تارا Reade اتهامات سر و صدا بایدن را به معاونت جستجو

شرح شغل برای جو بایدن همسر در حال اجرا است به طور ناگهانی تبدیل شدن به پیچیده تر است: این دموکراتیک معاون ریاست جمهوری نامزد باید در حال حاضر به دفاع از او در برابر تجاوز جنسی اتهامات بدون نگاه ریاکارانه.

این به خصوص مشکل آزار دهنده برای بایدن بالقوه میدارد بسیاری از آنها بازی نقش سرب در مخالفت سنا در دیوان عالی کشور تایید برت Kavanaugh در سال 2018 است. دموکرات ها به شدت اعمال می شود یک “باور همه زنان” استاندارد به عنوان آنها پیدا کردند و به حمایت از او شاکی کریستین Blasey فورد ترک یک دنباله از ابهام اظهارات تیز در تقابل با نقش آنها نیاز به بازی برای بایدن در یک انتخابات عمومی ،

“کار بودن معاون نامزد ریاست جمهوری همیشه سخت است و در حال حاضر آن را فقط سخت تر به این دلیل است. اما آنها واقعا یک انتخاب” گفت: Susannah Randolph بالا فلوریدا مترقی و فعال سابق کنگره و نامزد.

“واقعیت این است که به یک همسر در حال اجرا, شما باید یک تیم بازیکن و گام به گام که در آن تیم شما ضعیف است و یا پر کردن آن نقش که در آن آنها به شما نیاز دارند,” او گفت:. “این می آید با این کار.”

مشاوره به چهار تن از نامزدهای بالقوه که صحبت سیاسی هیچ یک از آنها را در رکورد — بیان آنچه که آنها به عنوان یک حس سرخوردگی که اتهامات علیه بایدن در حال بررسی بیشتر به شدت نسبت به بیشتر های متعدد اتهامات علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مشاوران گفت: همه آنها امیدوار بایدن صحبت می کنند به زودی اما اذعان به هیچ وجه او — و یا کسانی که در مشاجره به همسر در حال اجرا — می توانید در ادامه برای جلوگیری از این موضوع به عنوان آنها را اجرا برای دفتر و یا سوارکار اسب دوانی شدن به دموکراتیک بلیط.

“”باور زن’ معنی نیست که باور همه زنان در همه زمان ها. اما این دوره از شعارها و ما در حال پرداخت قیمت است که گفت:” یک مشاور به یکی از زنان تحت نظر گرفتن و اشاره کرد Reade داستان تغییر در طول زمان.

“این #MeToo جنبش بیش از اصلاح به دهه نادیده گرفتن زنان و نه اعتقاد به آنها. و آنچه که ما شاهد در حال حاضر یک نتیجه از که بیش از تصحیح” مشاور گفت. “این ایده آل نیست. آن چیزی نیست که ما می خواهیم به صحبت کردن در مورد.”

این بدان معناست که برای بسیاری از veep چشم انداز — همه آنها زنان هستند — این کار مستلزم تطبیق مواضع قبلی خود را با این اتهام علیه بایدن. از آنجا سابق بایدن کارمند تارا Reade متهم بایدن از حمله ماه گذشته واکنش های خود را شده است به طور قابل توجهی متفاوت از طول Kavanaugh جلسات: آنها یا ایستاده با معاون رئیس جمهور سابق و یا گفت: هیچ چیز.

چند در بیشتر بالقوه موقعیت بی دست و پا تر از کالیفرنیا سن. کامالا هریس که با استفاده از این جلسات به عنوان یک سکوی پرشی برای ریاست جمهوری, کمپین و روشن ساخته او بر این باور فورد اتهامات در سال 2018 است.

هریس بعدا به خبرنگاران گفت که پس از Kavanaugh جلسات او را “بزرگترین ترس است که وجود خواهد داشت یک گروه از افرادی که عقب نشینی مناسب است ؟ که بزرگترین ترس من که وجود خواهد داشت افرادی که تصمیم خواهد گرفت که اگر آنها صحبت می کنند مهم نیست و احساس تخلیه توسط چه اتفاقی در راه است که باعث می شود آنها را به عقب رفتن.”

در اوایل این ماه, با این حال, هریس گیر با بایدن.

با “جو بایدن من می دانم این است که کسی که واقعا مبارزه برای زنان و توانمندسازی زنان و برابری جنسیتی و حقوق” هریس گفت: سان فرانسیسکو کرونیکلهر چند او مطمئن ساخته شده می گویند Reade “حق دارد داستان خود را برای گفتن. و من باور دارم که و من معتقدم که جو بایدن معتقد است که بیش از حد.”

هریس’ دفاع از بایدن اتحاد پیوست شده در هفته های اخیر توسط بسیاری از veep رقیب — در میان آنها مینه سوتا بهداشت ، ctq و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

Whitmer یک تجاوز جنسی بازمانده که توییتی در سال 2017 است که “من گفت: #MeToo در امیدوار است که نسل های آینده نمی خواهد که به” و یک سال بعد در توئیتر خود نوشت “من اعتقاد دارم که دکتر فورد“اجتناب ابراز پاک کردن پشتیبانی برای Reade را با خود ندارد.

