با تشکر از شما, Mike Bloomberg, برای نجات بحث

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مایکل بلومبرگ ممکن است خریداری شده راه خود را به بحث در لاس وگاس پنج شنبه شب اما بقیه از ما در بدهی های خود را.

این بار در-هر-زن و شوهر-هفته مراسم تبدیل شده بود بسیار آشنا است که تماشای وقتی پایان یک کار سخت و طاقت فرسا. هر کسی که علاقه مند در آینده از حزب دموکرات تا به حال هیچ مشکل چسبیده از طریق تمام دو ساعت از این موضوعات است. آن را خشن و گاهی اوقات بی ادب—نیز اساسی و مربوط به انتخاب دموکرات ها هستند و در این میان ساخت. حداقل آن را رایگان از استادی.

سابق شهردار نیویورک حضور در این مرحله و در نظر سنجی که نشان داده اند او را به طور پیوسته رو به افزایش با تشکر تاریخی سیل از خود تامین مالی تبلیغات—به نظر می رسید به شهامت آکورد احشایی خشم و تحقیر از رقبا است که نمی تواند جعلی.

او در پاسخ قطعا ناهموار عملکرد است که ناخواسته برجسته ریاکارانه ادعا می کنند از مبارزات انتخاباتی خود استراتژیست. این است که بلومبرگ در نظر گرفتن یک نامتعارف جست و خیز-در-اوایل-متحده رویکرد به نامزدی چرا که او در ابتدا فرض سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را حمل مشعل برای دموکرات ها و سپس تصمیم به پرش در اواخر زمانی که او متوجه بایدن نمی شد به اندازه کافی قوی را به نفع خود.

هیچ چیز در بلومبرگ را لرزان اولین پیشنهاد کرد که یک ارتدوکس مخلوط-it-up-with-میانگین رای دهندگان کمپین در اوایل کشورهای کوچک همیشه می تواند کار کرده اند. بزرگ خود را-صرف سر خوردن-over-the-زود-BS رویکرد تنها یکی است که به احتمال زیاد می تواند برای او کار می کنند.

جای تعجب نیست که این گال رقبا. در خصوص بلومبرگ ورود—به عنوان به خوبی به عنوان الوقوع سه شنبه در مارس 3 و آن outsized عواقب—به نظر می رسید به احضار چیزی اضافی از سابق جبهه-دونده الیزابت وارن. این بود که اگر او به خودش گفت: من یا رفتن به بازگشت قوی یا پایین رفتن نوسانی با استدلال است که من واقعا باور دارم.

عملکرد او واضح و بیان مهاجم اغلب برش نه فقط نسبت به بلومبرگ اما در مقاطع مختلف برای هر رقیب دیگر.

سناتور. برنی ساندرز کسی که پیشرو در نظرسنجی این هفته نوادا حزبی و همچنین برخی از نظر سنجی های ملی بود و تنها گاهی اوقات در مرکز از شب را درام. این بود که به احتمال زیاد خوب با او. او ساخته شده آشنا استدلال در یک سبک آشنا و هیچ چیز به نظر می رسید به احتمال زیاد به تغییر پویا رفتن به شب: دموکراتیک مسابقه به احتمال زیاد برای ساندرز و یکی از اصلی رقیب و با حداکثر سرعت دویدن در حال حاضر به ببینید که چه کسی است که رقیب خواهد بود.

وجود دارد دستگیری لحظه ای که ساندرز bristled در بلومبرگ ادعا را که ساندرز’ سیاست شده اند و سعی در بر داشت مایل: “آن را به نام کمونیسم و آن را فقط کار نمی کند.” ساندرز گفت: “این یک شات ارزان” و گفت: آنچه او می ایستد و برای سوسیالیسم دموکراتیک است نه کمونیسم.

جاذبه اصلی برای بحث میزبانی NBC News, فرصتی بود تا بسیاری از مردم برای دیدن بلومبرگ برهنه—دیگر در آگهی های بازرگانی تلویزیون در لباس قهرمانانه لباس از سرمایه دار خیلی مهم-تبدیل-Cincinnatus آماده به وضع مالی خود را داده ترمینال و انتخاب کنید تا شمشیر خود را در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

توسط متعارف سیاسی استانداردهای قرار گرفتن در معرض بسیار unflattering. او قرار داده بود به شدت در موضع دفاعی توسط کسانی که گفته های اخیر او عذر خواهی برای علامت تجاری خود را “متوقف کردن و frisk” سیاست به عنوان شهردار نیویورک خیلی دیر آمد و glided بیش واقعی خسارت خود را از لحاظ نژادی تبعیض آمیز تاثیر است. آنها در تمسخر خود امتناع می گویند او خواهد آزادی زنان که مشغول به کار در شرکت رسانه های از عدم اطلاع توافق نامه آنها را امضا کرد که حل و فصل آزار و اذیت و تبعیض های حقوقی علیه این شرکت است. بلومبرگ گفت: تمام سوابق را نشان می دهد او شخصا هیچ مشکلی انجام داده بود “غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت.”

