهانی برای شکست داعش گفت: روز شنبه ، “ما می تواند یک عمده پناهندگان بحران در دست ما با میلیون ها نفر از مردم است.” او تخمین زده می شود در میان آنها برخی از 7000 تا 10000 اعضای al-Nusrah یک گروه جهادی در اصل وابسته به القاعده که نامش تغییر کرده است و تعلقات ظاهری در طول زمان است. “برخی از کسانی که در حال تروریست های بین المللی گفت:” جفری. “ما همچنین دیگر بین المللی گروه های تروریستی وجود دارد القاعده شاخه و ایسیس.”

در طول هفته ایالات متحده هواپیما و هواپیماهای بدون سرنشین بودند اندیش پرواز در سراسر نقاط استان ادلب و شرق مدیترانه ظاهرا انجام عملیات اطلاعاتی.

در روز شنبه یک هیئت روسی در آنکارا به این نتیجه رسیدند یک دور از مذاکرات با مقامات ترکیه بر سرنوشت استان ادلب که تولید هیچ نتیجه ای. بسیاری احساس می کنید که آنکارا قادر خواهد بود خود را در آن به زندگی می کنند تا به تعهدات خود را برای حفاظت از سوریه و با baited نفس برای نتایج حاصل از جفری بازدید امیدوار است که افزایش متحده نقشی می تواند تغییر زمان تعادل است.

روسیه FRENEMY

بخشی از ناتوانی ترکیه به عمل است که با توجه به فشار در خانه. یک گروه کر در حال رشد از سکولار ترکیه احزاب مخالف تبدیل شده اند که به طور فزاینده ای با نفوذ در داخل کشور, در علاوه بر این به برخی از اردوغان متحدان خود آغاز کرده است آشکارا خواستار آنکارا به دبه در تعهدات خود به سوریه و مخالفان عادی سازی روابط با سوریه و نزدیک مرزهای خود به سوریه. قبل از هر چیز در میان این Kemalist CHP را شکست داد اردوغان حزب عدالت و توسعه در استانبول ژوئن 2019 انتخابات محلی یک ضربه خرد کردن به رئیس جمهور ترکیه که خود نشان دهنده کاهش داخلی تصویب.

بعلاوه ترکیه مشتاق است به از دست دادن ارتباط آن با روسیه متحد که در آن متعهد شده است برای کار با کاهش نفوذ در سوریه از حزب کارگران کردستان (پ. ک. ک) یک کرد تجزیه طلب و در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده گروه تروریستی داعش در ترکیه که در سوریه شعبه بوده است به شدت مورد حمایت ایالات متحده به دلیل آن نقش مهمی را پیشرو نیروهای زمینی در برابر به اصطلاح “دولت اسلامی”. (در این پیچیده سوریه چشم انداز زمانی که رئیس جمهور تهمت سعی در کنار گذاشتن این مبارزان او را به عقب البته تحت فشار از نظامی خود و بسیاری در کنگره که به طور معمول در حمایت از او. مسکو به سرعت با بهره برداری از هرج و مرج است. )

آنکارا نیز متکی به روسیه برای کمک به تقویت اقتصاد خود را در یک رکود پس از شروع ترکی ارز بدهی بحران در اوایل سال 2018 است. در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با پوتین در اوت. 27 رئیس جمهور اردوغان گفت که او می خواست به چهار برابر ترکیه سالانه تجارت دو جانبه با روسیه از 25 میلیارد دلار به 100 میلیارد دلار و ادامه همکاری مفید میان دو کشور در بخش انرژی و دفاعی کشور ،

در حال حاضر قادر به جمع اوری اهرم برای متوقف کردن روسیه به رهبری حمله به اردوغان و حزب عدالت و توسعه مجبور شده اند به تماشای مداوم تحولات در ادلب با آرام ناامیدی.

علاوه بر از دست دادن سرزمین های بسیاری در سوریه, ترس آنها شاهد آغاز پایان حمایت خود را از ترکیه حامی که با حوصله تلاش برای متوقف کردن روسیه حمله رعد اسا باید حذف هر گونه تظاهر در مورد آنکارا برای حمایت از آنچه انقلاب سوریه.

