فرماندار تگزاس طول می کشد تا گرما از حق خود را به عنوان او توطئه مراقب باشید البته در coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

AUSTIN تگزاس — رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت است نمودار ریسک بالا محافظه کار البته از طریق همه گیر او را مجبور به حرکت بین نفوذ فعالان انگیزه محدودیت های جدید و افزایش مرگ و میر.

تگزاس و فرماندار تنظیم شده است به اعلام برنامه دوشنبه برای بازگشایی بزرگترین کشور محافظه کار دولت است. نه تنها آن را گرفته به عنوان یک پتانسیل مدل جمهوری خواه به رهبری تلاش برای تعادل خود را از جناح راست و محتاط تر منافع کسب و کار, اما چگونه به مدیریت ارتباط با شهرستانها تا حد زیادی برگزار شده توسط دموکرات ها ،

به عنوان دیگر فرمانداران جمهوریخواه در جنوب مانند گرجستان برایان کمپ و فلوریدا ران DeSantis گرفتن نور افکن با اشتیاق خود برای بازگشایی اقتصاد خود را در میان فشار از محافظه کاران ابوت به نظر می رسد محتوای به آنها اجازه حرکت سریع تر از تگزاس. تا کنون رویکرد خود را به نظر می رسد از مرحله یک دولت است که به خود می بالد در حال حامل استاندارد محافظه کار سیاست و که در آن معاون فرماندار یکی از بلندترین صدای گفت: آمریکایی های قدیمی تر باید حاضر به فدا کردن زندگی خود برای یک احیای اقتصادی.

“من با تمرکز بر سال آینده” ابوت گفت: در یک مصاحبه رادیویی این هفته “و مطمئن شوید که در تگزاس در طول دوره از سال آینده در حال رفتن به قادر به باز کردن و مراحل است که اطمینان حاصل شود که ما قادر خواهد بود برای ادامه توسعه اقتصادی در ایالت تگزاس به عنوان مخالف به عجله دروازه و داشتن همه بیمار شدن و داشتن به کسب و کار پایین است.”

وی افزود: “اگر شما به دنبال در بازی وجود دارد برخی از افرادی که می خواهید به رئال ضربه و فکر می کنم اجازه دهید فقط تمرکز بر فردا.”

که کلاسیک ابوت.

به عنوان تگزاس خواهان شکستگی بیش از یک بحران که چکش تمام دکمه های خود در مورد آزادی های فردی بزرگ دولت و آزادی اقتصادی سابق قاضی و دادستان کل است که با تکیه بر احتیاط او را شناخته شده است.

حتی اگر ابوت وعده داده شده برای باز کردن دولت او را تنها گرفته تدریجی گام به روزترین مانند کنار هم قرار دادن نیروی کار از مدیران صنعت عمدتا کمپین اهدا کنندگان به وزن هنگامی که به لغو ممنوعیت “غیر ضروری” کسب و کار. در حالی که شهر نیویورک ایجاد شده یک نکته خط به صورت روزمره مردم برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله ابوت مجاز است ساکنان به جمع آوری در گروه های کوچک در پارک دولت, فروشگاه های خرده فروشی برای ارائه به خدمات به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اقدامات احتیاطی و بیمارستان ها برای از سرگیری برخی از روش انتخابی.

اما او در حال حاضر بسته مدارس باقی مانده از ترم. و بسیاری از محافظه کاران هستند unimpressed تلاش خود را برای پرتاب گوشت راه خود را با اعلام سقط جنین غیر ضروری روش ها و کلیساها اجازه می دهد برای باز باقی می ماند در حالی که اصرار عبادت اجتماعی را حفظ فاصله اقدامات است.

“او به نظر می رسد غیر قطعی به نظر می رسد او ترسو او به نظر می رسد اداری و او به نظر می رسد ناشنوا تن به نگرانی بسیاری از اهالی تگزاس گفت:” مت Rinaldi سابق دولت جمهوری نماینده است که بخشی از جنبش برای باز کردن دولت است. “آلاباما گروه ضربت در حال حاضر به اتمام کار خود را. اگر ما انجام این کار هفته پیش؟”

ابوت به طور مداوم مذاکره خشن ائتلاف شهری, برون شهری و روستایی محافظه کاران است که دهانه homeschoolers ضد واکسن طرفداران مذهبی فعالان و گروه های کسب و کار برای یک حزب که گرفتن دولت سیاست شل شدن.

تا کنون ابوت استراتژی است که کار سیاسی است.

حدود 58 درصد از رای دهندگان تگزاس اعتماد ابوت به آنها اطلاعات در مورد این ویروس در مقایسه با 44 درصد که می گویند آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه. این هفته حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمپ منتقل سرعت بیش از حد در اجازه می دهد کسب و کار به کار — مقاومت که ابوت است که با دقت ،

“این قطعا دقیق می گویند که ابوت است یک اندازه گیری و مشورتی محافظه کار گفت:” ری سالیوان که در خدمت به عنوان رئیس ستاد سابق فرماندار تگزاس ریک پری و ارشد ارتباطات دستیار جورج دبلیو بوش به عنوان فرماندار. “زمانی که شما درگیر در یک high-مشخصات عمومی سیاست مهم است و شما در حال گرفتن توپخانه ضد هوایی از چپ و رسانه ها و حتی بیشتر مناسب گروه ها در این طیف شما معمولا در یک جای خوب از سیاست نبوده است.”

