تیم مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه $1M آگهی حمله رعد اسا پس از بایدن را ‘you ain’t سیاه’ تلو تلو خوردن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین راه اندازی $1 میلیون دیجیتال آگهی حمله رعد اسا با هدف سرمایه گذاری در جو بایدن التهابی کرد که رای دهندگان آمریکایی آفریقایی “ain’t سیاه” اگر آنها با توجه به رای گیری برای رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در حال برنامه ریزی برای اجرای یک مونتاژ ویدئویی برجسته بایدن جمعه صبح دیدگاه در “باشگاه صبحانه,” محبوب سیاه و رادیو برنامه. آن را نیز به هوا یک آگهی تمرکز بر بایدن حمایت 1994, جرم, لایحه است که, نقطه ای می گوید منجر به جرم حبس و “نابود میلیون ها سیاه و سفید زندگی می کند.”

بایدن مجموعه ای خاموش طوفان صبح روز جمعه زمانی که او گفت: این برنامه شرکت میزبان Charlamagne tha خدا که “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

معاون سابق رئیس جمهور بعد عذرخواهی کرد طی تماس با رهبران جامعه گفت: “شاید من خیلی cavalier.”

“من می دانم که نظرات آمده اند مثل من مصرف آفریقایی رای اعطا شده است. اما هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. من هرگز تا به حال انجام داده است و من آن را به دست آورده هر بار که من اجرا کردم,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش بلافاصله پس از نقل مکان به استفاده از بایدن را در سخن گفتن. کمپین میزبانی مطبوعات تماس با مشاور کاترینا پيرسون و کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott, شروع فروش “#YouAintBlack” تی شرت و راه اندازی یک وب سایت برجسته بایدن نظرات.

اواخر جمعه مبارزات انتخاباتی خود را آغاز تبلیغات حمله رعد اسا. “شما ain’t سیاه” مونتاژ زنجان به اجرا در سراسر کشور در حالی که به نقطه ای متمرکز در جرم و جنایت لایحه خواهد شد در نوسان متحده است. این تبلیغات ظاهر می شود در یک آرایه وسیعی از سیستم عامل ها از جمله Instagram, Facebook و گوگل.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است به شدت آشنائی سیاه رای دهندگان برای ماه می باشد. رئیس جمهور دریافت فقط 8 درصد از آرا در سال 2016 هر چند مشاوران او ادعا که حتی یک چشم انداز مثبت در آمریکا حمایت می تواند به اندازه کافی به شیب تعادل در نوسان متحده است. گروههای تلاش کرده است اجرای تبلیغات در روزنامه جامعه و امضا اجاره به باز کردن فروشگاه های خرده فروشی در محله.

در مبارزات انتخاباتی صرف میلیون ها دلار در یک سوپر باول تجاری نقشه کشی توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن کار در عدالت کیفری اصلاحات. تلویزیون نقطه داستان Alice Johnson, سیاه زن که عمر حکم برای هدایت مواد مخدر جرم تبدیل شد توسط رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>