تیم مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانید به پاک کردن رئیس Coronavirus ‘فریب’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین از جان گذشته است برای متوقف کردن مردم از یادآوری امریکا که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هشدار در مورد تهدید coronavirus یک “جعل.”

من در بر داشت که از دست اول پس از ظاهر یکشنبه صبح با علی Velshi را MSNBC نشان می دهد که در آن اشاره کردم مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ از تحقیر تهدید coronavirus. یکی از نمونه هایی که من ذکر شده بود تهمت بدنام نظر در فوریه. 28 تجمع که در آن او اعلام کرد که دموکرات ها’ انتقاد خود را از دست زدن به COVID-19 بود و خود را “جدید hoax.”

بعد از آن سه شنبه را “مغلوب ساختن پیشی جستن اتاق جنگ” یک حساب توییتر است که توانسته با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و دارای بیش از نیم میلیون پیرو من به نام دروغگو برای گفتن که. و نه فقط من بلکه دیگران در رسانه ها بود که گفته می شود گفت که همان به عنوان شما می توانید از اتاق جنگ را صدای جیر جیر “@DonLemon راشل @Maddow @KristenhCNN و @DeanObeidallah ادامه به گسترش دروغ که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام coronavirus یک جعل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اتاق جنگ را صدای جیر جیر تنها شامل من اظهار نظر در مورد جدید “جعل” ترک کردن زمینه ای که من اشاره کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سابقه تحقیر این تهدید ناشی از این ویروس که از Feb. 28 تجمع طریق که من نیز ذکر خود را مارس 24 ظاهر در فاکس نیوز که در آن او استناد مرگ و میر ناشی از تصادفات رانندگی در خودرو و آنفولانزا به دوباره تضعیف مرگبار طبیعت COVID-19.

این است یادآور زمانی که تهمت تمسخر معلولیت از نیویورک تایمز خبرنگار سرژ Kovaleski با تقلید خود را محدود بازوی جنبش در طول مبارزات انتخاباتی 2016. پس از واکنش شدید تهمت و ادعا کرد او هرگز مسخره خبرنگار ناتوانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس به عنوان در حال حاضر در تلاش است به gaslight مردم به نه باور خود را چشم و گوش و یا حداقل تلاش برای ایجاد دو طرف به یک موضوع که در آن فقط یکی وجود دارد.

برای روشن تهمت نیست نشان می دهد که این ویروس به خودی خود یک جعل است. فقط دو روز قبل از این تجمع او منصوب مایک پنس به سر تا نیروی کار به آن آدرس. اما سخنان او در فوریه. 28 رالی روشن ساخته است که او به معنای انتقاد وارد توسط دموکرات ها منجر به آن شد جعل با مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن حامیان او “در حال حاضر دموکرات ها سیاسی coronavirus.” او سپس ادعا کرد یکی از افراد خود را به او گفت: “آقای رئیس جمهور آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, russia. که کار نمی کند خیلی خوب. آنها نمی تواند آن را انجام دهد. آنها سعی کردند استیضاح جعل.” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس افتخار چگونه “آنها از دست رفته” در تمام این تلاش ها در نهایت با اضافه کردن بدنام خط “و این خود جدید hoax.”

آنچه او به معنای این بود که دموکراتها جدید “جعل”? در فوریه. 29 تهمت خواسته شد که بسیار سوال در یک کنفرانس مطبوعاتی توسط یک خبرنگار اشاره کرد که در حال حاضر که آمریکا برای اولین بار مرده بود از ویروس “آیا شما متاسفم که نوع صحبت کنید ؟” که تهمت ئی پاسخ داد: “نه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توضیح داد که منظور او گفت که او با اشاره “به عمل است که آنها را به تلاش و پین این بر کسی چون ما به انجام یک کار خوب. جعل در آنها نیست—من صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا; من صحبت کردن در آنچه که آنها در حال انجام است. که جعل.” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس دوباره به استناد گذشته تحقیقات: “این فقط یک ادامه از جعل آن است که آیا استیضاح جعل یا روسیه, روسیه, russia جعل.”