یکی از عوامل تقویت منتقدان خود را البته به صورت غیر مستقیم است سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک. موقعیت انتخاب شده است به طور جداگانه در تگزاس اما پاتریک ابتلا به انتقاد و یک زیر — برای نشان می دهد شهروندان ارشد خود را در معرض خطر سلامت “در ازای نگه داشتن امریکا که امریکا دوست دارد خود را برای فرزندان و نوه ها.”

تگزاس به نظر می رسد شده اند در امان بدترین ویروس buoying رهبران مانند پاتریک که می خواهند به دولت ارسال مردم به کار هر چه زودتر. دولت ثبت نزدیک به 600 Covid-19 مرگ و میر قابل ملاحظه ای کمتر از 1000 در فلوریدا 1500 در کالیفرنیا و 16000 در نیویورک هر چند سطح پایین تست ممکن است مبهم که داده.

“بیایید با واقعیت روبرو هستند که در آن ما هستند: در تگزاس ما باید 29 میلیون نفر” پاتریک گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson این هفته است. “ما از دست داده ایم 495 و هر زندگی ارزشمند است اما 500 نفر از 29 میلیون و ما در حال قفل شده است.”

ابوت آینده اعلام موظف است به نا امید منتقدان مانند Rinaldi و دیگران که می خواهند تگزاس به دنبال فرمانداران مانند کمپ که اعلام کرد قصد دارد برای باز کردن بولینگ alleys, ورزشگاه, سالن مو و تاتو سرو جمعه.

به جای ابوت که نگه داشته است بسیاری از جزئیات آینده اعلام خصوصی برای ترس از مقاومت است به احتمال زیاد به موضوع مجموعه ای از دستورالعمل ها در استفاده از تجهیزات حفاظتی و استانداردهای بهداشت برای رستوران ها و دیگر کسب و کار است که ممکن است باز به جای دنبال کردن یک پتو ایالت منظور بلافاصله بازگشایی با توجه به کسب و کار مدیران و کارشناسان سیاست که می گویند که او تعویق انداختن, برای حرفه ای پزشکی. در طول یک شب جمعه مصاحبه تلویزیونی ابوت گفت: تلاش برای افزایش بدون علامت تست و ردیابی نیز می تواند بخشی از این اطلاعیه و برنامه های به اصرار مردم به ادامه اجتماعی فاصله اگر آنها سرمایه گذاری از خانه های خود.

او گفت: مردم خواهد بود قادر به شروع به رفتن به سالن مو و رستوران ها به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده هشدار داد هر چند قوانین متفاوت خواهد بود در سراسر کشور.

“وجود دارد برخی از شهرستان که در آن وقوع است که هنوز هم در حال پیشرفت بیش از حد سریع است و آنها ممکن است به طور کامل قادر به شرکت در مرحله اول از باز کردن تا زمانی که آنها از شیوع کروناویروس در شهرستان تحت کنترل” ابوت گفت: در مصاحبه رادیویی در اوایل این هفته.

در ابتدا از بحران ابوت اجازه دهید شهرستان و مسئولان شهرستان را با سرب در همه گیر پاسخ نقل مکان کرد و بعد از بزرگ دیگر ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک در صدور اقامت در خانه سفارش دهید. هنگامی که او در نهایت در درخواست از دولت و مقامات بهداشت عمومی او حاضر به استفاده از این اصطلاح برای ترس از ناراحت کننده محافظه کاران است.

اما حتی کوچکترین درک از بالا به پایین نفس بیش از حد می تواند بیشتر ناراحت GOP فعالان مانند استیو Hotze که شکایت هوستون شهرستان هریس در روز پنج شنبه بیش از یک محلی, ماسک مورد نیاز است.

تگزاس دموکرات باید ناودان ابوت بیش اولویت منافع کسب و کار و اجتماعی محافظه کاران بر سیاست های بهداشتی. آنها می گویند ابوت فقدان رهبری منجر به طور مستقیم به یک بدون زرق و برق سرعت تست — یک جزء کلیدی از بلند کردن اجسام مستند اقدامات به گفته کارشناسان بهداشت عمومی. آنها همچنین chided ابوت و نه از جمله شهر و شهرستان رهبران در دولت و گروه ضربت.

“من فکر نمی کنم هر کسی می داند چه فرماندار در حال رفتن به انجام” Austin شهردار استیو آدلر گفت. او گفت: اعضای شورای شهر برنامه ریزی برای دیدار پس از دوشنبه اعلام تصمیم خود گام های بعدی اما اذعان دستور دولت به احتمال زیاد باطل محلی اقدامات است.

این بیماری همه گیر به شمار یک معضل سیاسی برای جمهوری خواهان تگزاس سنجاق انتخاب مجدد خود را به امید به دولت را از اقتصاد قوی به عنوان سقوط قیمت نفت و گاز طبیعی قرار داده اند مردم از کار. اما برخی از رهبران دولت اذعان کرد که ترس از سودای Covid-19 گرفتی کوتاه مدت اقتصادی و نگرانی است.

“این کار ما را به انجام آنچه که داده ها و علوم و کارشناسان پزشکی به ما بگویید که باهوش ترین و مسئول همه چیز برای انجام” گفت تگزاس مجلس دنیس Bonnen است که به دنبال انتخاب مجدد در این سال پس از راست فعال منتشر سیاسی آسیب رساندن به مکالمات.

“تگزاس هنگامی که شما نگاه کنید در اطلاعات توانسته است این که آیا ما به برکت خدا من نمی دانم” Bonnen گفت. “شاید آن را رهبری بزرگ من نمی دانم”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>