ترکیه جولان

“ترکیه ناتوان است برای متوقف کردن روسیه حمله می گوید:” Ammar al-Osman یک روزنامه نگار مستقر در شهرستان ادلب شده است که گزارش از خط مقدم. “تا آنجا که به نظر می رسد به ما این کمپین پذیرفته شده توسط آنکارا. تا زمانی که روسیه و رژیم نمی پیشبرد تمام راه را به مرز ترکیه اجازه خواهد داد که آن را.”

عمار و بسیاری دیگر بر این باورند که ترکیه اجازه داده است روسیه به وضع ادعای M5 بزرگراه در حالی که آنکارا نگه می دارد به یک جیب خاک در امتداد آن مرزی که در آن مخالفان و ادلب را سه میلیون نفر باقی می ماند بدون تهدید رژیم سوریه دارایی و یا ایجاد یک جدید پناهنده بحران است.

“اردوغان در تلاش است به فشار نظامی علیه روسیه بلکه ایجاد یک راهرو در اطراف M5 در رسیدن به ترکیه توپخانه است که می تواند در دفاع و جایی که این پناهندگان می تواند میزبانی بدون عبور از ترکیه می گوید:” Soner Çağaptay یک ترکیه کارشناس در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک و نویسنده اردوغان امپراتوری: ترکیه و سیاست خاورمیانه. “اسد و روسیه احتمالا اجازه ترکیه نگه داشتن مقدار کمی از خاک” گفت: روزانه وحش. “آنها می خواهند برای کنترل قلمرو به عنوان آنجا که ممکن است,” او گفت: “آنها همچنین می خواهم به عنوان تعداد کمی از مردم در آن را به عنوان ممکن است به خصوص کسانی که با مخالفت همدردی.”

Çağaptay می گوید اسد و روس ها را “مشکل” و اجازه دادن به آوارگان داخلی “توده ای به این خاک در امتداد مرز ترکیه” و نشان می دهد “احتمالا 1000 مایل مربع باقی خواهد ماند در دست است.”

بسیاری در داخل حاکم حزب عدالت و توسعه در حال حاضر شروع به آماده شدن برای چنین یک احتمال است.

“من از صحبت با مقامات حزب عدالت و توسعه که به من گفت که آنها آماده برای حالات که در آن رژیم قطاری ادلب ایجاد یک موج بزرگ از مردم آواره می رسند که در مرز و نیاز به میزبانی” Gonul Tol, مدیر خاورمیانه موسسه مرکز برای مطالعات در واشنگتن دی سی گفت: روزانه وحش. “دولت ترکیه در حال حاضر شروع به ساخت اردوگاه در سوریه در امتداد مرز به آماده شدن برای این سناریو. با این حال هنوز هم وجود دارد برخی از ترس بر خود ترس است که آنها نمی خواهد بود قادر به جذب تمام کسانی که می آیند و که فشار می آید به پرتاب برخی از خواهد شد که اجازه ورود به ترکیه خود را.”

دور از اوایل سند چشم انداز از انقلاب و تغییر است که به نظر می رسید در درک سوریه و مردم در سراسر خاورمیانه نه سال پیش جوانان از بهار عربی در حال حاضر پیدا کردن خود را کاهش می یابد به زندگی در یک کفل منطقه در امتداد مرز که تابع نظر می رسد محدود به تامین هدفی را در برابر دو خطر پناهندگان و مسلح کردها را تهدید به ریختن در سراسر.

اخیر روسیه حمله نشان می دهد که سخت شعارهای شاغل در سال های گذشته توسط آنکارا در حمایت از انقلاب است evanesced راه آن را با کشورهای دیگر شده است و تابع سیاست واقعگرایانه.

پیش بینی مسکو از جیب در امتداد مرز مربوط به سایر ترکی سرزمین های اشغالی در شمال حلب رقه و حومه شهر حسکه در سوریه یادآوری عمار یک نسخه ترکیه از اسرائیل در بلندی های جولان.

“درست مثل اسرائیل از بلندی های جولان به دیده بانی و سازمان دیده بان برای دشمنان آن ترکیه را برای رفتن به نگه داشتن یک تکه کوچک از ادلب برای خود در جهت حفاظت از مرز خود را و مطمئن شوید که پ. ک. ک نمی صلیب,” او گفت:. “با این حال علاوه بر این, آنها نیز به دنبال ما کردند. آنها نمی خواهند ما آمده است [سراسر] یا نه.”