در صرفا سبکی دلایل او گاهی اوقات روشن و دقیق—به خصوص زمانی که صحبت از تلاش های خود را برای رالی کشور برای مبارزه با تغییر آب و هوا—اما بار دیگر سرگردان و حتی غیر ملفوظ. او سرافراز در راه های محاسبه شده برای تحت تاثیر قرار دادن پوپولیستی فکر دموکرات (“بله من خیلی سخت کار می کرد برای آن” وقتی پرسید که آیا این عادلانه است که کسی به عنوان بسیاری از میلیاردها دلار به عنوان او می کند). او گریزان در چه مدت آن را تا زمانی که او خود را منتشر مالیات بر درآمد جهانی سابقه در انتخابات ریاست جمهوری سیاست تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آن را شکست چهار سال پیش. (“خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول….من نمی توانم به TurboTax.”) هنگامی که به چالش کشیده او بی اعتنا در راه است که به جای طرح ریزی اعتماد به نفس تأکید defensiveness. در یک کلیپ که رفته ویروسی او دستگیر شد نورد چشمان او در وارن زمانی که او نرده در برابر درمان خود را از زنان است.

اگر قوانین قدیمی از سیاست هنوز هم اعمال می شود ما می تواند اعتماد به نفس در گفت ایسنا stunk مشترک است. اما ما شواهد فراوان است که قوانین قدیمی اغلب نمی اعمال می شود. در سی ان ان پس از آن سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس sfmoma اشاره کرد که بسیاری از میلیون ها نفر مردم بیشتر دیده می شود بلومبرگ تبلیغات پرداخت برای یک کمپین بودجه که تا کنون صرف نزدیک به 400 میلیون دلار—از دیده بان بحث و یا شاید حتی به دنبال پوشش آن است.

آن را نه فقط وارن آورده است که او بازی مبارزه. بایدن و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg—هر دو مثل او مطمئنا سنجش که آنها تنها چند هفته برای اطمینان از ادامه زنده ماندن مبارزات خود را در—آمد و در رادیو فردا سخت بر این که آیا کسب و کار خود انداز و ثروت عظیم ترک آن را ممکن است برای او به تجمع دموکرات ها و یا اتصال با متوسط آمریکایی است.

یک نفر که به نظر می رسید به پژمردگی در مرحله سن. ctq که گل سوم را در نیوهمپشایر در قدرت از یک بحث خوب وجود دارد. او به نظر می رسید پرتاب کردن او در بازی این هفته جنجال بر ناتوانی خود را به نام رئیس جمهور مکزیک. او که به نام “لحظه ای فراموشی” و وارن برای نجات او آمد گفت: همان اتفاق می افتد می تواند به هر یک از نامزدها. Klobuchar حاد تحریک بیش از Buttigieg را سوزن به نظر می رسید هر بیت به عنوان صادقانه به عنوان وارن و ساندرز’ به سوی بلومبرگ ، اما او نمی کانال خشم به ترد صورت برای نامزدی.

آخرین سوال از شب از ان بی سی چاک تاد نشان داد که یک کلاسیک روزنامه نگاری فانتزی—نامزدی نبرد است که می رود تمام راه را به کنوانسیون طبقه—ممکن است واقع بینانه تر این زمان. حداقل نامزدها خود را به حال آماده پاسخ به اینکه آیا حزب قوانین اجازه می دهد برای مبادله و نماینده-معاملات پس از اولین انتخابات باید اجازه داده شود و یا اینکه نامزدها باید به توافق برسند که در حال حاضر هر کس می رسد در میلواکی در تابستان امسال در شود باید نامزدی توسط پیشرفته ،

هر نامزد اما ساندرز گفت: آنها استقبال میانجیگری کنوانسیون حزب تحت قوانین در حالی که ساندرز گفت: نامزدی باید به طور پیش فرض به هر کس “بیشترین آرا” از این زمستان و بهار مقدماتی و قفقاز.

برای Buttigieg ساخته شده اشاره صریح به تیک تاک ساعت.

“ما رو از خواب بیدار به عنوان یک حزب” Buttigieg التماس. “ما می تواند از خواب بیدار دو هفته از امروز بعد از سه شنبه و تنها نامزد سمت چپ ایستاده خواهد شد برنی ساندرز و مایک بلومبرگ این دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله است. و اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها را انتخاب کنید بین یک سوسیالیست که فکر می کند که سرمایه داری ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند که پول باید به ریشه همه قدرت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>