بگویید Coronavirus به آن پرتاب. با پوشیدن لباس تابستان خود را.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

چند روز قبل در شهر نیویورک اعلام کرد اولین مورد از coronavirus به زمانی که من هنوز هم به کار و سوار مترو عقب زمانی که دوستان من که کار در رستوران و یا برنامه ریزی رویداد هنوز هم تا به حال شغل من نقاشی با مداد رنگی صورتی لباس پیراهن زنانه دامن بلند در یک فروشگاه.

من به آن نیاز نیست. اما این دلخوری و عصبانیت در بین سجاف و جیب. به من خیره شد خودم را در اتاق پرو, آینه, سند چشم انداز از یک تابستان را دیدم قبل از من: چگونه این لباس را به بازی مورد علاقه من پتو پیک نیک, چگونه شادی بخش پنبه خواهد احساس در برابر پوست من, چگونه می توانم آن را می پوشند با دلپذیری قاچ یا بدون کفش در همه پا برهنه من کاشته در برابر چمن. ناگهان من تا به حال به هر دلیل در جهان به لباس. بزرگترین نگرانی من بود شاید رنگ آن را با یک بستنی از آقای Softee کامیون.

شب گذشته گیر پناه در محل قابل پیش بینی برای همیشه لطفا برای من قرار داده و آن را به انجام ظروف.

با توجه به weathermen من تابش خیره کننده در حالی که آنها به عنوان خوانده شده خاموش 60 درجه پیش بینی sundress فصل است بر ما. اما بر خلاف سال های گذشته, من نه انباشت چیز برای پوشیدن دارم. “تابستان ملزومات” هنگامی که به معنای بدون آستین تاپ مناسب برای هر دو اتاق و یک حیاط خلوت حزب در حال حاضر my heart skips a beat اگر من فروشگاه مواد غذایی دارای restocked آن حوله کاغذی عرضه است.

پول خرج کردن در چیزی که خوراکی نیست و یا اجاره احساس بی پروا و مبهم بی احترامی به خصوص که من صرف پنج نفر از هفت روز گذشته چیدن تماس از دوستان که فقط گذاشته شده است.

“مردم بیشتر احتمال دارد به خرید خانه نشین چیزهایی مانند لباس لباس خواب و مخزن تاپ, به ویژه هنگامی که شما نگاه در مسائل نه در فروش” الیزابت Shobert معاون بازاریابی و استراتژی های دیجیتال برای تجزیه و تحلیل خرده فروشی شرکت StyleSage به من گفت. “هنگامی که شما نگاه کنید چه در فروش و چه در فروش, لباس, کرایه کمی بهتر است اما آنها هنوز هم در لیست محصولات فروش است.”

هنگامی که موارد اول شروع به سطح شیب دار تا در اواسط ماه مارس صندوق گرفتگی شد با ایمیل از هر فروشگاه من همیشه می خواهم خرید در امیدوار بودند با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از کارکنان و کاهش سرعت گسترش یافته است. در حال حاضر هر چند دقیقه من دریافت اطلاع از جدید فروش. بهار لباس تا 60 درصد در Nordstrom, Urban Outfitters است کاهش 40 درصد قیمت و مد نوا فروش کد “STAYIN80” یک اشاره به ایالت مستندات.

لباس تابستان همواره یک خرید تاسیسات خط بین ضرورت و فانتزی; خرید آنها را برای وعده بار آمده است, اما همچنین به دلیل درجه حرارت بالا را با پوشیدن هر چیز دیگر از نرم و پنبه را لعنت نزدیکی غیر ممکن است.

“Sundress فصل بهترین فصل و من حاضر به باور آن است که اتفاق می افتد” یکی از قرنطینه دوستان گفت. “جهان در حال رفتن به دریافت این لباس حتی اگر من نمی توانم ترک اتاق نشیمن من. من قصد دارم به دیده می شود.”

Charcy Evers, یک خرده روند تحلیلگر منزوی با خانواده اش در نیوجرسی است که هنوز هم خرید. به عنوان ما صحبت در گوشی برای این داستان او به من گفت که او در انتظار یک تحویل یو پی اس های مختلف و مستقل در فروشگاه لباس.

“من همیشه با استفاده از مد به عنوان یک ابزار برای pick-me-up” Evers گفت. “همانطور که من دریافت موارد جدید من قرار دادن آنها را بر روی. این یک راه ساخت خودتان احساس بهتری بهار امیدوار زمان از سال به هر حال. من نوع لباس و حزب خواهد آمد’ نوع فرد است. اگر من واقعا هیجان زده در مورد چیزی است که من آن را خرید صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد.”

کیت ویلیامز یک روزنامه نگار مستقر در نیویورک نگه داشته است او اجاره باند نامحدود اشتراک از طریق قرنطینه. “من شده است با چیدن قطعه که روشن الگو خورشید لباس یا روپوش مخصوص از Ulla Johnson, کارولینای K و Banjanan” او به من گفت. “من می دانم نگه داشتن یک مد اشتراک زمانی که هیچ کس می توانید ببینید این است که کمی مضحک می آید و از محل امتیاز اما آن را مهار من خرید آنلاین عادت و آوردن یک حس آفتاب به یک زمان عجیب و غریب.”

با فارغ التحصیلی و حافظه های فوق به طور ناگهانی لغو دانش آموزانی که در حال حاضر خریداری شده خود را به مناسبت لباس در حال حاضر شبح به تعویق افتاد نقطه عطف حلق آویز در پستو نشینی خود را. لوسی Hopwood مطالعات روزنامه نگاری در لیدز بکت دانشگاه در انگلستان است. او خریداری دو گزینه برای یک مراسم که ممکن است اتفاق می افتد.

مورد علاقه او است ruched یاس بنفش bodycon تعدادی از آه پولی است. “این رنگ مورد علاقه من و به نظر می رسد واقعا در این تابستان” Hopwood گفت: روزانه وحش. “من در عشق با آن دوم من تو را دیدم [نام تجاری] ترویج آن به عنوان یکی از جدید خود را.”

چه کسی می داند—اگر حق رویداد می آید همراه, من می خواهم به فکر می کنم که من هنوز هم قادر به نشان دادن لباس به عنوان من می خواستم به

لباس وارد سه هفته پیش و تا این هفته Hopwood چپ آن نشسته در بسته بندی خود را. “من می خواستم به سعی کنید آن را در دانستن است که من نمی تواند فارغ التحصیلی در این تابستان” او گفت:. او فقط آن را سعی کردم به این دلیل که آخرین مهلت برای بازگشت به آن نزدیک شد و او می خواست برای دیدن چگونه آن را متناسب با. به نظر می رسد بزرگ است. Hopwood است “سوخته” او مجبور نیست یک مجموعه تاریخ برای جشن گرفتن در آن است.

“من هنوز هم نگه داشتن انگشتان من گذشتند که فارغ التحصیلی را می توان برای مدتی بعد از این تابستان و من هنوز هم قادر به آن را می پوشند,” او گفت:. “من مطمئن هستم که اگر من می توانم خودم را به آن را می پوشند به یک رویداد های مختلف با توجه به تلخ و شیرین احساس دانستن آن بود برای فارغ التحصیلی من. اما چه کسی می داند—اگر حق رویداد می آید همراه, من می خواهم به فکر می کنم که من هنوز هم قادر به نشان دادن لباس به عنوان من می خواستم.”

بنابراین لباس تابستانی همچنان به عنوان یک منادی از روز حتی اگر ما مطمئن هستیم زمانی که آنها می رسند. یک دوست به من گفت که زمانی که او به رختخواب می رود در حال حاضر او از پارک. “فقط فکر می کنم از همه دامن و پاها وجود دارد خواهد بود در پارک ها در زمانی که این است” او گفت:. ما هم نمی توانید صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>