آموزش آنلاین به ارمغان آورده است من حتی نزدیک تر به دانش آموزان من

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مانند کالج معلمان در سراسر کشور را آغاز کرده اند انجام کلاس های من آنلاین. برای من آن است که اطمینان بخش است که من و سارا لارنس دانش آموزان در حال بازگشت امن در خانه های خود و مجبور به انتخاب بین آموزش و پرورش خود را و خود را به خوبی بودن.

در شهر نیویورک که در آن من زندگی می کنند ما به شکل یک کلاس تقسیم می شوند که اجازه می دهد تا بسیاری از ما حداقل رساندن تماس با ما با جهان خارج است. من روز به روز ایمنی و که از طبقه متوسط همسایگان است تا اندازه محصول از مواد غذایی-فروشگاه تحویلدار و تحویل رانندگان که رفتن به محل کار هر روز در دستمزد کم است.

با اینحال ممنون میشم که دانش آموزان به عنوان حفاظت به عنوان امکان پذیر است. یک گزارش بهار برف در حال سقوط خارج از خانه خود را. یکی دیگر خوشحال بودم که دوباره یک پیاده روی کوتاه از اقیانوس. هیچ راهی برای بدانید اگر من دانش آموزان را از طریق این بحران بدون حداقل تعداد کمی از آنها پایین آمدن با کروناویروس اما سن و سال را در کنار خود است حتی اگر احتیاط است. گریم جیر که coronavirus یک “نسل پاک” امر به سن و سال من گروه ایشان نیست.

در کالج من سفارش برای دانش آموزان به تخلیه خوابگاه خود تا به طور ناگهانی آمد که یک شماره می تواند همه لباس های خود را و کتاب با آنها. هنوز هم بسیاری از آنها را به سمت چپ محوطه دانشگاه با آنچه ضروری بود. پدر و مادر خود بودند و فوق العاده در حال آمدن به نجات خود. یک مادر سوار تمام راه را از شیکاگو توسط خودش و سپس خواب شب در اتاق دختر قبل از این که دو تا از آنها را در زمان به جاده روز بعد.

اگر هر چیزی دانش آموزان من در حال قرار دادن بیشتر و نه کمتر, زمان, به دوره های خود را از آنها معمولا انجام دهد.

مالی تلفن coronavirus گرفته در کالج ها و دانشگاه ها به خصوص کسانی که با متوسط اوقاف است و در عین حال به محاسبه می شود اما قطعا آنها مانند آسیب پذیر شرکت های بزرگ در حال رفتن به نیاز به کمک از دولت به جای پای محکم دوباره. یک دوست به من گفت: “در حال حاضر دانش آموزان خود را به دیدن آنها نمی نیاز به در واقعی طبقات در همه.” من فکر می کنم فقط مخالف است. شادی از آمدن به کلاس با دیدن این عبارات در چهره نزدیک خواندن زبان بدن, تماشای کسی پازل بیش از یک موضوع—آیا ممکن است آنلاین. تکنولوژی آموزش از راه دور تحمیل موانع است که هرگز به طور کامل از بین برود.

پارادوکس این است که در میان این همه اجتماعی فاصله کلاس من تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم برای من و دانش آموزان است. این کلاس ها برای مطمئن شود, فرار از بودن بیش از حد متمرکز بر خود, اما بیشتر از همه کلاس ها یادآور چقدر ایده ها و هنر تعداد در زندگی ما است.

من همیشه بیش از حد آماده به عنوان یک معلم. من بازخوانی هر کتاب من اختصاص دهید. من در یادداشت اما تکیه بر یادداشت جدید. من نوشتن سوال من بخواهید و من سعی کنید برای پیش بینی بهترین راه برای پایان دادن به یک کلاس. تنها پس از من گرفته اند این مراحل را انجام دهید من فکر می کنم آن است که ممکن است اجازه دهید به کلاس رفتن در جهت غیر منتظره که مخالف برنامه ریزی است. در حال حاضر من تمام آماده سازی با شدت بیشتر از همیشه.

من مطمئن هستم که بیش از چند سال آینده وجود دارد در حال رفتن به دوره های ادبیات سرایت springing تا در کالج ها در سراسر کشور است.

من خوش شانس هستم که آن را می آید به برخورد با دانش آموزان به صورت جداگانه. یک در یک و نیم ساعته همایش که با هر هفته در حال ساخته شده به کالج سمینار درسی. من صحبت با دانش آموزان به طور منظم و پس از آن احساس نمی کند مجبور به رفتن از پرسیدن آنها در مورد یک مقاله آنها در نوشتن به درخواست آنها در مورد چگونه آنها در حال مقابله با کروناویروس.

من آموزشی که تمرکز بر 19 و قرن 20 ادبیات و من را تشویق دانش آموزانی که مانند آن را احساس کنید به نوشتن در مورد چگونه کتاب های آنها در حال خواندن تحت تاثیر قرار زندگی خود را. این تمرکز ذهنی نیست, من پیدا کرده اند به دور از جدی تجزیه و تحلیل دانش آموزان انجام می دهند. آن را می سازد آنچه آنها می گویند در مورد یک نویسنده و یا یک متن معنی دار تر. اگر هر چیزی دانش آموزان من در حال قرار دادن بیشتر و نه کمتر, زمان, به دوره های خود را از آنها معمولا انجام و اجباری پاس/خرابی درجه سیستم که دانشگاه نهاد برای این واژه دارای نهاد برای این مدت باعث می شود آن را آسان تر برای آنها را به گرفتن شانس با مقالات خود را.

من شده است خواندن نامه های روسای دانشگاه ها به ویژه دانشگاه ها رفته اند و یا تدریس در, فرستاده اند و به دانش آموزان و فارغ التحصیلان. آنها خوب حرف بی ریا و طراحی شده برای تأکید چگونه جوامع که کالج ها ایجاد می شوند نه محدود به جغرافیا. اما بهترین نامه های من را خوانده کسانی هستند که از دانش آموزان است. آنها concreteness به آنها که در آن یک میز مورد علاقه که در آن یک پایان نامه ارشد نوشته شده بود و یا آخرین وعده غذایی با دوستان در یک برگر مشترک تعریف مقطع کارشناسی تجربه در راه کالج جمهور می تواند. در این حزن انگیز زمان آن است که دانش آموزانی که درک درستی از استفاده از اسکایپ و زوم برای ملاقات و احوالپرسی با خانواده گربه و سگ.

من مطمئن هستم که بیش از چند سال آینده وجود دارد در حال رفتن به دوره های ادبیات سرایت springing تا در کالج ها در سراسر کشور است. آنها محدود به بسیار محبوب است. اما مواد من برنامه ریزی برای اضافه کردن به اول سال نوشتن البته من برنامه ریزی برای آموزش این سقوط را بیشتر خاص است. این شامل مقالات از دانش آموزان در حال حاضر در کالج. نوشتن من را دیده اند از آنها را نشان می دهد یک آینده روشن با بینش منحصر به فرد ایشان است. آنها در حال رفتن به یک نسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>