دقیقه پس از جو بایدن اعلام کرد کامالا هریس به عنوان خود را در حال اجرا همسر رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را نورد حمله راهکار آنها استفاده کرده اید در هر پتانسیل دموکراتیک معاون نامزد ریاست جمهوری: او بیش از حد شدید برای آمریکا است.

در متون توییتهایی و مصاحبه های آنها متهم هریس حمایت از تریلیون ها در مالیات های جدید ایجاد پناهگاه شهرستانها برش بودجه پلیس و ترویج آنچه آنها به نام “رادیکال مراقبت های بهداشتی طرح” است که از بین بردن تمام طرح های بیمه خصوصی.

“او نیز شناخته شده است از آنچه من درک می کنم که فقط در مورد لیبرال ترین فرد در آمریکا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید است. “و من فکر می کردم بایدن تلاش کرده اند که به دور ماندن از آن کمی است.”

کمیته ملی حزب جمهوری خواه که اطلاعات وارد شده در تمام نامزدهای احتمالی منتشر شد طولانی سند تحقیقاتی با عنوان “رادیکال کامالا هریس می دهد دموکرات افراطی ترین بلیط در تاریخ است.”

“او شدید است” گفت: Sean اسپایسر تهمت اولین دبیر مطبوعاتی که همچنان نزدیک به کاخ سفید است. “او می تواند بیگانه کسی است که در سمت چپ.”

جمهوری خواهان با انتقاد هریس برای حمایت سبز “معامله جدید” تغییر آب و هوا برنامه ریزی و رای گیری در برابر اکثریت قریب به اتفاق از مغلوب ساختن پیشی جستن قضایی نامزد از جمله دیوان عالی کشور بر میدارد. Tea Party Patriots عمل او به نام “یک و قابل اعتماد رای بالاتر از مالیات دولت بزرگتر و کمتر از آزادی برای افراد است.”

“این است تکمیل چپ تصاحب حزب و خود را رادیکال دستور کار” سناتور. مارشا بلکبرن (لیگ دنیاست.) گفت: در تماس با خبرنگاران. “کامالا هریس خواهد بود که بیشتر لیبرال چپ نامزد برای VP که کشور ما تا کنون دیده ام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه توصیف هریس به عنوان شماره 1 انتخاب برای بایدن را در حال اجرا همسر هفته بعد گفت: “من فکر می کنم او می تواند یک انتخاب خوب است.”

اما او و دستیاران خود را متمرکز خود را در خط حمله از طریق همان لنز آنها استفاده بالقوه دیگر در حال اجرا آمپول شاید نشان می دهد پس از ماه ها تحقیق در هریس آنها ندارد و بسیاری دیگر به انتقاد.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن در مدار امیدوار بود بایدن خواهد ضربه بزنید سوزان رایس یک سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل چه کسی به آنها فکر کرده بود می تواند آتش تا خود را MAGA پایه. با وجود اشتیاق خود برای او برنج انتخاب شدن به احتمال زیاد نمی خواهد کمک کرده اند تهمت جذب رای دهندگان مستقل تیم او شده است تلاش برای برنده شدن بیش از سال است.

با کمتر از سه ماه تا انتخابات تهمت عقب بایدن در اکثر نظر سنجی های ملی و میدان نبرد متحده است. جایگاه خود را حتی در افتاده به طور سنتی قرمز متحده به عنوان coronavirus همه گیر شده کشیده است.

جمهوری خواهان که موفقیت کمی در خدشه دار کردن بایدن را در حال حاضر سعی کنید به آسیب هریس با توصیف او به عنوان یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده که نمی ایجاد هیجان در خود حزب. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن توجه در هریس در مقدماتی حزب دموکرات بود و در مورد عملکرد خود در این مسابقه و بازگشت او به این موضوع روز سه شنبه در کاخ سفید به یاد فقیر او در مبارزات انتخاباتی.

بخش خصوصی و برخی از جمهوری خواهان اذعان کرد که Harris, اولین بار, سیاه, زن نامزد اصلی حزب بلیط و دختر هند و جامائیکا مهاجران کمک خواهد کرد بایدن برنده بیش از زنان و مردم از رنگ. او می خواهد اولین زن اولین بار, سیاه و آسیایی, آمریکایی, معاون رئیس جمهور, اگر انتخاب شود.

در یک ویدیو به حامیان و پیام های متنی به اهدا کنندگان مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با نام مستعار هریس “ساختگی کامالا” برای انتقاد بایدن برای رکورد خود را در مدرسه ادغام در مقدماتی حزب دموکرات اما پس از آن موافقت خود را برای پیوستن به بلیط خود را. “بایدن برداشت ساختگی کامالا برای VP: او به اندازه کافی هوشمند به دیدن او نهفته است” این کمپین نوشت: در متن.

علاوه بر حمله به او را برای لیبرال بودن جمهوریخواهان برجسته رکورد او را به عنوان دادستان — که در حال حاضر به نظر می رسد با حزب دموکرات پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس — هر چند که می تواند در تضاد با پیام خود را که او را بیش از حد نرم در جرم و جنایت. هریس پیوست Black Lives Matter تظاهرات در این تابستان.

“او در حال حاضر در تلاش برای دفن او فاحش رکورد به عنوان دادستان به منظور دلجویی از ضد پلیس افراط گرایان که در حال حاضر کنترل رادیکال دموکرات حزب” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مشاور ارشد کاترینا پيرسون به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

در یک مبارزه انتخاباتی در مسا, Ariz., روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس استقبال هریس به مسابقه به دور از بوس.

“همانطور که همه شما می دانید که جو بایدن و حزب دموکرات شده است پیشی گیرد و توسط رادیکال چپ” او گفت:. “بنابراین با توجه به وعده های خود را از مالیات های بالاتر باز کردن مرزهای اجتماعی پزشکی و سقط جنین در خواست آن را هیچ جای تعجب است که او را انتخاب سناتور. هریس.”

جمهوری خواهان در حال تقسیم در چگونه پنس خواهد کرایه در برابر هریس در, معاون ریاست جمهوری, بحث, برنامه ریزی شده برای اکتبر. 7. در دانشگاه یوتا. برخی می گویند هریس خواهد بود دشوار است برای بحث به دلیل دادستان پس زمینه — که او مستقر به طور منظم برای اشاره بازجویی در طول جلسات سنا — اما دیگران می گویند پنس خواهد آمد در سراسر به عنوان بیشتر relatable.

“او شدید پرسشنامه و … است که قطعا پر انرژی, نامزد” ریاست جمهوری در کاپیتول هیل کارمند گفت. “آن را به سختی مقابل در مناظره در برابر پنس برای مغلوب ساختن پیشی جستن تیم است.”

در سال 2011 و 2013 برنده اهدا دو بار به هریس در مجموع 6000$. Ivanka Trump ارشد مشاور پدرش نیز به هریس $2,000 فقط شش سال پیش.

وقتی پرسیده شد که در مورد کمک های مالی سه شنبه پيرسون گفت: آنها باید اثبات یک بار و برای همه است که تهمت است نه نژاد پرست.

“من توجه داشته باشید که کامالا هریس یک زن سیاه و سفید و او اهدا شده به مبارزات انتخاباتی خود را بنابراین من امیدوارم که ما می توانیم اسکواش این بحث نژاد پرستی در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im