Telus می تواند برش, مشاغل, هزینه های اگر CRTC هل اپراتورهای شبکه مجازی: مدیر عامل شرکت

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

Telus Corp. می تواند برش حدود 1 میلیارد دلار از هزینه های دولت و 5000 شغل در طول پنج سال آینده اگر CRTC نیاز کانادا بی سیم شرکت ها برای باز کردن امکانات خود را به اپراتورهای شبکه مجازی ارشد اجرایی دارن Entwistle گفت: پنج شنبه.

او نشان داد کسانی که تخمین می زند در دقیقه آخر نزدیک به چهار ساعت از جلسات عمومی قبل از کانادا رادیو-تلویزیونی و مخابراتی کمیسیون که پیشنهاد دادن تلفن همراه اپراتورهای شبکه مجازی یا mvno را, یک دستور برای اتصال خدمات خود را به شبکه های ملی ساخته شده و عملکرد آن توسط Telus بل و راجرز.

این Telus موقعیت است که کانادا بی سیم در بازار در حال حاضر بسیار رقابتی قیمت ها در واقع کاملا مقرون به صرفه بر خلاف باور و ورود mvno را می توان از استقرار شبکه های 5G.

ادامه مطلب: Telus مجموعه صحنه را برای نبرد بی سیم کاهش نرخ جدید قیمت گذاری تعهد

Entwistle به پایان رسید ارائه با شکوفا شده توسط داوطلب به ارائه Telus مدیره راهنمای مدیران برای شروع به ساخت برنامه ای برای کاهش هزینه و شغل اگر CRTC انتخاب mvno را بیش از امکانات مبتنی بر حامل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد برخی از دیدگاه ها این است که فقط تئاتر مرتکب شده امتیازهای که اگر mvno را به ثمر می آیند و یا وجود یک اجرا دوم 25 درصد کاهش (قیمت خرده فروشی) ما را با وضعیت موجود سرمایه گذاری” Entwistle گفت.

“بنابراین یکی از چیزهایی اضافی من می خواهم به فایل با شما در اعتماد به نفس است که من در اینجا آورده امروز هیئت مدیره قطعنامه در Telus, امضا شده توسط همه ما هیئت مدیره و مدیران آموزش مدیریت به دنبال یک سرمایه گذاری طرح کاهش و کار طرح کاهش و بشردوستانه-دادن طرح کاهش باید این گونه احتمالات خود را در حال حاضر.

هواوی تصمیم کانادا بر 5G شبکه پیچیده است

هواوی تصمیم کانادا بر 5G شبکه پیچیده است

“ما در حال بحث در مورد اعداد که در آن کاهش … است که در مجاورت یک میلیارد دلار از کاهش سرمایه گذاری بیش از پنج سال آینده کاهش اشتغال در کد پستی از 5000 شغل در طول پنج سال آینده.”

Entwistle خواسته CRTC کمیسیون در نظر گرفتن همه عوامل قبل از تصمیم گیری که آیا برای انشعاب از یک مدت طولانی سیاست طرفداری از امکانات مبتنی بر حامل.

از لحاظ تاریخی پی در پی لیبرال و محافظه کار دولت و CRTC باید مورد علاقه مبتنی بر امکانات شبکه اپراتور زیرا آنها ساخت و راه اندازی بسیاری از این کشور زیرساخت های مخابراتی.

ادامه مطلب: فشار سیاسی رشد می کند به عنوان ترودو دولت حرکت می کند و نزدیک به Huawei 5G تصمیم

Entwisle یکی از چندین مدیران سطح بالا از کانادا بزرگترین ملی و منطقه ای ارائه دهندگان خدمات بی سیم شده اند که ایران را رد mvno را موظف خواهد بود که با توجه به حق شیر را به امکانات خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بل کانادا مدیر عامل شرکت میرکو Bibic گفت: هر نوع MVNO دستور خواهد یک “تهاجمی” قانونی مداخله در زمانی که امکانات مبتنی بر شبکه هستند ساخت کانادا نسل پنجم بی سیم ستون فقرات.

“ما نباید خطرات مصرف با سرعت و وسعت 5G استقرار در کانادا” Bibic گفت.

جوامع روستایی می تواند رنج می برند از خدمات پهنای باند اینترنت کاهش

جوامع روستایی می تواند رنج می برند از خدمات پهنای باند اینترنت کاهش

در روز پنج شنبه همه CRTC صبح و مقدار آن بعد از ظهر سپری شد با Entwistle و تیم خود را از مدیران و مشاوران بارها و بارها گفت: کانادا نیاز نیست تلفن همراه اپراتورهای شبکه مجازی.

این Telus موقعیت بود که mvno را نیست جان سالم به در برد بلند در بازار دیگر, چرا که آنها لازم نیست که یک کسب و کار پایدار و بنابراین آنها نمی خواهد در اختیار مصرف کنندگان طولانی مدت بهره مند شوند.

حتی در مورد این مسئله از قیمت ها و قیمت های بی سیم داده ها و برنامه Entwistle به چالش به طور گسترده ای برگزار شد باور است که کانادایی ها پرداخت بیش از حد در مقایسه با آنچه در دسترس در کشورهای دیگر.

ادامه مطلب: کانادا احزاب سیاسی و راهپیمایی بزرگ مخابراتی درآوردن پیش از انتخابات

“آیا ما یک بی سیم قیمت مسئله در کانادا ؟ جای تعجب ندارد ما نیست” Entwistle گفت: در سخنان افتتاحیه خود.

او گفت: شخص ثالث مطالعات پیدا کرده بود بی سیم قیمت گذاری در کانادا “است که در میان رقابتی ترین در جهان با کشور ما فضای مجاز: نامحدود طرح رتبه بندی بهترین No. 1 در G7 بر اساس سرعت و زمان تاخیر دسترسی — و بله قیمت گذاری شده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وی با ذکر یک سال 2020 تجزیه و تحلیل های بین المللی شرکت مشاوره PwC که برآورد متوسط کانادا خانواده حدود 1.6 درصد از آن یکبار مصرف درآمد خانوار در خدمات بی سیم.

مقایسه PwC در بر داشت ایالات متحده به طور متوسط 2.6 درصد و استرالیا با میانگین 2.1 درصد است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>