منچستر N. H. — تمام روز شنبه, پیت Buttigieg در زمان تگرگ از انتقاد از جو بایدن در مورد جوانی و بی تجربگی است. شنبه شب Buttigieg در نوع پاسخ داد قبل از ازدحام از فعالان حزب در حالی که بایدن به سختی نشان داد.

دو پیوست بقیه دموکراتیک زمینه در SNHU عرصه اینجا گرفتن نوبت صحبت به هزاران riled تا مترقی. جمعیت در اطراف بسیج سناتور برنی ساندرز و ارائه مشتاق حمایت از الیزابت وارن که تضعیف در پای صندوق های رای و به شدت نیاز به یک پست-آیووا گزاف گویی.

سه روز قبل از هنوز-بی قراری, نیوهمشایر, اولیه, 10 نامزد مشترک یک مرحله در دولت برای زمان نهایی سالانه مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه شام. در اینجا ما شش takeaways از بزم.

بایدن v. Buttigieg

Buttigieg نیست ذکر است معاون رئیس جمهور سابق با نام اما او را ندارد. پس از بایدن روز را صرف پاره شدن به Buttigieg برای عدم وجود خود را از هر چیزی بیشتر از شهر های کوچک شهرداری تجربه Buttigieg زمان مرحله اول و عقب زده.

Reprising انتقاد خود از استقرار واشنگتن — در حالی که عدم ذکر مورد علاقه خود را به پیوستن به این که استقرار خود را در مسابقه شکست خورده برای کمیته ملی حزب دموکرات صندلی — Buttigieg تشبیه تجربه خود را به شهردار منچستر.

که او گفت: “بسیار نقطه. چرا که آمریکایی ها در روستایی کوچک در شهرها در جوامع صنعتی و بله در جیب کشور ما بزرگترین شهرستانها در حال خسته شدن کاهش می یابد به یک punchline با سیاستمداران واشنگتن.”

وجود دارد بیشتر در محل کار در اینجا از یک جنگ لفظی بین متزلزل بایدن و صعودی Buttigieg. هر کمپین داوطلبان ارائه می دهد یک انتخاب در مورد چقدر تمرکز به جای در آینده در مقابل گذشته در سوابق خود را و مخالفان خود را’ در مقابل آرمان های خود را و برنامه های خود را.

در اوایل روز شنبه بایدن انتخاباتی منتشر دیجیتال آگهی تمسخر Buttigieg رکورد — “پیت Buttigieg احیا پیاده از مرکز شهر ساوث بند” یک راوی intones — و بسته شدن با پیام “ما در حال انتخاب یک رئیس جمهور. آنچه که شما انجام می شود مهم است.”

آن شب Buttigieg چرخید جایگزین کرد و گفت که او در حال اجرا است نه تنها برای پایان دادن به دوران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما به “راه اندازی این دوره است که باید بعد آمده است.”

Paging تام پرز

در حزب تابستان کنوانسیون در همان عرصه چهار سال پیش پس از آن-دموکراتیک ملی رئیس کمیته Debbie Wasserman Schultz heckled شد و تا به حال برای جلوگیری از سخنرانی او بیش از شکایات در مورد حزب را درمان ساندرز مبارزات انتخاباتی.

در این سال تام پرز رئیس کنونی که زیر آتش برای آیووا انجمن افتضاح شد و در اصل قرار بود یکی از سخنرانان اصلی اما لغو ظاهر خود را تا اواخر او باقی مانده در زبان برنامه. محلی حزب تا به حال هیچ نظر.

حزب خودی بودند که در این مراسم مورد سوال که آیا پرز نبود در مرحله, در تلاش برای جلوگیری از یک سخنرانی تلویزیونی زد و خورد میان دموکرات ها.

بایدن است … meh

ترک آن را به بایدن برای نشان دادن آنچه در یک سخنرانی بهتر مناسب برای تاون هال برای تلفن های موبایل مانند یک کاورنو عرصه است.

آن بزرگ نیست.

بایدن البته با شروع از یک نقطه ضعف است. او همه اما اذعان نیوهمپشایر در مناظره روز جمعه, داوطلب “من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یکی را در اینجا.”