“من فکر می کنم زنان باید قادر به ارسال داستان های خود را,” او گفت: NPR در اوایل این ماه. “من فکر می کنم که مهم این است که این اتهامات در حال شماری از رسانه ها به فراتر از آن. و من فکر می کنم که شما می دانید, آن چیزی است که هیچ کس طول می کشد به آرامی. اما آن را نیز چیزی است که شما می دانید شخصی است. و بنابراین آن را سخت به شما بینش بیشتر از آن نمی دانستن بیشتر در مورد این وضعیت است.”

دیگر چشم انداز در بایدن را کوتاه سکوت را انتخاب کرده اند. ماساچوست ایالت الیزابت وارن که به طور مشابه به اعتقاد فورد نشده صحبت کردن در مورد Reade. و نه فلوریدا در کنگره وال Demings که در سال 2018 عینک سیاه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار به ایستادن در همبستگی با آزار و اذیت و سوء استفاده از قربانیان است. او هم پشتیبانی فورد.

“به عنوان یک مامور اجرای قانون دیدم چقدر سخت است به جلو آمده پس از تجاوز جنسی. من خیلی افتخار می کنم از هر کسی که به اشتراک گذاری داستان های خود را امروز درباره #WhyIDidntReport. من اعتقاد دارم که شما و من ایستاده با شما” Demings توییتی در سپتامبر سال 2018 است.

تا کنون بایدن حاضر به اظهار نظر در Reade اتهامات را کاهش مصاحبه های رسانه ای و یا اعطای آن جایی که او نمی خواست در مورد Reade اتهامات.

او تا به حال یک فرصت برای رسیدگی به این موضوع را چهارشنبه شب در فلوریدا مجازی جمع آوری کمک که در آن فعال می خواست او را به اظهار نظر در مورد تجاوز جنسی در ارتش.

“نگاه ما به تغییر فرهنگ در این کشور” بایدن گفت: چسباندن محکم به موضوع حمله نظامی است. یک اهدا کننده در زوم جلسه گفت: سیاسی او فکر بایدن رفتن به صحبت در مورد Reade چون “من فکر می کردم این سوال قرار گرفت در لیست با آن در ذهن.”

مجلس سنا از حزب دموکرات که پشتیبانی از بایدن گفت: اتهامات را تحت تاثیر قرار نیست معاون ریاست جمهوری جستجو و بایدن نیست به دنبال افرادی که می توانند به دفاع از او.

“که نه جو” سناتور گفت. “این شده است به طور کامل عمیقا تحقیق توسط واشنگتن پست و نیویورک تایمز AP. اگر در چند هفته از داشتن چندین خبرنگاران هر در آن آنها به این نتیجه رسیدند هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد وجود دارد یک مورد اینجا ؟ که قطعا رضایت من است.”

این بایدن در مبارزات انتخاباتی بیش از یک هفته پیش به عملیاتی نقاط صحبت کردن با محوریت معاون مدیر کمپین کیت Bedingfield را تکذیب اتهامات و نادرست خصوصیات ادعا تایمز “این حادثه اتفاق نمی افتد” — یک عزم کاغذ هرگز ساخته شده است.

سابق گرجستان 2018 فرمانداری نامزد استیسی آبرامز نیز تکرار کمپین نقاط صحبت کردن در سی ان ان روز سه شنبه و به روشن ترین بیانیه ای در مورد که در آن او می ایستد: “من معتقدم که جو بایدن.”

در حال حاضر مبارزات انتخاباتی است که با تکیه بر یک فرمول است که کار کرده است پس او اعلام کرد نامزدی خود را: عجله نکنید نمی افتاد و نمی سعی کنید پیش از بحران است که ممکن است مصرف فعالان و رسانه های خبری در توییتر اما که رای دهندگان در حال صحبت کردن در مورد.

بایدن همچنین نمی خواهید به نظر می رسد به اهریمن جلوه دادن Reade به دلیل آن خواهد صدمه دیده است گسترده تر علت حمایت از زنانی که شاکیان گفت: یک مشاور سابق معاون رئیس جمهور. اما مبارزات انتخاباتی انتظار دارد که او را در نهایت بحث publicly.

واکنش توسط بایدن انتخاباتی و عملیاتی به این اتهامات از Reade را نا امید و برخی از فعالان حقوق زنان و دیگران.

دنیس Krepp سابق آمریکا اداره دریایی مشاور رئیس گفت که او تحت فشار به ترک شغل خود را در سال 2012 در دولت اوباما به خاطر او به نام برای تحقیقات مستقل از تجاوز جنسی اتهامات در ایالات متحده تجاری دریایی آکادمی توییتی شنبه که او نمی خواهد شرکت در یک “اوباما فارغ التحصیلان” جمعه برای جمع آوری کمک بایدن تا زمانی که او صحبت می کرد در مورد Reade. Krepp گفت: این پتانسیل در حال اجرا آمپول برای بایدن همچنین نیاز به بیشتر های صوتی, اگر چه او می داند که می تواند پیچیده باشد.

“آنها می تواند در نهایت در این وضعیت من به پایان رسید تا در جایی که شما متهم به بی وفا بودن. اما بی وفا به چه کسی ؟ ” او گفت:. “کار شما این است برای آرام بود. شغل شما این است برای پاسخ به این سوالات است.”

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر