تست تزار پیش بینی ایالات متحده می تواند انجام تا 50 متر coronavirus آزمون ها در هر ماه با سقوط

HHS تست تزار برت Giroir پیش بینی کرد که این روز را در ایالات متحده قادر خواهد بود برای تست تا 50 میلیون نفر در هر ماه برای coronavirus سپتامبر.

خواهد بود که تقریبا چهار برابر 12.9 میلیون تست هدف دولت تعیین شده برای ماه مه و روز دوشنبه اعلام کرد در یک باغ گل رز جلسه.

“ما پروژه ای است که ملت ما خواهد بود قادر به انجام حداقل 40 تا 50 میلیون آزمون در هر ماه در صورت نیاز در آن زمان” Giroir گفت: در جلسه سنا کمک به کمیته.

بخش قابل توجهی از این ظرفیت 25 میلیون به 30 میلیون آزمون — خواهد آمد از “نقطه مراقبت” آزمون است که می تواند تجزیه و تحلیل در بیمارستان ها و دفاتر پزشکان او اضافه شده است.

رئیس لامار الکساندر (R-Tenn.), که منجر شنوایی از طریق تصویری از خانه خود دولت خواسته Giroir که آیا آنتی ژن تست برای coronavirus می تواند کمک به دانشگاه تنسی و دیگر دانشگاه ها از سرگیری عملیات عادی زمانی که بعد از سال تحصیلی آغاز می شود.

“این است که قطعا ممکن است برای تست همه دانش آموزان” Giroir گفت. “آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که وجود دارد خواهد بود یک نظارت استراتژی انجام می شود که در آن شما ممکن است آزمایش برخی از دانش آموزان در زمان های مختلف برای اطمینان از وجود گردش خون.”

FDA در هفته گذشته به اورژانس با استفاده از مجوز به اولین آزمایش آنتی ژن که به تولید نتایج به سرعت و می تواند در بیمارستان یا مطب. آنتی ژن تست به طور کلی ساده تر و ارزان تر از روش PCR استفاده می شود برای اکثریت coronavirus آزمون در حال حاضر در بازار است که شکار برای ویروس’ مواد ژنتیکی است.

Giroir را پاسخ نمی برآوردن کمیته رتبه بندی عضو دیابت پتی موری (D-شستشو.), که ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این ویروس است. “این دولت تا به حال یک رکورد به ما وعده های شکسته که بیشتر آزمون ها و منابع می آیند و آنها نمی,” او گفت:.

Giroir skirted سوال از موری در مورد اینکه آیا دولت شامل اعداد سخت و اهداف استراتژیک تست برنامه های مورد نیاز در مراقبت عمل بسته محرک. اما او گفت: تست نیاز را افزایش می دهد به عنوان کشور کاسته آن coronavirus مستند.

“ما انتظار داریم کسانی که اهداف برای رفتن تا ما به تدریج باز” Giroir گفت. “قطعا تعداد کسانی که نیاز به رفتن به طور قابل توجهی دوباره در پاییز هنگامی که ما به طور بالقوه باید آنفلوانزا در گردش با Covid,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر