تارا Reade اتهامات نشت به 2020 سنا مسابقات

حزب دموکرات مجلس سنا امیدوار نیست رها کردن جو بایدن در میان تارا Reade اتهامات. اما جمهوریخواهان با هدف به دست گرفتن که وفاداری را یکی دیگر از مبارزه: Brett Kavanaugh دیوان عالی کشور تایید.

دموکرات ها خواهد شد که های رای گیری با معاون رئیس جمهور جو بایدن در پاییز امسال گفت: تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه presumptive دموکراتیک نامزد باید به طور کامل و با دقت بررسی و باز هستند و شنوایی او به اشتراک گذاشتن داستان خود را. و آنها نیز تصریح کرد حمایت خود را از بایدن نامزدی.

اما جمهوری خواهان را متهم دموکرات از ریاکاری بیش تجاوز جنسی اتهامات به کشورشان برت Kavanaugh زشت دادگاه عالی نامزدی. مقامات جمهوری خواه در کلید میدان نبرد متحده, Iowa, مین, و, North Carolina در حال haranguing نامزدهای دموکرات برای عدم پاسخ و تناقضات در مورد آنچه که استانداردهای آنها در حال استفاده از تجاوز جنسی اتهامات.

دموکرات ها استدلال می کنند کمی وجود دارد که به صورت موازی بین دو مورد و به نظر می رسد به پذیرفته اند بایدن را انکار است که او حمله Reade زمانی که او مشغول به کار در سنا در اوایل 1990s.

سارا Gideon سخنران از مین و دموکرات به احتمال زیاد رقیب در برابر سناتور. سوزان کالینز (R-مین) رای دادند برای بایدن در دولت اوایل ماه مارس اولیه و مکرر او حمایت این هفته است.

“تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی فوق العاده با مسائل جدی و بیش از حد طولانی شده اند بیش از حد ترس به جلو آمده. هر فرد باید قادر به جلو آمده و داستان خود را بگویید و آن را به طور کامل نگاه به” جدعون گفت: “در یک بیانیه است. “من رای دادند برای جو بایدن در اولیه چون من فکر می کردم او می تواند این کشور را با هم و دیدار با چالش مواجه هستیم. من هنوز هم بر این باورند که درست باشد.”

جمهوری خواهان در حال تصرف در آنچه آنها توصیف به عنوان یک استاندارد است.

“دموکرات ها در حال حاضر نیاز به مبارزه با این” گفت: سناتور. تاد جوان (R-Ind.), رئیس ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته. “من می دانم که سناتور جمهوریخواه بودند بسیار سوال کاوش در میان Kavanaugh وضعیت مربوط به این. این بسیار ناراحت کننده برای نامزدهای دموکرات برای آمریکا.”

وجود اختلاف نظر در میان دموکرات نامزد مورد حمایت بایدن. گیدئون موقعیت به اشتراک گذاشته شده توسط بالا دموکراتیک رقبا در شش رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا که در پاسخ به سوالات مربوط به اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور. این مسابقات نشان دهنده بحرانی مسابقات به عنوان دموکرات ها به دنبال پیروزی سنای آمریکا که در آن جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری یک 53-47 اکثریت.

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا است که به چالش کشیدن جمهوری خواه ایالت استیو Daines گفت: زنان باید با توجه به فرصت به جلو آمده و به “شنیده می شود و تحت درمان با احترام” و باید خود را از اتهامات جدی گرفته شود. او گفت: بایدن دیدار کرد که استاندارد است.

“این مهم است که معاون رئیس جمهور بایدن خطاب این سر و شکلی جدی” بولاک در بیانیه ای گفت. “آمریکایی ها به دنبال شفافیت خود را از رهبران و جو بایدن تحویل داده است.”

در مصاحبه با madadi این هفته Reade گفت: بایدن باید “پاسخگو” و این که او می خواست او را از ریاست جمهوری. او گفت که او خواهد بود مایل به رفتن زیر سوگند و ارسال به صلیب بررسی اتهامات او را که کریستین Blasey فورد انجام داد و پس از او متهم Kavanaugh از حمله.

“چه بسیار هولناک است دو استاندارد” گفت: سناتور. John Cornyn (R-تگزاس) که برای انتخابات مجدد در این سال است. “من هنوز هم به یاد داشته باشید که در آن آنها فکر می کردند با توجه روند یک شوخی بود و نمی اعمال می شود به برت Kavanaugh. به نحوی که آنها فکر می کنم در حال حاضر به دلیل فرایند استفاده می شود به جو بایدن.”

اما دموکرات قلم در مقايسه اتهامات علیه بایدن و Kavanaugh با این استدلال که اتهامات علیه معاون رئیس جمهور سابق کاملا متفاوت است.

سناتور. داگ جونز (D-Ala.), سنا آسیب پذیر ترین وقت و نزدیک بایدن متحد گفت که آن را مانند “سیب و پرتقال است.”

