ترنس دیویس در زمان عبور از فرد VanVleet با چهار و نیم دقیقه به بازی یکشنبه شب و یک اشاره گر به سوق دادن او بیش از 30 نقطه علامت.

دقیقا چگونه VanVleet تا به حال کشیده شده است.

دیویس ریخت و در یک کار حرفه ای-بالا 31 امتیاز — با کمک کمی از هم تیمی های خود — و برداشته تورنتو رپتورز به 129-102 تار و مار شیکاگو کشیده است که خود را لیگ-بهترین پیروزی شاگردانش به یک حق رای دادن-تساوی 11 بازی.

رپتورز فقط یک پیروزی دور از طولانی ترین پیروزی در تاریخ حق رای دادن.

“این بچه ها نگهداری می شود پیدا کردن من,” دیویس گفت که تا به حال 13 امتیاز خود را در سه ماهه چهارم. “فرد او گفت: من تا به حال 28 بنابراین او به من توپ دوباره به 30. من فکر کردم خیلی باحال بود.”

پاسکال Siakam تا به حال 17 امتیاز در حالی که Serge Ibaka سون با 16 برای رپتورز (36-14) که تا به حال هفت بازیکن در دو چهره است. کریس بوچر تا به حال 15 امتیاز کایل لوری به پایان رسید و با 14, VanVleet تا به حال 12 در حالی که پاتریک McCaw 10 به ثمر رساند.

سازمان دیده بان | رپتورز کشش win streak به حق رای دادن-تساوی 11 بازی:

تورنتو یک حق رای دادن رکورد خود را با 11 پیروزی راست 129-102 بیش از شیکاگو است. 1:42

رپتورز گم شد هنجار پاول که شکست یک انگشت در سه ماهه چهارم جمعه در دیترویت, Marc Gasol (همسترینگ) و Rondae Hollis-جفرسون (مچ پا).

تادئوس جوان led شیکاگو (19-33) با 21 امتیاز.

دیویس که قبلی نمره بالا بود 23 امتیاز نبود نام به افزایش ستاره بازی به عنوان بخشی از NBA All-Star Weekend, و اذعان کرد که “در پشت ذهن من” در طول توهین آمیز فوران.

“در طول دوره فصل آن خواهد شد در پشت ذهن من, من ترجیح می دهم در پلی آف از . . . گفت: نه من نمی خواهم به بازی در این بازی به دلیل آن را یک رویداد خاص است. اما من می خواهم به جای بازی در پلی آف,” دیویس گفت که تا به حال شش threes به عنوان بخشی از یک وب 12-برای-15 عکسبرداری در شب.

Ibaka نقش مربی

Ibaka گرفته رپتورز تازه کار در زیر بال خود را در این فصل است. این دو اغلب سر طبقه بالا به عمل دادگاه به ساقه بعد از بازی است. دیویس شوخی کرده است که او از ترس به خوردن مواد غذایی آشغال در مقابل کهنه در تیم پرواز.

Ibaka چیزی جز ستایش برای 22 ساله در روز یکشنبه.

“آن مرد زیبا” Ibaka گفت. “از روز اول من او را دیدم من می دانستم که او تا به حال استعداد. اما حتی با استعداد شما هنوز هم نیاز به حق مردم در اطراف شما. او تا به حال یک بازی خوب امشب اما [دوشنبه] من خواهد بود و او را به گفتن, ‘آره که خوب بود اما شما هنوز هم یک راه برای رفتن است.”‘

رپتورز نمی توانید هر فاصله قابل توجهی در یک مزاحم بولز تیم ملی تا سه ماهه چهارم. رپتورز رفت و به فینال 12 دقیقه تا 95-85 خود بزرگترین منجر به آن نقطه. McCaw سه اشاره گر چهار دقیقه به سه ماهه دربسته در محیط یک 16-5 اجرا شده توسط یک گروه از رپتور ذخایر بود که این تیم در خانه با 21 امتیاز.

رپتورز مربی نیک پرستار ماند با نیمکت گروهی از طریق بازی نهایی چند دقیقه. زمانی که دیویس حفر سه اشاره گر با 4:26 به بازی دادن به تورنتو 25 نقطه او mobbed توسط هم تیمی زمانی که او به سمت نیمکت برای یک ایست.

“این احساس واقعا خوب است. آن را فقط به شما نشان می دهد چه نوع تیم این است, این است که یک سازمان بزرگ ما همه به یکدیگر عشق ما برای هر یک از دیگر و من نمی خواهم به هر جای دیگری راستش,” دیویس گفت:.

‘با هم جشن می گیرند’

کلمات خود را تا به حال رپتورز rookie دیوان هرناندز — که ایستاده بود با خبرنگاران در اطراف Davis — خفه کردن یک گریه ساختگی.

“که بحث واقعی هر چند مرد واقعی,” دیویس گفت:.

لوری گفت: آن را سرگرم کننده برای جشن گرفتن هر یک از دیگر دستاوردهای.

“در پایان روز ما ما شغل بسیار جدی است. و زمانی که فرصت داریم برای بیرون رفتن وجود دارد و تشویق برای هر یک از دیگر و از آن لذت ببرید با یکدیگر به این معنی زیادی,” او گفت:. “ما نمی گرفتن هر یک از آن را برای اعطا. ما واقعا جدی در مورد برنده بازی و بیرون رفتن وجود دارد و رقابت. و زمانی که بچه ها باید شب و مجموعه سوابق و چیزهایی مثل این که ما با هم جشن می گیرند.”

دیویس بزرگ بعد از ظهر تا به حال رپتورز مربی نیک پرستار خاراندن سر خود را.

“من همیشه فکر می کنم بازی هایی که من بازی او را در حدود شش دقیقه و من تعجب می کنم چه جهنم من که اولین چیزی که من فکر می کنم از زمانی که او بازی خواهم که” مربی گفت.

“من واقعا نمی دانم چه بگویم. من فکر می کنم او یک تیراندازی جزء که خیلی سطح بالا درست است ؟ شما آن را ببینید کمی من بیت در یک شب مثل امشب که معمولا سخت ترین جزء در این لیگ است.”

VanVleet مچ پا شکن

VanVleet ارائه شده یکی از دیگر نکات برجسته این شب قرار دادن توماس Satoransky در پشت با یک نرم و صاف متقاطع دریبل. VanVleet گل در سه بازی و رپتورز نیمکت ورزشگاه در جشن — Oshae Brissett ساخته شده مانند مچ پا خود را شکسته شده بود سقوط به آغوش مالکوم میلر.

رپتورز برنده 11 بازی متوالی دو بار قبل از: Feb. 26 مارس 16, 2018 و ژان. 6-30, 2016. سهشنبه مشخص شده خود را 12th متوالی پیروزی بولز از جمله دو بازی قبل این فصل است.

رپتورز دوم در کنفرانس شرق و به رخ کشیدن لیگ سوم-بهترین ضبط با وجود اینکه نابود آسیب اشکال در این فصل — 13 بازیکنان باید زمان از دست رفته برای آرایه ای از صدمات.

پاول آسیب آمد در حالی که او در حال بازی بسکتبال بهترین کار خود را به طور متوسط اوج حرفه ای در هر دو نقطه (15.3) و ریباند (3.9). پرستار گفت: Hollis-جفرسون که از دست رفته چهار بازی با یک رگ به رگ مچ پا می تواند بازگشت چهارشنبه. اما پرستار گفت: هیچ به روز رسانی در Gasol که خود را تشدید مصدومیت همسترینگ که تا به حال دیده می شود او را قبلا از دست یک دوجین بازی. کهنه مرد بزرگ از دست رفته است 15 بازی با آسیب.

Siakam رهبری راه را با هشت امتیاز در سه ماهه اول و چرخش بلوز میدوی را از طریق قاب کرده بود رپتورز با نه. گاو رفت و در یک 18-4 اجرا اما رپتورز در پاسخ با 11-3 اجرا به سه ماهه و چراغ 33-29 شروع به دوم.

گاو رو از فراتر از قوس اتصال در هفت از سه نقطه تلاش در سه ماهه دوم. منجر به تغییر دست پنج بار در دوره و شیکاگو در زمان 63-60 مزیت به نتیجهی شکستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de