تنیس کانادا باقی می ماند “خوش بینانه” راجرز کاپ برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده زیر نظر از تنیس استرالیا اجرایی کریگ Tiley روز سه شنبه که در این فصل می تواند از دست رفته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

زنان مسابقه میله میله برای Aug. 7-16 در مونترال و مردان رویداد Aug. 8-16 در تورنتو است.

مردان ATP تور و WTA اجرا می شود که زنان در مدار را به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا 7 ژوئن پس از کشورها آغاز شده قفل کردن مرزها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“در بیشتر قسمت ها تمام تابستان سخت-دادگاه مسابقات از جمله رویدادهای ما در تورنتو و مونترال و منجر به ایالات متحده باز (در نیویورک) امیدوار هستند ما می توانیم مسابقات در این سال” گاوین Ziv مدیر عامل از جام راجرز در تورنتو گفت: CBC Sports.

“این خواهد شد از دست ما در برخی از نقطه. امنیت جامعه میباشد و شما باید مطمئن شوید که شما آماده برای اجرای خود را در تالار رویدادهای ورزشی … زمانی که آن را بی خطر برای همه وجود داشته باشد.”

تنیس فصل screeched به توقف در اوایل ماه مارس به دلیل بیماری تنفسی است که آلوده تقریبا 800000 در جهان در حالی که کشتار بیش از 38,500 پس از ظهور در چین در اواخر سال گذشته.

“من نظر شخصی است و من فکر می کنم برای تنیس برای بازگشت این سال است که به سختی می شود,” Tiley گفت: صبح سیدنی هرالد و سن.

محدود هفته به بازی در دادگاه های نجومی

“آن متکی جهانی سفر و من فکر می کنم که احتمالا آخرین چیزی است که رفتن به عقب می آیند. من فکر می کنم ورزش است که باید یک داخلی تمرکز در یک موقعیت قوی و ورزشی است که باید جهانی تمرکز بیشتر به چالش کشیده است.”

راجرز کاپ که تاسیس شد در سال 1881 به عنوان ملی کانادا قهرمانی اتحاد عمل در هر سال و بدون به تعویق افتادن یا لغو در دوران پس از سال 1968 و سوم قدیمی ترین مسابقات در جهان پشت ویمبلدون و آمریکا باز است.

Ziv باقی مانده در ارتباط مستمر با ATP و WTA تور که به بررسی مدل های مختلف از اینکه مسابقات می تواند با تاخیر و یا به تعویق افتاد, یک هفته یا بیشتر.

“هنگامی که شما را به سخت-دادگاه (عمومی), فصل,” او گفت: “شما تنها تعداد محدودی از هفته شما می تواند به سقوط تا زمانی که شما آب و هوا که در آن آن را احتمالا نمی خواهد منجر به در حال اجرا مسابقات تنیس هستند.”

ویمبلدون برگزار خواهد شد اعلام لغو این سال چمن-دادگاه گرند اسلم این هفته شاید در اوایل روز شنبه. تنیس, استرالیا, رئیس کریگ Tiley شگفتی اگر بقیه فصل است در معرض خطر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (Adrian Dennis/خبرگزاری گتی ایماژ/فایل)

باز استرالیایی که در ماه ژانویه آغاز شده است تا کنون تنها گرند اسلم بود که نهفته در سال 2020 با باز فرانسوی دهندگان در حال حرکت رس-دادگاه عمده بازگشت به ماه سپتامبر از آن ممکن است شروع.

ویمبلدون برگزار خواهد شد اعلام لغو چمن-دادگاه گرند اسلم این هفته با توجه به آلمانی فدراسیون تنیس معاون رئیس جمهور خنجر Hordorff.

Tiley گفت: TA برنامه ریزی شده برای اجرا در سال آینده Australian Open در برنامه.

مسیر واکسن ‘به احتمال زیاد در کوتاه مدت

“ما باید به برنامه ریزی برای بدترین و امید برای بهترین,” او گفت:.

“فردا صبح ما را از خواب بیدار و وجود دارد برخی از درمان معجزه و یا برخی از ترکیب از مواد مخدر است که واقعا کمک می کند و یا آنها را در یک مسیر به یک واکسن. (اما) از تمام ادبیات شما به عنوان خوانده شده آن را به نظر نمی رسد به احتمال زیاد در آینده نزدیک.

“(وقتی که) شما می توانید سفر در سراسر جهان است که تنیس می تواند از یک سطح حرفه ای. از سطح محلی ما می توانید شروع به سمت راست دور و این چیزی است که ما خواهد بود متمرکز در آغاز راه است.”

Ziv گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو که برنامه ریزی شده به اجرا در جولای 24-Aug. 9, می, باز این امکان را برای مسابقات و یا بیشتر در سراسر جهان به پر کردن آن تاریخ در تنیس تقویم.

“هر کس در تلاش برای پیدا کردن راه حل در چگونه برای به دست آوردن چیزی انجام می شود در این سال” Ziv گفت. “شاید بیشتر مسابقات فشرده همراه در مناطق مختلف در همان زمان به ارائه انعطاف پذیری بیشتر با سفر است.

“آن بوده است تا مایه تاسف است که این حوادث با تاخیر و به تعویق افتاد. آن را مانند یک بخشی از زندگی مردم است و زمانی که شما نمی توانید به انجام آنچه شما را دوست دارم و به نمایش گذاشتن این ورزش بزرگ به دنیا می توان آن را بسیار دشوار و روحیه اش را تضعیف.”

جدید باز فرانسوی تاریخ درگیری با حوضچه جام

فرانسه فدراسیون تنیس تحت انتقاد شدید از بازیکنان تنیس در سراسر جهان در عدم ارتباط به عنوان تاریخ جدید برخورد با چند رویداد دیگر نیز در حال حاضر شامل در تقویم.

جدید باز فرانسوی خرما معنی رس-دادگاه عمده شروع خواهد شد در Roland Garros یک هفته پس از انعقاد ایالات متحده باز در دادگاه سیفون مراتع در نیویورک است.

همچنین درگیری با هفت. 25-27 حوضچه جام, یک تیم رویداد شرکت ایجاد شده توسط راجر فدرر و تحریم توسط ATP.

TA یک ذینفعان از حوضچه جام همراه با ایالات متحده باز, سازمان, United States Tennis Association.

Tiley گفت: “عمیق مکالمات” بودند که در جریان حل و فصل برنامه ریزی اختلاف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im