“این نه فقط در مورد که شما اعتقاد بر آن بود در مورد کل طبیعت Kavanaugh جلسات عدم بررسی” جونز گفت. “منظورم این است که ما یک رئیس جمهور ایالات متحده که به سادگی گفت: من آن را انجام دهد و آنها را خوب با همه که ؟ همانطور که ما می گویند در جنوب این نوع از دیگ و کتری سیاه خواستار است. من فکر نمی کنم آنها می خواهند برای شروع واقعا باز کردن اتهامات سوء رفتار مانند آن.”

تهمت متهم شده است توسط بیش از 20 نفر از تجاوز جنسی یا سوء رفتار و افتخار از پیشرفت های جنسی ناخواسته در Access Hollywood نوار که رفت و عمومی در مدت کوتاهی قبل از انتخابات 2016. برخی اتهامات را تبدیل به پس از انتخابات مانند E. ژان کارول او را متهم تجاوز به او در 1990s. تهمت را رد کرده است کسانی که اتهامات. جمهوریخواهان ایستاده بود با تهمت و پس از آن اتهامات و اوباما برای انتخابات مجدد در این سال ها تا حد زیادی در حال اجرا در قدم اهسته با رئیس جمهور.

“آنها کسانی هستند که کاملا در آغوش خود پذیرفته درنده جنسی رئیس جمهور” گفت: سناتور. Mazie Hirono (D-هاوایی.). “بنابراین آنها را به استفاده از آن به عنوان نوعی از یک سلاح در برابر دموکرات و آنها خود را نمی خواهد حتی نگاه به رفتار خود را بیش از ریاکارانه.”

جمهوری خواهان همچنین تایید کرد Kavanaugh به دیوان عالی کشور در سال 2018 گفت: آنها معتقد بودند که انکار پس از شنیدن شهادت از Kavanaugh و Blasey فورد که متهم او را از آزار او در دهه پیش زمانی که آنها نوجوان بودند.

Kavanaugh را تایید نبرد بود یک مسئله مهم در سال 2018 midterms پس از هر جمهوری خواه جز آن. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) حمایت خود را از نامزدی و هر حزب دموکرات به جز سن. Joe Manchin (D-W. Va.) مخالف آن است.

Kavanaugh نیز مطرح و در سال 2020 کمپین دموکرات ها به خصوص در تلاش برای شکست کالینز که او را پشتیبانی می کند. کالینز پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و گفت: اگر او با پشتیبانی از انتخاب مجدد او.

او در بیانیه ای گفت جمعه که “اصول مانند اصل برائت و انصاف و با توجه روند همیشه در فکر من در ارزیابی چنین اتهام” و گفت: Reade باید “با احترام رفتار شود و فرصتی برای گفتن داستان خود را.” مین جمهوری خواه اضافه شده احترام او بایدن عمومی خدمات.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) ویژه Kavanaugh در کمپین تبلیغات خود را برای انتخابات مجدد این چرخه. مک کانل است آن را به نام “فک انداختن نفاق” است که دموکرات ها که در مبارزه علیه Kavanaugh نامزدی را به دیوان عالی کشور نیست صحبت کردن در برابر بایدن.

امی مک گراث است که به چالش کشیدن مک کانل در ابتدا گفت: او را حمایت کرده اند Kavanaugh هنگامی که او در راه اندازی مبارزات انتخاباتی او در سال گذشته قبل از پس گرد و گفت: او مخالف او.

مک گراث در بیانیه ای گفت: اتهام حمله باید جدی گرفته شود. “ما نیاز به شفافیت آنها به عنوان حرکت به این اتهامات و تا کنون من دیده ایم که از جو بایدن” او گفت:.

علامت کلی دموکرات ها’ مهاجرت در آریزونا گفت: در یک محلی اخیر مصاحبه رادیویی اتهامات باید نگاه کرد در حالی که او ایستاده, حمایت بایدن. راشل پتری سخنگوی کال کانینگهام دموکراتیک مهاجرت در کارولینای شمالی به مسابقه در برابر ایران از سوی دیگر ، تهم Tillis گفت: امریکا معتقد است زنان باید شنیده شود و اتهامات جدی گرفته شود که امریکا بر این باور اتفاق افتاده است در این مورد.

ملیسا میلر سخنگوی shive که حزب سوسیالیست به حزب دموکرات نامزد در کلرادو در سنای نژاد گفت به اعتقاد او این اتهامات باید دریافت یک “مستقل و عادلانه نگاه” و او هنوز برای رای دادن بایدن.

ترزا Greenfield ملی دموکرات ها’ مورد علاقه نامزد در آیووا در سنای اولیه در ماه آینده که امید را در جونی ارنست همچنین گفت: Reade این اتهامات تا به حال شنیده شده است و با توجه به معاینه عادلانه.

“ما نیاز به نشان دادن احترام به زنانی که جلو آمده و با گوش دادن به رسمیت شناختن جدیت ادعا می کند و به آنها صادقانه و مستقل نگاه” سبز در بیانیه ای گفت. “همانطور که اتفاق افتاده من تغییر نکرده من تصمیم به حمایت جو بایدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر