تیم جنیفر جونز می افزاید رایگان-عامل all-star منجر لیزا Weagle

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

All-star منجر لیزا Weagle نبود یک عامل رایگان برای مدت طولانی.

اجازه دهید به هفته گذشته پس از یک دهه به طول اجرا با جست و خیز راشل هومن را اتاوا-بر اساس بازی او پیوست تیم جنیفر جونز.

به Winnipeg-بر اساس جونز یخ بازی که شامل سوم, Kaitlyn Lawes, دوم, Jocelyn Peterman و منجر سحر McEwen را به کار گیرند به عنوان پنج بازیکن تیم.

جونز و Weagle تایید این خبر صبح روز چهارشنبه در مصاحبه های تلفنی با کانادا را فشار دهید. رسمی تیم اعلام شد و انتظار می رود بعد از آن در روز.

ما متصل فورا و اهداف ما بودند تراز وسط قرار دارد.— لیزا Weagle در گفتگو با هم تیمی جنیفر جونز

“او فقط یک سوپر بازیکن با استعداد و یکی از بهترین تا کنون منجر به بازی بازی” جونز گفت. “او سخت کار می کند در هر جنبه ای از بازی خود را. اما در پایان روز, من فکر می کنم او یک فرد فوق العاده نیز هست. بنابراین من فکر می کنم او فقط می خواهم برای اضافه کردن یک تن از ارزش تیم ما در هر جنبه ای است.”

Weagle خروج از تیم هومن بود گیج در پیچش یا حلقه زنی ، آنها تا به حال برنده سه ملی عناوین با هم و به Scotties مسابقات از دل نهایی در ماه گذشته در Moose Jaw, Sask.

‘من می خواهم به انجام همه چیز را من می توانم به تیم کمک’

جونز رسیده به Weagle آخرین یکشنبه و پنج بازیکن firmed قصد دارد برای فصل آینده در یک تماس تصویری.

“ما متصل فورا و اهداف ما بودند تراز وسط قرار دارد” Weagle گفت. “آنچه که به من زده بود و شنیدن آن را در تنها صدای که او می خواهد را به نفع خود و او بسیار مصمم است. این یک ورزشکار است که برنده همه چیز را به نفع خود در پیچش یا حلقه زنی و او هنوز هم می خواهد به انجام بیشتر.

“که تا به حال من قلاب شده و آماده برای رفتن حق دور. من باور و اعتقاد من در تیم او و من می خواهم به انجام همه چیز را من می توانم به تیم کمک می شود و بخشی از آن را.”

این تیم قصد دارد برای مرتب کردن تدارکات از پنج بازیکن راه اندازی در خارج از فصل.

بسیاری از تیم ها با استفاده از یک پنجم به عنوان بازیکن جایگزین اما آنها را محدود یخ زمان. است که انتظار می رود مورد با تیم جونز.

هفته پر مشغله داخلی مواج صحنه

تیم هومن به نمایندگی از کانادا در سال 2018 Pyeongchang بازی های المپیک, اما نه رسیدن به سکو. سارا ویلکس آورده بود به عنوان Weagle جایگزینی در روز سه شنبه.

تیم جونز برنده طلا در سال 2014 بازی های زمستانی در سوچی ، جونز همچنین دو بار قهرمان جهان و شش بار قهرمان ملی.

علاوه بر این از Weagle آخرین حرکت در یک هفته پر مشغله در داخلی مواج صحنه به عنوان چند با مشخصات بالا تیم را ساخته اند تغییرات آنها به عنوان دنده تا برای اجرا در سال 2021 مسابقات المپیک.

“همه ما باید کمی بیشتر پرش در ما قدم و ما بسیار هیجان زده هستیم” جونز گفت. “ما احساس می کنیم بسیار ممتاز است که لیزا موافق به بازی با ما.

“یک بازیکن از او استعداد کالیبر و فقط فرد است که او است که ما احساس می کنیم این یک امتیاز بزرگ برای ما و ما امیدواریم که ما می توانید انجام برخی از چیزهای بزرگ با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>