‘پناهندگان به خانه’

استان ادلب است که در گذشته مخالفت دژ در سوریه است. پس از 2018, آن را تبدیل به خانه را به صدها نفر از هزاران نفر از انقلابیون و چریک ها که فرار دیگر نقاط کشور گرفته شده توسط نرم افزار-نیروهای اسد پس از آنها حاضر به آشتی با رژیم است. شد ادلب به سقوط آنها خواهد بود مجبور به فرار به ترکیه و یا بازگشت به دولت شدند. برای بسیاری از دومی یک گزینه نیست.

“به هر انقلابی/عدو متولد شده در شهر حلب … ما سوگند به خدا شما هرگز دیدن این شهر دوباره تا زمانی که شما زندگی می کنند” اعلام کرد کرایه Shehabi عضو پارلمان سوریه از حلب و یک تاجر برجسته فوریه. 3 Facebook پست است که پس از حذف شده است. “شما حتی نمی خواهد در اینجا به خاک سپرده هنگامی که شما می میرند. خود را کثیف شرارت خواهد بود پاره پاره از زمین برای همیشه لطفا برای. تمام انقلابیون خائن هستند.”

همراه با گسترده گزارش از توده دستگیری از مردم در سوریه مخالفت چه کسی را انتخاب کرده اند به بازگشت به دولت برگزار مناطق در سال های اخیر, اظهارات مانند آنهایی که ساخته شده توسط Shehabi باید تقویت این اعتقاد در میان بسیاری از سوری ها بودند که آنها را به بازگشت به آنها می شود بازداشت شکنجه و یا کشته شدند.

متاسفانه, ورود به ترکیه نیز تضمین کند. آن را در حال حاضر میزبان 5 میلیون پناهجوی سوری و هر گونه تمدید هجوم آوارگان سوری در حال فرار از روسیه-رژیم حمله در استان ادلب را تهدید به فشار جمعیت کشور ترکیه گذشته نقطه شکستن آن.

“چند وجود دارد مسائل در ترکیه که متحد کردن جمعیت از جمله کسانی که عشق و نفرت اردوغان می گوید:” Soner Çağaptay. “مسئله پناهندگان اما یکی از آنها است. پس از سالها سخاوتمندانه میزبانی چندین میلیون سوری ترکان از همه گرایشهای سیاسی تبدیل شده اند در برابر آنها تا حد زیادی به دلیل رکود اقتصادی اخیر. حتی اعضای اردوغان رئیس جمهور خود حزب عدالت و توسعه که از او حمایت در بسیاری از هر چیز دیگری می خواهید برای دیدن پناهندگان را ترک کنند.”

داخلی ترکیه تقسیم

ترکیه تمایل به شرکت نظامی در ادلب را به حمایت از مخالفان با وجود آنکارا قابل توجه حضور نظامی نیز بخشی از توان داخلی کشور تقسیم شده است. اردوغان که تصویب رتبه بندی در حال حاضر شناور در حدود 40 درصد است مشتاق برای جلوگیری از رفتار است که می تواند بیشتر تقویت کرد.

“اگر این بود که در اواخر سال 2016 پس از شکست کودتا زمانی که بسیاری از کشور ایالات اطراف او اردوغان را عمل جسورانه تر به مرگ سربازان ترکیه گفت:” Tol. “با این حال پس از ژوئن 2019 از دست دادن [استانبول] او نمی تواند هر گونه خطرات. بسیاری از ترک ها که نمی, حمایت اردوغان مشاهده ترکیه کمک به مخالفان از سال 2011 و حضور نظامی در سوریه به عنوان ذاتا بی ثبات و مسئول باعث دو جنگ و پس از آن پناهنده بحران است که به دنبال. مردم خواستار آنند که نیروهای ترکیه امن نگه داشته و گفت که نبود جنگ ما آغاز خواهد شد.”

در سپتامبر. 24, CHP میزبانی آن “بین المللی کنفرانس سوریه” در استانبول خواستار برقراری مجدد روابط مستقیم با دمشق و به منظور تسهیل در سوریه,’ بازگشت به زندگی خود را در بازگشت به خانه “به عنوان آزادانه به عنوان امکان پذیر است.”

