کل هیئت مدیره از تایلند, وزنه برداری, فدراسیون استعفا داد کمتر از یک ماه پس از اتهام دوپینگ توسط کودک وزنه برداران ساخته شد در یک مستند تلویزیونی.

جمعی استعفا توسط رئیس جمهور اعلام شد تایلندی, تازه کار, وزنه برداری, انجمن Boossaba Yodbangtoey در Jan. 30 بیانیه دیده می شود خبر داد.

آلمانی ARD پخش این مستند اخیر در مورد دوپینگ در وزنه برداری, راز دوپینگ: خداوند از وزنه برداران مجبور دیرین بین المللی وزنه برداری رئیس فدراسیون Tamas آجان به ایستادن کنار به طور موقت به مدت 90 روز به عنوان BIRD راه اندازی شد رسیدگی به اتهامات فساد.

کمیته بین المللی المپیک در خصوص نگرانی های دوپینگ و فساد. آجان را رد کرده است هر گونه تخلف.

آلمانی پخش نیز به صورت مخفیانه تایلندی وزنه بردار Siripuch Gulnoi که اعتراف به مصرف مواد ممنوع قبل از برنده شدن مدال برنز در بازی های المپیک 2012 لندن.

“روزنامه نگار نه شناسایی واقعی خود را با نام و نشان واقعی خود را حرفه ای” Boossaba Yodbangtoey نوشت: در استعفا نامه. “Ms Gulnoi آگاه بود از حال فیلم برداری توسط تلویزیون روزنامه نگار در همه.”

خبرنگار تحقیقی Hajo Seppelt که همکاری ARD مستند گفت: خبرنگاران تا به حال در واقع رفته مخفی به منظور دریافت اطلاعات.

“به منظور فاش کردن حقیقت در مورد عظیم دوپینگ در وزنه برداری ما تا به حال به عنوان undercover خبرنگاران در غیر این صورت ورزشکار هرگز اعتراف کرد که او چه در دوربین” Seppelt و گفتگو کرد.

“همه چیز در طول کامل ویرایش نشد و در صدای اصلی. از ما خواسته شده است توسط ضد دوپینگ اشخاص برای مواد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر