فن آوری و نوآوری در محل کار می تواند به افزایش اضطراب برای کارکنان: مدافع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بسیاری از کانادایی ها ممکن است آگاه باشید که بیماری روانی است که در نظر گرفته اید ، در طول ملی AccessAbility هفته (31 مه – ژوئن 6) یکی از دیجیتال کنفرانس سخنرانان مهمان به ارمغان می آورد تجربه و تخصص خود را در مورد این موضوع برای کمک به شکستن موانع از سلامت روان مربوط به معلولیت در درجه اول در محل کار.

رئیس اجرایی از سلامت روانی بین المللی لایحه Wilkerson خواهد شد بخشی از یک سخنران سری به عنوان بخشی از NAAW را Nova Scotia دیجیتال کنفرانس در تاریخ 5 ژوئن در 10 a. m. ADT. تم برای او جلسه خواهد بود که راه های جدید فن آوری های مانند هوش مصنوعی در حال حرکت و نزدیک به تکرار مغز انسان و نحوه استفاده از آن در محل کار ممکن است بر کارکنان در یک مقیاس بزرگتر.

“ما باید مطمئن شوید که هوش مصنوعی را تبدیل اولیه در محل کار در هزینه سلامت شغل و رفاه از افرادی که در آن محل” Wilkerson می گوید.

ادامه مطلب: هالیفاکس-بر اساس غیر انتفاعی می رود دیجیتال برای هفته کنفرانس دسترسی و ورود

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سلامت روان بین المللی است که با هدف برطرف کردن تصورات غلط در اطراف بهداشت روان و بیماری روانی با استفاده از تحقیقات علمی به تازگی منتشر شده یک گزارش بحث در مورد خوب بودن و هوش مصنوعی خواهد شد در حال حاضر آن را از طریق بلندگو ،

Technological innovations can increase anxiety for many employees, leading to mental and physical illness, according to Wilkerson.
نوآوری های تکنولوژیک می تواند به افزایش اضطراب برای بسیاری از کارکنان منجر به روانی و جسمی, بیماری, با توجه به Wilkerson. گتی ایماژ

Wilkerson می گوید: این نوآوری های تکنولوژیک می تواند به افزایش اضطراب برای بسیاری از کارکنان منجر به سلامت جسمی مسائل مانند حملات قلبی یا حتی مرگ شود.

“این نوع از چیزهایی که خوردن دور در عملکرد مغز انسان و در نتیجه می تواند منجر به این بسیار جدی بالینی مشکلات است.”

Wilkerson امیدوار است تحقیقات او منجر به اصلاحات مالیاتی برای کسب و کار به آموزش و به روز رسانی مهارت های کارکنان به جای به نوبه خود به AI.

Dr. Ashley بندر شغلی روانپزشک و استاد دانشگاه تورنتو گفت: اخبار جهانی شرکت ها همچنین باید برای ایجاد امن محیط های اداری برای کمک به پایان انگ بیماری روانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هر چیزی است که یک تهدید بالقوه برای از دست دادن کار و یا… کار خود را در وضعیت چیزی است که می تواند کمک به (کسی) نیست رو به جلو در آینده با مسائل بهداشت روانی” بندر می گوید.

ادامه مطلب: اکثریت قریب به اتفاق کارگران با مسائل مربوط به سلامت روان آن را مخفی نگه دارید از رئیس خود مطالعه می گوید:

نوا اسکوشیا ملی AccessAbility هفته دیجیتال کنفرانس رایگان است و به روی همه باز است و در دسترس برای دسترسی از طریق سایت قابل دسترسی. در حال حاضر بیشتر از همیشه سلامت روان در دوران هوش مصنوعی پخش خواهد شد از طریق قابل دسترسی کانال یوتیوب جمعه, ژوئن 5 در 10.m (ADT). آن ثبت خواهد شد و در دسترس به تماشای هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>