بسیاری از انتقاد این کنفرانس از جمله بیش از حد بسیاری از طرفدار اسد آمار و ارقام در حالی که به استثنای اعضای اپوزیسیون. مدت کوتاهی پس از آن در دسامبر. 23 CHP سخنگوی Faik Öztra میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او ناودان کنونی ترکیه سیاست دولت در سوریه که از او به عنوان “به طور فزاینده ای آسیب رساندن” به ترکیه در امور خارجی و اقتصاد است. او ابراز مخالفت نیز به تابعیت سوری در ترکیه است.

چنین تمایلات و حتی گسترش به برخی از اردوغان متحدان خود. Dogu Perincek رئیس مائوئیست چپ حزب میهنی و تلخ حریف از پ. ک. ک تبدیل به یک متحد نزدیک اردوغان در سال 2015 که دومی اعلام کرد دولت خروج از یک توافق آتش بس با عراق ،

از آن پس بسیاری از Perincek حامیان منصوب شده اند به رتبه بندی بالا در موقعیت های نظامی ترکیه به ویژه پس از شکست 2016 ترکیه کودتا که منجر به پالايش هزاران نفر از اعضای اسلامگرای “گولن” جنبش بوده است در پشت تلاش.

Perincek است همچنین بنیانگذار چه شده است لقب “Eurasianist” جنبش در ترکیه که خواستار نزدیک ترکیه روابط با روسیه و چین است. در هسته که ایدئولوژی این باور است که ترکیه باید به برقراری مجدد روابط با و کمک به تقویت رژیم اسد به عنوان بهترین راه مقابله با نفوذ پ. ک. ک در سوریه است که در هسته ایالات متحده آمریکا-حمایت سوریه نیروهای دموکراتیک و یا SDF.

“Perincek یک شکل در سیاست ترکیه که مشت راه بالاتر از وزن خود را گفت:” Tol “با وجود داشتن تقریبا هیچ حضور در مجلس ترکیه. هنگامی که اردوغان کاهش یافته است تلاش برای مذاکره با کردها او یک متحد ایدئولوژیک. او معتقد است تنها راه برای خلاص شدن از پ. ک. ک و SDF در سوریه متحد با رژیم سوریه. او به رسمیت می شناسد که حکومت سوریه به سرکوب کردها خودمختاری و حقوق در گذشته و معتقد است که شاید می تواند آنها را متقاعد به انجام این کار دوباره.”

شاید به عنوان یک نتیجه, اردوغان را داد با Perincek در سال 2015 به قبل گسترده تر تغییر در سیاست که در آن سال نسبت به ایجاد روابط حسنه با روسیه یک کشور با تاریخی روابط به پ. ک. ک. که آنکارا امیدوار به بهره برداری به منظور مبارزه با این گروه افزایش در سوریه است. پس از ایالات متحده عقب نشینی از بخش هایی از شمال شرق سوریه زیر ترکیه اکتبر 2019 مبارزه با SDF روسیه است پر از جای خالی برای تبدیل شدن به حتی بیشتر موثر با کردستان ،

فقط به عنوان بسیاری از جهان غرب منتقل اولویت های خود را و تا حد زیادی رها شده در سوریه پس از ظهور داعش تهدید آمریکا-حمایت پ. ک. ک وابسته SDF گروه در سوریه مجبور آنکارا به تمرکز در هزینه از آن استفاده می شود برای حمایت از.

ترکیه تغییر موضع در قبال سوریه شد و شاید برای اولین بار علنا اذعان کرد در Oct. 14 میان ترکیه به رهبری حمله کردی SDF نیروها در شمال شرق سوریه. که روز قبل از برنامه ریزی سفر به آذربایجان, اردوغان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او “هیچ مشکلی” با استقرار رژیم اسد نیروهای نظامی به مرز سوریه و ترکیه شهر کوبانی تا زمانی که آن را به معنای خروج از عراق تحت سلطه SDF.

حالا چه باید کرد ؟ اگر بلند مدت واقع گرایانه تضمین ایمنی ارائه شده توسط اسد و روس ها برای کسانی که در سوریه در حال حاضر به دام افتاده در ادلب کامل عادی سازی روابط با دمشق به خوبی می تواند در راه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de