پس چه شد دموکرات ها گفت: در روزها و هفته های منتهی به فوریه. 28 که برنده خواهد دوبله “جعل”? در مجموع دموکرات ها شد و هشدار داد که دولت آماده است برای همه گیر ممکن است نیاز به کمک های مالی بیشتر به این آدرس و تهمت بود underplaying تهدید ویروس. همه این چیزها معلوم می شود دقیق است. (در واقع نیویورک تایمز در گزارش روز سه شنبه به ما گفت که برگ برنده خود تجارت مشاور پیتر ناوارو, با راه از خود Jan. 29 Feb. 23 یادداشت منتشر شده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابراز نگرانی های مشابه.)

در اینجا برخی از نمونه های خاص از آنچه دموکرات ها شد و گفت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن را فریب دهید. به عنوان یک یادآوری اولین مورد تایید شده از coronavirus در خاک ایالات متحده آمریکا بود که در ژانویه. 20 با مغلوب ساختن پیشی جستن فقط دو روز بعد از آن بیان کرد: “ما باید آن را کاملا تحت کنترل است.”

•Feb. 18: 26 سناتور دموکرات با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دفتر مدیریت و بودجه ابراز نگرانی در مورد تهمت و دولت آمادگی. در این نامه که دموکرات ها در واقع ستایش “بحرانی کار می افتد” در HHS اما اشاره کرد که “دولت آینده در مورد چه مقدار بودجه مورد نیاز خواهد بود برای پاسخ به شیوع بیماری است.”

تهمت و ادعا کرد که از 15 مورد شناخته شده از coronavirus در خاک ایالات متحده آمریکا است که “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.”

•Feb. 24: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نهایت با ارسال درخواست بودجه به کنگره به دنبال $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس دموکرات ها گفت: بیشتر منابع مالی مورد نیاز با تشکر. رزا DeLauro (D-CT) صندلی از خانه تخصیص بودجه کمیته خواستار آن “محزون می خوانی کافی” را به عنوان او به نام برگ برنده دولت برای “خودداری اطلاعات کلیدی در مورد تلاش های خود را برای تاریخ به ساقه گسترش coronavirus.” (یک توافق سناتور ریچارد شلبی نیز با انتقاد از این درخواست به عنوان یک “کم توپ” اضافه کردن “پول نباید یک شی.”) در خواست دموکرات ها بودجه بود افزایش یافته و به بیش از 8 میلیارد دلار در آن زمان به امضا رسید مغلوب ساختن پیشی جستن در 6 مارس.

•Feb. 25: مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد ویروس “من فکر می کنم که این یک مشکل است که برای رفتن به دور” اضافه کردن دروغ: “ما بسیار نزدیک به یک واکسن.” این باعث متعدد دموکرات ها به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله چاک شومر که گفت: با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست ادعا در مورد واکسن “نه دست خود را در اطراف این—آنها فقط نوعی مستقل زیرا آنها گرفتار شده بودند با تعجب.”

بعد که همان روز رئیس مشاور اقتصادی لری Kudlow در CNBC اعلام کرد که دولت تا به حال ویروس تهدید “موجود” باعث سناتور. برایان Schatz, هاوایی, حزب دموکرات به اسلم است که نظر به عنوان “اطلاعات بد” و “فوق العاده خطرناک است.” سناتور. جان کندی, لوئیزیانا از حزب جمهوری خواه علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن DHS وزیر چاد گرگ که در همان روز برای عدم ارائه اطلاعات درخواست شده را بیان “مردم آمریکا شایسته برخی از پاسخ های مستقیم در coronavirus و من آنها را از شما.”

•Feb. 26: با 15 مورد شناخته شده از coronavirus در خاک ایالات متحده آمریکا تهمت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “ظرف چند روز [که تعداد] در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر” و به اشتباه اظهار داشت: “شما درمان این مانند آنفولانزا.” های مختلف دموکرات بودند انتقادی که ادعا می کنند از جمله جو بایدن که گفت: من “امیدوارم که رئیس جمهور می شود در همان صفحه به عنوان دانشمندان است.”

من فکر می کنم شما می توانید یک حس انتقاد دموکرات ها بودند درست در مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای منتهی به ناروا خود را فراخوانی نگرانی های جدید “جعل.” دموکرات مانند بسیاری از آمریکایی ها—از جمله بسیاری از جمهوری خواهان—به سادگی می خواستم تهمت و دولت او را به تمرکز بر تهدید به امریکا توسط coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن به جای آن به دنبال تطهیر خطرات در حالی که به طور مستمر اطمینان ما او را “تحت کنترل است.” دموکرات ها حق داشتند تهمت اشتباه بود. دموکراتها نگرانی نداشت جعل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>