تنیس مقامات در نظر گرفتن میزبانی ایالات متحده باز در Indian Wells

جنوب صحرای کالیفرنیا می تواند میزبان تنیس’ آمریکا باز بعد از این سال اگر رویداد است قادر به گرفتن محل در نیویورک در این تابستان.

جدید USTA, مدیر اجرایی, مایکل میل زدن گفت: در داخل تنیس مجله که او را به دانستن بیشتر در ماه ژوئن اما اگر سپتامبر رویداد است که قادر به در محل USTA Billie Jean ملی تنیس مرکز در کوئینز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس او دارای یک گزینه جایگزین در آماده است.

این طرح احتمالی در سرخپوستان چاه تنیس در مرکز کالیفرنیا Coachella Valley می گیرد می تواند به عنوان در اواخر ماه نوامبر است. این 16,000 صندلی ورزشگاه در Indian Wells, دومین تنیس-ورزشگاه خاص در ایالات متحده است.

BNP Paribas Open, برنامه ریزی شده برای ماه مارس در Indian Wells, اولین های بین المللی تنیس صورتی که لغو شد پیش از coronavirus بیماری همه گیر.

با ورزش جهان در مکث با توجه به کروناویروس ملی میزبان آدرین Arsenault جلب با کانادا ستاره تنیس بیانکا Andreescu که در زمان بخشی در مادرید باز مجازی نرم افزار مسابقات. 2:22

به طور گسترده ای در نظر گرفته معتبر ترین عنوان در خارج از عمده BNP Paribas Open هنوز هم می توان بعد از این سال به عنوان به خوبی. معلوم نیست اگر محل اجازه داده می شود به میزبان هر دو خود را به طور منظم مسابقات و ایالات متحده باز در سال 2020 است.

هنوز مشخص شود این است که آیا طرفداران خواهد بود در حضور در گرند اسلم رویداد آن است که اگر حتی اعتراض.

“هیچ چیز را از روی میز” میل زدن گفته مجله.

کالیفرنیا در مراحل اولیه دوباره باز

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsome گفت: میزبانی یک رویداد ورزشی بدون طرفداران بخشی از مرحله 3 از کالیفرنیا بهبودی از اثرات ناشی از کروناویروس که هنوز برای پیشبرد به مرحله دوم. اجازه می دهد طرفداران به عرصه و استادیوم بخشی از مرحله 4 و او گفت: هیچ جدول زمانی برای حرکت از یک مرحله به بعد است.

ماه گذشته نیویورک سایت از ایالات متحده باز شد و تبدیل به یک مرکز استفاده می شود در مبارزه با کروناویروس با تخت بیمارستان و کارمندان یک اداره به خوراک هزاران وعده غذا در روز به اولین پاسخ دهندگان.

“همه ما می خواهیم آمریکا به اتفاق می افتد و ما آماده برای کمک به با افزایش تست و برای کمک به بازیکنان در داخل و خارج از کشور” گفت: میل زدن. “ما باید سه اولویت: 1) سلامت و رفاه از بازیکنان, کارکنان, طرفداران و همه کسانی که درگیر; 2) چه خوب است برای تنیس; و 3) تاثیر مالی. همه چیز هنوز روی میز است و ما را به رفتن به جلو بر اساس سه فاز روش اشاره در دستورالعمل های فدرال.”

همانطور که از شنبه, 312,977 نیویورک ساکنان تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. نزدیک 19,000 نیویورک فوت کرده اند از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر