نوجوان نیک رابرتسون انجام بهترین خود را برای رسیدگی به اعتیاد به مواد مخدره از افرا برگ کمپ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Maple Leafs سر مربی شلدون Keefe نشستم برای دیدار با نیک رابرتسون در اوایل این هفته.

پیام ساده بود: من می دانم آنچه شما در حال رفتن را از طریق.

Keefe در زمان بیش از پشت تورنتو نیمکت در ماه نوامبر پس از تیم اخراج مایک Babcock رفتن از گمنامی نسبی در لیگ هاکی آمریکا به چراغ های روشن از NHL بزرگترین رسانه ای بازار در یک چشم بر هم زدن.

رابرتسون در ضمن 18 ساله که هنوز به بازی در یک واحد تغییر در نشان می دهد اما با این وجود برداشت توجه به تیم و طرفداران خود را پیش از تابستان راه اندازی مجدد پس از شکوه انتاریو لیگ هاکی با 55 گل در 46 بازی در این فصل است.

پنج-پا-نه 164-پوند جناح بخشی از برگها’ اردوگاه آموزشی فهرست و تبدیل سر خود را با شات, مهارت, اخلاق کاری و عزم بی امان به عنوان او به نظر می رسد به چوب با این باشگاه است که دیدار با Columbus Blue Jackets در بهترین-از-پنج دور مقدماتی آغاز Aug. 2 در تورنتو است.

“شبانه خود تغییرات جهان” Keefe گفت: وقتی که در مقایسه رابرتسون وضعیت خود را. “رسانه ها و تمام چیزهای مختلف است که روابط خود را و خانواده و دوستان … او تجربه برخی از آن.

“بزرگترین چالش این است که برای جدا کردن آنچه اتفاق می افتد در اتاق و آنچه اتفاق می افتد بر روی یخ از آنچه که گفته در خارج است.”

سازمان دیده بان | تورنتو ادمونتون آماده استقبال از NHL:

به عنوان تورنتو ادمونتون آماده شدن برای میزبانی بقیه NHL فصل سوالات مطرح شده در مورد بازیکن ایمنی و دقت از مزایای مالی برای حباب شهرستانها. 2:01

انتخاب 53 کلی در سال 2019 NHL پیش نویس رابرتسون بستری شده آن را غیر ممکن است برای جلوگیری از اعتیاد به مواد مخدره بعد از بنر های نجومی با پیتربورو Petes که نگاه در ابتدا به صورت یک حذفی را قبل از اجرا رمان coronavirus آورده ورزشی به توقف در اواسط ماه مارس.

“قطعا آگاه از تورنتو رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “به خصوص که در اینجا در حال حاضر من می دانم که نام من قرار داده شده است وجود دارد اما من سعی می کنم برای قرار دادن کنار بگذاریم.

“در پایان روز از آن چیزی است که هم تیمی های من و کادر مربیگری من فکر می کنم.”

تحت تاثیر قرار هم تیمی های

بررسی تا کنون شده است به شدت مثبت است.

رابرتسون به خانه بازگشت به منطقه لس آنجلس هنگامی که COVID-19 همه گیر آمار و اسکیت به صورت دو ماه کار می کرد اما خستگی ناپذیر اضافه کردن عضله به خود اندکی قاب خود را قبل از بازگشت به تورنتو برای شرکت داوطلبانه در تمرینات در آغاز ماه ژوئن.

برگها مدیر کل Kyle Dubas بوق و کرنا رابرتسون دقیق و توجه به جزئیات با او تناسب اندام و تغذیه در طی استراحت در تماس تلفنی با “یک فرد است که به عنوان متعهد به هر گونه که من دیده ام به خصوص در آن عصر است.”

رابرتسون که در اوایل برش در اولین NHL اردوگاه آموزشی در سپتامبر دیده است زمان در بازی قدرت و نه نگاه از محل در نبرد دریل در برابر جانبازان سخت.

“این قطعا هیجان انگیز,” او گفت:. “آنقدر پرتاب شده است در من. بسیاری از curveballs بسیاری از مسائل من واقعا نمی انتظار می رود. اما من در تلاش برای انطباق با آن و یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است و می تواند مانند یک اسفنج و یک دانش آموز در حالی که من اینجا هستم و فقط سعی کنید به رقابتی به عنوان امکان پذیر است.

“این خیلی سرعت سریع تر. شما می توانید تعداد زیادی از مهارت, اما شما باید به فکر می کنم و شما را مجبور به کار در درون سیستم و پیدا کردن راه هایی برای استفاده از نه تنها مهارت های خود را, اما ذهن خود را.”

او در حال حاضر تحت تاثیر قرار با هم تیمی های آزادی که به او کمک کرد تا تسلط بر تاریخ و صفوف.

برگها جناح ویلیام Nylander که به ثمر رساند 31 بار در فصل به طور منظم را با علاقه پس از یکی-یخ جلسه در اوایل این هفته به عنوان رابرتسون پینگ جن پس از جن در میره.

“او را به پرواز در اطراف” Nylander گفت. “او رو سنگین میکنه.”

“او کمی آب اشکال” تورنتو defenceman کودی Ceci اضافه شده است. “او واقعا باز کردن برخی از چشم.”

سازمان دیده بان | آیا ‘حباب’ آماده سازی به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19:

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

و در حالی که بازی این است که پیدا کردن راه بازگشت از شبکه رابرتسون نیاز به نشان دادن اثربخشی در مناطق دیگر به نام در برگها برای NHL 24 تیم از سرگیری بازی.

“او می دانست که آن رفتن به یک چالش آینده” Keefe گفت. “او نیاز به کسب درآمد از آن. او نیاز به واقعا آن را نشان می دهد [و] آن را آشکار است که او آماده است

“تاپیک میخوام فیزیکی عدم تطابق. اما این ماده از چگونه شما می توانید جبران کند که با استفاده از هوش خود و کار خود را به اخلاق است.”

‘هیچ جدول زمانی برای او’

رابرتسون که در دست الکساندر Mogilny قدیمی شماره 89 برای اردوگاه منعکس در زندگی چقدر تغییر کرده است در چهار ماه گذشته است.

“من شده است با توجه به این فرصت را نه تنها به سعی کنید به تیم بلکه فقط به یاد” او گفت:. “این مایه تاسف است که ما [OHL] فصل به پایان رسید اما من نمی تواند در این موقعیت.

“شما باید برای قرار دادن این مسائل را کنار گذاشته و فقط با آن است.”

و در حالی که رابرتسون ساخت مورد او به بخشی از یک تابستان شبیه هیچ دیگر این سازمان نیز در دراز مدت در ذهن است.

“وجود دارد هیچ جدول زمانی برای او” Keefe گفت. “ما خوش شانس به این رویداد از آنجا که ما فکر می کنم ما در حال کوتاه شدن باند. اگر آن کلیک و او را تنظیم می کند و شروع به اتفاق می افتد برای او به نقطه ای که او را یک گزینه برای ما پس از آن که فوق العاده است.

“اما آنچه ما واقعا در مورد او این است که ما باید یک بازیکن است که برای رفتن به بزرگ برای یک زمان بسیار طولانی به عنوان یک برگ.”

احتمالا زودتر از هر کسی انتظار می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>