یک روز بعد بیش از چند نیوهمپشایر رای دهندگان وارد SNHU عرصه سر در گم است که او می خواهم می گویند که. خود را تشویق بخش کوچک بود — یک گوه در گوشه ای از میدان جنگ. خود داستان گفتن بود هیچ بدتر از دیگر پایین تر-رای گیری نامزد.

اما برای یک معاون سابق رئیس جمهور که نیاز به نوبه خود مبارزات انتخاباتی خود در اطراف, آن را نمی خواهد به عنوان یک فرصت به دست گرفت.

بایدن در زمان یک چاقو در ترمیم روابط و گفت که در نیوهمپشایر “شما می دانید که چگونه برای اجرای انتخابات است.”

وارن برنده سازماندهی نبرد

با وجود عمده هر نامزد هل دادن حمایت خود را برای حضور در این رویداد آمد دموکرات ها هیچ جا به تطبیق اندازه مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت زمانی که او در همان عرصه در ماه اوت گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک رکورد جدید در زمان besting التون جان و کشتی کج و مبارزات انتخاباتی گفت: آنها انتظار دارند همان وقتی که او برمی گردد در دوشنبه شب قبل از انتخابات.

مبارزات به طور سنتی با استفاده از مهمانی شام خود را به آزمون get-out-the-رای عملیات. هنگامی که اتوبوس پر از دانشجویان آمد تا از همسایه ماساچوست در طول این حزب در تابستان کنوانسیون وارن شد به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان برنده سازماندهی نبرد. وارن برنده دوباره پنج شنبه شب با بیش از یک چهارم از کرسی پر از حامیان در مبارزات انتخاباتی او را teal-رنگ تی شرت و مطابق هماهنگ LED دستبند.

ساندرز حامیان مسلح بودند با روشن و درخشان به رنگ ارغوانی “برنی” نشانه. Buttigieg حامیان به حال چهار پا “Boot-Edge-لبه” نامه های آنها می خواهم به نگه دارید تا سربار.

بایدن از دست داد. خدمه خود را در زمان فقط یک خرده از کرسی های تاریک بخش از عرصه کوچکتر از حامیان Deval پاتریک فرماندار سابق همسایه ماساچوست است که رای گیری در پایین تک رقمی.

این “برنی مردم”

مهم نیست که چه کسی نامزد است که آنها نیاز ساندرز رای دهندگان به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

که می تواند یک مشکل برای Buttigieg بود که تنها نامزد برای دریافت boos heckles و شعارهای از جمله “وال استریت پیت” و “مدیکر برای همه” از ساندرز’ حامیان.

نشسته در ساندرز’ بخش, تحقیر خود را برای Buttigieg بود و شفاف. عملا هیچ یک کف هنگامی که او در زمان مرحله و یا پس از سخنرانی خود.

هر دو بایدن و ctq دریافت milquetoast استقبال از برنی تشویق بخش است. و زمانی که بایدن در زمان مرحله Sanders, حامیان کردم تا دوباره پر کردن خود را از آبجو و یا رفتن به دیدن دوستان در بخش های دیگر. کسانی که باقی مانده گفت: آنها در تلاش به دنبال موضوع سخنرانی خود را.

Klobuchar تبدیل به اطراف در مرحله او به عنوان وارد این عرصه به اشاره به ساندرز خدمه — “سلام برنی مردم,” او گفت: — با سر اشاره کردن به نظر می رسید به درک.

Klobuchar بهتر است در بحث

این هیچ سوال در حال حاضر که Klobuchar است در بهترین حالت در بحث — و که تا کنون او را از داشتن یک زمان سخت گرفتن که نشان می دهد در جاده ها است.

پس چه خوب مناظره کنم ؟ ذکر این آخرین بحث ، و قرعه کشی پشت سر هم به سلامتی.

“ما باید حرکت مانند قبل از هرگز” او گفت:. “ما مورد ضرب و شتم شانس هر مرحله از راه است.”

Klobuchar نمی توانید دریافت که Buttigieg انجام داد.

اما آنچه او بر خلاف بسیاری از رقبای قابل توجه بود حضور قابل حامیان بر روی زمین که در آن حزب خودی نشسته است. بسیاری از آنها هنوز هم فکر می کنم Klobuchar می تواند پیدا کردن یک جرقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im