پناهندگان سوری که از دست رفته 7 کودکان در هالیفاکس خانه آتش انتشار بیانیه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Ebraheim و کوثر Barho با انتشار بیانیه ای روز شنبه به مناسبت چهارشنبه اولین سالگرد غم انگیز آتش سوزی که منجر به کشته شدن هفت تن از فرزندان خود را.

این Barho کودکان — Ahmad, 14; رولا, 12; Mohamad, 9; Ola, 8; Hala, 3; Rana, 2 و چهار-ماه-پیر عبدالله — همه فوت کرد زمانی که آتش از طریق خود Spryfield house on Feb. 19, 2019, فقط بعد از نیمه شب.

تنها پدر و مادر موفق به فرار شدند اما پدر Ebraheim دریافت سوختگی های جدی و از آن پس تحت چندین عمل جراحی.

ادامه مطلب: پدر از کودکان و نوجوانان 7 کشته در هلیفکس آتش همچنان راه طولانی برای بازیابی

این East Hants کمک به پناهندگان تیم (قلب) که کمک به خانواده در زمانی که آنها وارد شده اند در سال 2017 به عنوان پناهندگان منتشر شد بیانیه ای از طرف پدر و مادر.

“ما می خواهیم برای ارائه به ما عمیق ترین قدردانی به هزاران نوا Scotians که به ما نشان داده اند خود را به عشق و حمایت بیش از سال گذشته” Ebraheim و کوثر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“از دست دادن بسیار زیاد است و ما از دست فرزندان ما در هر روز است.

پرینت این

“هنوز هم ما در بر داشت آسایش در محبت غریبه ها در شجاعت از اولین پاسخ دهندگان در تعهد حرفه ای بهداشت و درمان و در احساس تعلق به ما ارائه شده توسط این جامعه است. ما را حفظ خواهد کرد و هر یک از شما در قلب ما برای همیشه.”

ادامه مطلب: Dalhousie پرستاری grads گیاه درخت در حافظه Barho کودکان

قلب گفت که آن را همچنان به سوگواری از دست دادن “هفت زیبا Barho کودکان است.”

“زندگی ما شادی و عشق و زندگی ما نیز باید فاجعه ای بزرگ و از دست دادن. در سال گذشته تنها چیزی که به همان سطح به عنوان غم انگیز از دست دادن 7 هفت فرزند ما عاشق شد و غلیان احساسات همدردی و حمایت از جوامع هر دو دور و نزدیک” تیم اعلام کرد.

در سپتامبر 2019, Halifax منطقه ای آتش نشانی و اورژانس (HRFE) گفت: آن قادر به تعیین آنچه باعث آتش سوزی در کوارتز درایو.

ادامه مطلب: هالیفاکس آتش طبقه بندی علت مرگ Spryfield فروغ به عنوان نامشخص

در غرب خیابان ایستگاه آتش که در آن به روز رسانی صورت گرفت HRFE رئیس کن Stuebing گفت: بخش “بررسی هر خیابان در دسترس است” اما هنوز هم قادر به تعیین دقیق علت است.

“ما اعتقاد داریم که آتش آغاز شده و در طبقه اصلی اتاق نشیمن منطقه در نزدیکی یک کوچ” Stuebing گفت. “ما نیز با اعتماد به نفس وجود نداشت برق خطا و یا نقص. محققان مشخص قطع کننده مدار به برق قرنیز بخاری در موقعیت خاموش قبل از آتش معنی وجود دارد هیچ قدرت به حرارت دادن منابع از خانه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Stuebing گفت: سازمان آتش نشانی ادامه خواهد داد به بررسی علت آتش اگر اطلاعات جدید در دسترس می شود.

-با فایل های از گریم بنیامین ربکا لاو و کانادا را فشار دهید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>