ترمینال له: Air مسافران گرفتار در مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر

خطوط گسترده ballooned در سراسر چندین آمریکا در فرودگاه این آخر هفته به عنوان مسافران اروپایی ساخته شده است یک خط تیره دیوانه برای صفحه اصلی — وضعیت ایجاد شده توسط سریع rollout از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اروپا ممنوعیت سفر و تشدید مزمن فرودگاه کمبود نیروی انسانی.

مقامات ایالات متحده وعده داده شده روز شنبه به آدرس قابل رویت ترین نشانه ای از هرج و مرج — مربا-بسته بندی پایانه های که در آن آمریکایی ها از بازگشت به ایالات متحده در حال انتظار برای ویروس غربالگری در چندین فرودگاه از جمله Chicago o’hare, دالاس فورت ورث و بین المللی دالس. اما کسانی که خطوط فقط یکی از یک سری از نقاط فشار است که باید تضعیف تلاشهای دولت برای حفظ این ویروس از ورود به کشور — و در حال حاضر تهدید به تسریع و گسترش آن:

دولت اروپا ممنوعیت سفرکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد و به اثر رفت شب جمعه فرستاده آمریکایی ها در خارج از کشور تکاپوی پیدا کردن بلیط هواپیما در بازگشت به خانه. مقامات ایالات متحده در نهایت روشن است که این ممنوعیت نمی اعمال می شود به شهروندان آمریکایی یا مقیم دائم — اما آن وحشت-خرید به احتمال زیاد متورم تعداد زیادی از مردم در تلاش برای مجددا در یک بار.

دولت نیز به طور چشمگیری محدود در تعدادی از مکان های که در آن مسافران هوایی از بازگشت از اروپا می تواند وارد ایالات متحده — در حال حاضر فقط 13 فرودگاه. در همان زمان گمرک و حفاظت مرزی و مقامات بهداشت در روز جمعه شروع به انجام “پیشرفته غربالگری” برای کسانی که مسافران متشکل از متوسط چک و سوالات در مورد سفر تاریخچه و علائم بدون داشتن کارکنان به اندازه کافی در دست به فرایند آنها را به سرعت.

آداب و رسوم سطح نیروی انسانی شده اند ناکافی برای برخی از زمان. این اتحادیه به نمایندگی از گمرک screeners گفت: در یک جلسه در ماه دسامبر که نیروی کوتاه بود 2,700 افسران تا حدودی به عنوان یک نتیجه از دولت این تصمیم را به طور موقت جابهجا کردن مردم به آمریکا و مکزیک, مرز.

در اوایل هفته از شیوع دولت بود و آهسته به سطح شیب دار بالا غربالگری در فرودگاه بین المللی, حتی برای مسافران re-ورود به ایالات متحده از شناخته شده coronavirus نقاط داغ. بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد محققان هشدار داد در اوایل ماه مارس که روش های غربالگری در محل و پس از آن را از دست به عنوان بسیاری از آنجا که دو سوم از ایالات متحده محدود مسافران ورود به ایالات متحده

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی در حال ابراز نگرانی که مسافران کهنه شانه به شانه در فرودگاه غربالگری خطوط در معرض خطر بالاتری برای ابتلا و سپس گسترش این ویروس.

“این خوب نیست سلامت عمومی سیاست به جمعیت مردم در فضاهای تنگ به ویژه افرادی که در حال بازگشت از مکان های که در آن ما می دانیم که وجود دارد گسترده انتقال رخ می دهد” گفت: John Byrne, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد برای آمریکا سلامت. او افزود که وجود دارد باید توجه جدی از پیامدهای ناخواسته سیاست های در حال اجرا.

ایلینوی رهبران سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آخرین ظروف سرباز یا مسافر گفت: ظاهرا آمادگی برای انجام سفارشات خود را.

“به نظر می رسد منبع تاخیر فدرال و مدیر بود و آمادگی پس از انتخابات ریاست جمهوری ممنوعیت سفر از اروپا” گفت: ایلینوی دموکرات ایالت Dick Durbin در توییتر. دولت فرماندار JB پریتزکر نوشت: “دولت فدرال نیاز به s@#t با هم. در حال حاضر است.”

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: اضافه شدن نمایش هستند و تنها با در نظر گرفتن حدود 60 ثانیه برای هر مسافر. اما آن را کمک نمی کند اگر به اندازه کافی صفترس در وظیفه. و برخی از مسافران شکایت در رسانه های اجتماعی که آنها منتظر تا زمانی که شش یا هفت ساعت به نمایش در خواهند آمد.

CBP اقدام کمیسر علامت گذاری مورگان در بیانیه ای گفت: یکشنبه آژانس “و مجدانه به آدرس طولانی تر از حد معمول تاخیر” و چندین فرودگاه در حال حاضر در حال بهبود است. یک سخنگوی قادر به ارائه جزئیات در مورد هر یک از مراحل خاص آژانس گرفته بود به خطوط تحت کنترل است.

“ما قدردانی از صبر و شکیبایی را از این سفر به عنوان ما به مقابله با این وضعیت بی سابقه ای” مورگان گفت. “ما در حال ادامه به تعادل ما بازده با حصول اطمینان از سلامت و ایمنی از همه شهروندان آمریکایی از طریق افزایش غربالگری پزشکی.”

مخالف اجتماعی فاصله

هزاران نفر از افرادی که این ماجرا به محله های نزدیک در حالی که انتظار برای کیسه های خود را و چک آداب و رسوم می تواند در سلامت بیشتری در معرض خطر به دلیل وضعیت.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: عصر روز شنبه جمعیت هستند “countermanding” دولت را کاهش تلاش. مقامات بهداشت عمومی بارها بر اهمیت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“آنچه که مردم نیاز به درک این است که اگر شما یک آمریکایی است اگر شما یک شهروند آمریکایی شما می توانید به عقب” Fauci گفت. “شما لازم نیست به عجله خود را, شما قادر خواهید بود به عقب بر گردیم اما این قابل فهم است که چگونه زمانی که مردم می بینند ممنوعیت سفر آنها بلافاصله می خواهید به سرپا ایستادن و به خانه.

“امیدوارم ما ندارد و بیشتر از آن, اما من فکر می کنم ما احتمالا متاسفانه خواهید دید که” او گفت:.

مایک فریزر مدیر اجرایی انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشت گفت: جمعیت زیادی در بنادر از ورود مربوط.

“در حالی که سفر در خانه ضروری است برای این افراد من امیدوارم فدرال و مقامات فرودگاه کار می کنند با شرکت های هواپیمایی و دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان به عمل اقدامات مناسب کنترل عفونت در همه جا به خصوص در مکان های جمعیت در حال جمع آوری و توصیه مبهوت واردان به کاهش تعداد از مردم با تجمع در یک مکان “Fraser گفت.

“در این زمان هدف این است که برای جلوگیری از انتقال بیماری است. هر شلوغ فضا — کلیساها فروشگاه های مواد غذایی, فرودگاه — همه افزایش احتمال انتقال گفت:” جویس جانسون ارشد بازنشسته خدمات بهداشت عمومی آمریکا به سفارش سپاه افسر.

کمی بیش از حد, بیش از حد دیر شده ؟

این افزایش نمایش فیلم نیز شروع خیلی دیر هفته بعد در حالی که ویروس در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. دولت غربالگری اولیه تلاش های متمرکز مسافران از چین و حتی پس از آن تا به حال روشن شده است که این ویروس در حال گسترش به کشورهای دیگر است.

مارک Lipsitch رئیس دانشگاه هاروارد T. H. Chan مدرسه از مرکز بهداشت عمومی بیماری مسری دینامیک گفت: سهل انگاری غربالگری آلوده مسافران ممکن است منجر به شیوع این بیماری در ایالت واشنگتن در ایالات متحده برای اولین بار دولت ویروس را در نوردید.

قبل از این آخر هفته احساس خطر مسافران گزارش شده بود در رسانه های اجتماعی چه آنها در نظر گرفته lax غربالگری به عنوان آنها بازگشت به ایالات متحده

Jenn Bartick کالیفرنیا وکیل سیاسی گفت که او پرواز را از ایتالیا دو هفته پیش و از طریق رفت “هیچ غربالگری از هر نوع است.” او گفت: هیچ کس از او خواست اگر او تا به حال شده است در بخش هایی از ایتالیا شده اند که سخت ترین ضربه توسط این ویروس گسترش است که پس از درخواست مقامات ایتالیایی را تعطیل کل کشور است.

او گفت: هنگامی که او سوار هواپیما در ایتالیا “آنها پرسید: اگر من تا به حال شده به چین در سال گذشته 14 روز. هیچ بیشتر غربالگری.” او شده است قادر به دریافت یک آزمون از آنجا که او نمی باید علائم و خود quarantining.

ایالات متحده تاجر که پرواز به تازگی از هنگ کنگ گفت سیاسی که غربالگری او قرار گرفتند در فرودگاه بین المللی لس آنجلس شد “یک شوخی است.”

“به عنوان مخالف به تمام ورود و خروج در تمام فرودگاه های آسیایی وجود دارد متوسط مصرف گفت:” تاجر که زندگی در چین و دیگر کشورهای آسیایی در دهه های و نخواست نامش فاش شود چرا که او نمیخواهد به “لیست سیاه در پرواز” به ایالات متحده افزود: “هیچ سوال ، نمی تواند خلاص شدن از مسافران به اندازه کافی سریع.”

مقامات گمرک نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد آن دسته از مسافران حساب.

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) خواسته است دولت فدرال برای گسترش غربالگری فراتر از مسافرت هوایی با نیاز به دمای چک برای تمام مسافران شبانه روزی نه فقط هواپیما اما جرم حمل و نقل.

کن Cuccinelli سرپرست معاون وزیر امنیت داخلی گفت: نمایندگان مجلس در هفته گذشته است که مسافر غربالگری “ما خرید زمان” اما گفت: محدودیت های مسافرتی و نمایش فیلم بودند هرگز “در نظر گرفته شده بود مهر و موم روند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر